مارک زاکربرگ، مالک فیسبوک و اینستاگرام زیر تیغ جراحی رفت

ایسنا نوشت: مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا پلتفرم، برای ترمیم پارگی رباط زانو که در تمرین هنرهای رزمی ترکیبی اتفاق افتاده بود، تحت عمل جراحی قرار گرفت.

زاکربرگ زیر پستی در اینستاگرام، با مجموعه‌ای از عکس‌ها که او را روی تخت بیمارستان نشان می‌دهد و زانویش باندپیچی شده است، نوشت: رباط صلیبی قدامی من پاره شد و به تازگی از عمل جراحی برای تعویض آن خارج شدم. مدیرعامل ۳۹ ساله شرکت متا گفت: قصد دارد تمرینات خود را برای یک مبارزه رقابتی هنرهای رزمی ترکیبی در اوایل سال آینده، ادامه دهد.

موسس شرکت شبکه اجتماعی فیس‌بوک که به متا تغییر نام پیدا کرد، برای تعیین استراتژی کلی برای کسب و کار و مشارکت عمیق در تلاش‌هایی مانند هوش مصنوعی، واقعیت مجازی و متاورس مشهور است.

بیشتر بخوانید:

  • ایلان ماسک پاسخ داد/ هوش مصنوعی کدام شغل‌ها را نابود می‌کند؟

  • دریافت آیفون ۱۵ پرو رایگان با یک شرط ساده

  • حمله به اسرائیل با این پهپاد پیشرفته یمنی/ عکس

زاکربرگ در دوران پاندمی کووید، هنرهای رزمی ترکیبی را شروع کرد. از آن زمان، فعالیت او در این رشته، با ساختن یک حلقه مبارزه هشت ضلعی در حیاط خلوت خانه‌اش، از حالت عادی گذشته است. مدیرعامل متا یک ماه پیش، عکسی از خود با دو چشم سیاه و بینی کبود منتشر کرد و خاطرنشان کرد که مبارزه کمی از کنترل خارج شد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، متا برای محافظت از مدیرعامل خود در خارج از رینگ مبارزه، هزینه‌های زیادی می‌کند. طبق اظهارنامه متا نزد رگولاتوری، این شرکت قصد داشت هزینه‌های پیش از مالیات خود برای امنیت شخصی زاکربرگ را در سال میلادی جاری، به ۱۴ میلیون دلار افزایش دهد که از هزینه سالانه ۱۰ میلیون دلار، بالاتر می‌رود. این مبلغ شامل سایر هزینه‌های امنیتی نمی‌شود که شرکت برای زاکربرگ، متحمل می‌کند.

۵۸۵۸

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید