وضعیت کارگردان «دلشکسته» پس از سکته قلبی چگونه است؟

ایسنا نوشت: علی رویین‌تن پس از سکته قلبی همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است.

این کارگردان سینما اخیرا در تدارک فراهم کردن مقدمات ساخت فیلم سینمایی «عشق جامه‌گان» و انجام مراحل پس از تولید فیلمی دیگر بود که دچار سکته قلبی شد.

فرود رویین‌تن – پسر این فیلمساز – گفت: پدرم دو روز قبل براثر سکته قبلی به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر در سی‌سی‌یو بستری است.

او با اشاره به اینکه علی رویین‌تن مشغول پیش تولید فیلم «عشق جامه‌گان» و انجام مراحل فنی فیلمی درباره شهید ابراهیم هادی بوده است، گفت: حال عمومی ایشان بهتر و همچنان تحت مراقبت است.

«آتش و گلستان» یک مستند داستانی است که هفت محقق در آن تلاش می‌کنند تا درباره شهید ابراهیم هادی حقایقی را که دریافت و برداشت کرده‌اند، برای کارگردانی که قصد نوشتن فیلمنامه‌ای بر اساس زندگی این شهید را دارد، ارائه کنند. این فیلم قرار است پشتوانه‌ای باشد برای ساخت یک فیلم سینمایی به نام «چریک» که روایت‌گر پهلوانی و زندگی این شهید است.

رویین‌تن همچنین تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس «عشق جامه‌گان» است و کارگردانی آن را رضا چوبینه برعهده دارد. قرار بود بیش از ۵۰ نفر بازیگر جوان برای اولین بار در این فیلم بازی کنند.

او توضیح داده بود که داستان فیلم اگر چه در ارتباط با روزهای کرونا و فداکاری جامعه پزشکی و پرستاری می‌گذرد، اما فیلمی عاشقانه است که در دوران کرونا اتفاق می‌افتد.

۲۴۵۲۴۵

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید