گردهم‌آیی خانواده بزرگ علوم اجتماعی ایران با محوریت گفت‌وگوی میان‌نسلی

امسال، هیات مدیره انجمن جامعه شناسی ایران تصمیم گرفته است فرصتی را برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو درباره دستاوردها و چالش‌های علوم اجتماعی و نقش و جایگاه آن در عرصه عمومی و دانشگاهی کشور فراهم آورد.

انجمن جامعه شناسی ایران از سال 1393، 12 آذر روز تولد غلامحسین صدیقی را به عنوان "روز علوم اجتماعی" نام‌گذاری کرده است و همه ساله در حوالی این روز، گردهمایی‌هایی را با هدف تثبیت هویت جمعی اصحاب علوم اجتماعی، بحث درباره مسائل اساسی کشور و گرامیداشت پیشکسوتان این حوزه علمی برگزار کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین امسال، هیات مدیره انجمن جامعه شناسی ایران تصمیم گرفته است با دعوت از خانواده علوم اجتماعی (پیشکسوتان، فارغ‌التحصیلان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی)، فرصتی را برای هم‌اندیشی و گفت‌وگو درباره دستاوردها و چالش‌های علوم اجتماعی و نقش و جایگاه آن در عرصه عمومی و دانشگاهی کشور، همچنین راهکارهای تقویت هویت جمعی و حفظ و تداوم میراث و انجمنی علوم اجتماعی ایران فراهم آورد.

این مراسم فردا دوشنبه 13 آذر، ساعت 16 تا 20 به نشانی بلوار کریمخان زند، خیابان استاد نجات‌اللهی، نبش خیابان ورشو، خانه اندیشمندان علوم انسانی، تلار فردوسی برگزار می شود. این مراسم با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران، خانه اندیشمندان علوم انسانی، انجمن جمعیت شناسی ایران، انجمن انسان شناسی ایران، انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات برگزار می شود.

شرکت برای علاقمندان در این نشست آزاد و رایگان است.

گردهم‌آیی خانواده بزرگ علوم اجتماعی ایران با محوریت گفت‌وگوی میان‌نسلی

216216

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا