مبارزی جدید، رقیب کهنه سرباز میادین نبرد!

کانال خبری پارتیزان نوشت: ویدئویی از معرفی مسلسل متوسط Reapr که جهت جایگزینی مسلسل سنگین M2 Browning توسط شرکت Ohio Ordnance ارائه شده است در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. این شرکت خود نیز از تولیدکنندگان فعلی مسلسل سنگین M2 است.

پیشتر نیز جهت جایگزینی مسلسل سنگین M2 شرکت Sig (سیگ) اقدام به ارائه‌ی مسلسل متوسط جدیدی بهره برنده از گلوله‌ی ۶٣*٨.۶ میلی‌متر (ملقب به ٣٣٨. نورمامگنوم یا NM) کرده بود. حال رقیب دیگری برای این سلاح بر سر جایگزینی M2 به‌وجود آمده است.

اگرچه مشخصات دقیقی در ویدئو عنوان نمی‌شود اما ظاهرا عملکرد مسلح‌سازی سلاح از گاز استفاده نمی‌کند و سلاح بهره‌بنده از عقب‌نشینی (احتمالا کوتاه) لوله است. همچنین سلاح نوارخور است و گلوله‌ی مورد استفاده نیز همان ۶٣*٨.۶ میلی‌متر است.

مبارزی جدید، رقیب کهنه سرباز میادین نبرد!

سلاح قابلیت تعویض سریع لوله‌ با یک‌دست را دارد. و جهت آسانی در حمل و نقل به سه قطعه شامل لوله، محافظ دست و بدنه‌ی اصلی تقسیم می‌شود. جرم آن نیز از مسلسل چندمنظوره‌ی M240B کمتر است. (جرم M240B حدود ١٢.۴ کیلوگرم است.) امکان نصب انواع سامانه‌ی‌های اپتیکی جهت نشانه‌روی و دوطرفه بودن کنترل‌های سلاح از دیگر ویژگی‌ها است.

227227

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید