مرضیه برومند کارش را در خانه سینما چگونه به پایان رساند؟

دکتر علی مطلق با اشاره به پویش پیشگیری از سرطان پستان که با همکاری خانه سینما انجام شده است، ادامه داد: تلاش و ارتباط موثر مرضیه برومند (مدیرعامل خانه سینما) در موفقیت این پویش بسیار مهم است و مشارکت بازیگران طراز اول سینما در این کمپین محصول اعتبار مرضیه برومند است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بخش اول پویش پیشگیری از سرطان پستان که از ۹ مهر تا ۹ آبان برپا بود به پایان رسید و جلسه همنشینی همکاران موثر این پویش در شبکه آفتاب برگزار شد.

طبق اعلام برگزارکنندگان، در این پویش که با همکاری خانه سینما، انجمن رادیو آنکولوژی ایران و شبکه آفتاب برگزار شد، طی یکماه با تولید محتوای موثر و اطلاع رسانی درباره پیشگیری سرطان پستان، گام موثری در راه ایفای مسئولیت اجتماعی برداشته شد.

مرضیه برومند مدیرعامل خانه سینما، دکتر علی مطلق رئیس انجمن رادیو آنکولوژی، مازیار حبیبی نیا مدیر شبکه ، امیر اثباتی مدیر هنری پویش و سایر همکاران پویش از انجمن انکولوژی و شبکه حضور داشتند.
پس از ارائه گزارشی از بازخوردهای پویش و معرفی اپلیکیشن خود ارزیابی سرطان پستان، دکتر مطلق درباره میزان موفقیت پویش و میزان تاثیرگذاری آن سخن گفت.

او ضمن تشکر از شبکه آفتاب و خانه سینما، تلاش و ارتباط موثر مدیرعامل خانه سینما را در موفقیت این پویش بسیار مهم دانست و عنوان کرد که مشارکت بازیگران طراز اول سینما در این کمپین محصول اعتبار برومند است.

او با اعلام اینکه این پویش ادامه خواهد داشت، ابراز امیدواری کرد این همکاری سه جانبه ادامه یابد.

مازیار حبیبی نیا مدیر شبکه آفتاب نیز در سخنانی از مشارکت در پویش ابراز خرسندی کرد و آمادگی این شبکه را برای ادامه این پویش و پویش‌های مشابه ذیل مسئولیت اجتماعی اعلام کرد.

امیر اثباتی و مرضیه برومند هم طی سخنانی از همراهی همه‌ی همکاران پویش سپاسگزاری کردند. در پایان لوح های تقدیری که برای همکاران پویش تدارک دیده شده بود به آنان اهدا شد.

گفته می‌شود این جلسه در آخرین روز فعالیت مرضیه برومند در سمت مدیرعاملی خانه سینما برگزار شد. (استعفای مرضیه برومند از مدیرعاملی خانه سینما روز گذشته تایید شد.)

۲۴۵۲۴۵

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید