هوش‌مصنوعی سامسونگ انقلابی در دنیای فناوری!

دیجیاتو نوشت:‌ به گفته غول کره‌ای، «هوش مصنوعی گلکسی» اوایل سال آینده عرضه خواهد شد تا شاید گوشی‌های گلکسی S24 به آن مجهز شوند.

سامسونگ با انتشار پست جدیدی در وبلاگ خود اعلام کرد که «عصر جدیدی از هوش مصنوعی گلکسی (Galaxy AI)» را قصد دارد در دسترس کاربران گوشی‌های هوشمند خود قرار دهد که امکاناتی مانند ترجمه همزمان تماس‌های تلفنی را فراهم می‌کند.

سامسونگ در وبلاگ خود می‌نویسد: «Galaxy AI یک تجربه هوش مصنوعی جامع برای موبایل است که هم با هوش مصنوعی توسعه‌یافته توسط سامسونگ و هم هوش مصنوعی مبتنی بر ابر که توسط همکاری با رهبران صنعت فعال شده است، کار می‌کند. این قابلیت، تجربه روزانه شما با موبایل را متحول می‌کند.»

ترجمه همزمان تماس‌های صوتی با هوش مصنوعی گلکسی

هوش‌مصنوعی سامسونگ انقلابی در دنیای فناوری!

قابلیت ترجمه همزمان تماس‌ها که سامسونگ آن را «AI Live Translate Call» می‌نامد، از طریق برنامه موبایل این شرکت ارائه خواهد شد. سامسونگ می‌گوید که که با وجود این قابلیت می‌توانید تماس‌های صوتی و متنی خود را به‌صورت کاملاً همزمان از طریق موبایل ترجمه کنید.

به گفته غول کره‌ای، Galaxy AI «اوایل سال آینده» عرضه خواهد شد. با این وجود به نظر می‌رسد که قابلیت‌های هوش مصنوعی آن در سری گوشی‌های گلکسی S24 ارائه می‌شود که در سال 2024 روانه بازار خواهند شد.

همچنین این شرکت اخیراً مدل هوش مصنوعی خود با نام Gauss را در رویدادی به نمایش گذاشت که ظاهراً از سال آینده قابلیت‌های گوشی‌های موبایل را تقویت می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که هوش مصنوعی مولد «سامسونگ گاوس» یک بخش کلیدی از سری گلکسی S24 خواهد بود.

هوش‌مصنوعی سامسونگ انقلابی در دنیای فناوری!

با این وجود، به‌نظر می‌رسد که زمینه رقابتی جدید سازندگان گوشی‌های هوشمند قابلیت‌های هوش مصنوعی باشد. گوگل به‌عنوان مثال مجموعه‌ای از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را به کاربران گوشی‌های سری پیکسل 8 خود ارائه کرده است که در زمینه ویرایش و بهبود عکس‌ها می‌توان از آن‌ها کمک گرفت. اپل از جمله شرکت‌های دیگری است که هزینه زیادی در زمینه توسعه و آموزش هوش مصنوعی کرده است و می‌توان تصور کرد که در آینده این قابلیت‌ها به گوشی‌های آیفون اضافه شود.

همچنین سازندگان موبایل باید به‌زودی با محصولات سخت‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی مانند AI Pin از شرکت Humane نیز رقابت کنند.

227227

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید