واکنش خواننده پاپ به پروژه جدید ساسی/ کشتار کودکان را متوقف کنید

مهر نوشت: میلاد هارونی از خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان که طی سال‌های اخیر آثار متعددی را با مضامین ارزشی تولید کرده است در پی انتشار آهنگ جدید ساسی، متنی را منتشر کرد و خواستار توقف کشتار کودکان شد.

میلاد هارونی از خوانندگان جوان موسیقی پاپ کشورمان که طی سال‌های اخیر آثار متعددی را با مضامین ارزشی، انقلابی، سیاسی و اجتماعی تولید کرده‌است در پی انتشار پروژه جدید ساسی متنی را منتشر کرد.

در متن منتشر شده از سوی میلاد هارونی آمده است:

« فرهنگ؛ این همان چیزی است که باید بارها برای آن جان داد، این همان چیزی است که باید برای آن به خط مقدم دشمن زد. جان فرهنگ کودکان این مرز و بوم در خطر کمین شیادان و گرگ صفتان است. برای احیای این بیمار به کما رفته به کدامین نهاد باید پناه برد؟

کشتار کودکان را متوقف کنید!!! چه در صحنه واقعی غزه و چه در صحنه مجازی ایران اسلامی.»

میلاد هارونی در بهمن ماه ۹۱ به صورت حرفه‌ای قطعه‌ای به نام «اشک غریب» برای امام زمان (عج) منتشر کرد و اولین اجرای زنده خود را در نیمه شعبان ۹۲ در اصفهان انجام داد. او در تابستان سال ۹۳ موسسه‌ای به‌نام «سربازان جنگ نرم» را راه انداخت که در آن آثار موسیقایی با مضامین انقلابی تولید شد.

«أین عمار»، «خط سرخ»، «حسرت زیارت»، «بابا رجب»، «کاخ سیاه»، «برادرانه»، «انقلاب بی مرز»، «صبح پیروزی»، «مادر آیینه‌ها»، «عصر انتظار»، «حرف دل یک ملت»، «بی‌نشون‌ها»، «عشق بی‌مرز» از جمله آثاری است که این خواننده تاکنون منتشر کرده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا