واکنش ستارگان سریال «فرندز» به «از دست دادن غیرقابل باور» متیو پری؛ ما یک خانواده بودیم

یورونیوز نوشت: بازیگران سریال «فرندز» برای «سوگواری و بزرگداشت» همبازی سابقشان، متیو پری خاطرات و صحبت‌هایی را مطرح کردند. جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیسا والری کودرو، دیوید شویمر و مت له‌بلانک در بیانیه مشترکی که روز دوشنبه به ‌سی‌ان‌ان داده شد، نوشتند: «همه ما از غم از دست دادن متیو به شدت ویران شده‌ایم.»

در این بیانیه که توسط نمایندگان این افراد منتشر شده، آمده است: «ما با هم چیزی بیش از یک بازیگر بودیم. ما یک خانواده هستیم. خیلی حرف‌ها برای گفتن وجود دارد، اما در حال حاضر ما برای غم و رسیدگی به این فقدان غیرقابل درک، تلاش خواهیم کرد. ما به مرور زمان، هروقت که بتوانیم بیشتر صحبت خواهیم کرد. ذهن و عشق ما با خانواده متی، دوستانش و همه کسانی است که او را در سراسر جهان دوست داشتند.»

پری روز شنبه در ۵۴ سالگی در خانه خود در لس‌آنجلس درگذشت. او از سال ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ در سریال کمدی «فرندز» در نقش چندلر بینگ، عضو جذاب و طناز گروهی از دوستانی که ساکن نیویورک هستند، ایفای نقش می‌کرد. این سریال یکی از محبوب‌ترین سریال‌های دوران خود بود و همچنان هم در پلتفرم‌های استریم، مخاطبان جوان را جذب می‌کند.

پری سال ۲۰۰۲ برای نقشش به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک سریال کمدی نامزد دریافت جایزه امی شد.

براساس اطلاعاتی که از سوی سازمان آتش‌نشانی لس‌آنجلس به سی‌ان‌ان داده شده، آقای پری «بی‌هوش در جکوزی» پیدا شده است.

به گفته سازمان آتش‌نشانی یکی از افراد حاضر در صحنه، سر پری را از آب درآورده و سپس آتش‌نشانان به محض رسیدن او را به طور کامل از آب خارج کرده‌اند. ارزیابی اولیه پزشکی این است که او قبل از رسیدن کمک، درگذشته است.

سی‌ان‌ان به نقل از منابع آگاه نوشته است که وضعیت توسط اداره پلیس و پزشکی قانونی لس‌آنجلس در حال بررسی است، اما در حال حاضر هیچ مورد مشکوکی دیده نشده است.

پزشکی قانونی هم اعلام کرده است که کالبد شکافی صورت گرفته و منتظر نتایج گزارش‌های سم‌شناسی هستند تا علت مرگ آقای پری مشخص شود. به گفته پزشکی قانونی تکمیل چنین پرونده‌هایی ممکن است هفته‌ها طول بکشد.

مارتا کافمن و دیوید کرین سازندگان سریال «فرندز» و کوین برایت، تهیه کننده این سریال در بیانیه‌ای گفتند که آنها «از درگذشت دوست عزیزمان متیو شوکه و عمیقا اندوهگین هستیم. ما همیشه شادی، نور، هوش خیره کننده‌اش را در هر لحظه ستایش می‌کنیم. او همیشه بامزه‌ترین فرد گروه و مهربان با قلبی بخشنده و فداکار بود.»

«فرندز» برای همیشه

تعامل عاطفی بین بازیگران سریال «فرندز» بسیار فراتر از بازی آنها روی صحنه نمایش بود. این بازیگران حتی بعد از پایان سریال در سال ۲۰۰۴ باز هم دوستی‌شان را ادامه دادند.

پری سال‌ها به الکل اعتیاد داشت. او در خاطراتش گفته بود که چگونه اعتیادش به الکل آنقدرها هم که فکر می‌کرده از دیگران مخفی نبوده است. یک بار جنیفر آنیستون به او می‌گوید: «می‌دانم که تو الکلی هستی.» پری می‌گوید مقابله‌اش با جنیفر آنیستون در مورد نوشیدن الکل برایش «ویرانگر» بوده است.

ارتباط نزدیک آنها به عنوان یک گروه به معاملات تجاری آنها هم منتقل شد. سال ۱۹۹۶ آنها از یک تاکتیک مذاکره تاریخی برای بستن قراردادهای جدید با استودیوشان استفاده کردند. آنها طوری با هم متحد و وفادار عمل می‌کردند که در فصل آخر دستمزد هرکدامشان برای هر قسمت، بیش از یک میلیون دلار شد.

دستمزد شش بازیگر اصلی در فصل اول برای هر قسمت ۲۲ هزار و ۵۰۰ دلار بود. در فصل ششم با مذاکرات بین طرفین دستمزد آنها برای هر قسمت به ۱۰۰ هزار دلار رسید. پری پیشتر گفته بود تا فصل هشتم، شش بازیگر اصلی برای هر قسمت یک میلیون دلار درآمد داشته‌اند و برای فصل دهم و فصل آخر، ستارگان اصلی برای هر قسمت یک میلیون و ۱۰۰ هزار و ۴۰ دلار دستمزد می‌گرفته‌اند.

پری در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۲۱ گفته بود که آنها یک گروه بسیار دوست داشتنی و بهم پیوسته هستند.

۲۴۵۲۴۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا