قماربازی جواد عزتی، در یک هفته ۱۴ میلیاردتومان سود داشت

سینمای ایران در هفته گذشته با اکران هشت فیلم سینمایی با ۶۱۵ هزار مخاطب، ۳۳ میلیارد تومان فروش را تجربه کرد.

مهسا بهادری: حالا دیگر بیش از یک ماه از اکران «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی، «بی‌بدن» به کارگردانی مرتضی علیزاده، «ایلیا در جستوجوی قهرمان» به کارگردانی سید علی موسوی‌نژاد، «آسمان غرب» به کارگردانی محمد عسگری، «آپاراتچی» به کارگردانی قربانعلی طاهرفر، «نوروز» به کارگردانی سهیل موفق و «پرویزخان»به کارگردانی، می‌گذرد و حدود یک هفته است که «سال گربه» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده روی پرده سینما رفته است.

اگر بخواهیم به سه فیلم صدرنشین جدول گیشه بپردازیم «تمساح خونی» با ۱۰۸ میلیارد فروش در شش هفته و ۱۴ میلیارد تومان با ۲۵۵ هزار مخاطب در یک هفته گذشته صدر نشین جدول گیشه است.

قماربازی جواد عزتی، در یک هفته ۱۴ میلیاردتومان سود داشت

این فیلم با بازی الناز حبیبی، سعید آقاخانی و جواد عزتی روایت زندگی دو جوان ساده است که برای لو دادن یکی از مدیران شرکت که اهل قمار بازی است ناچار می‌شوند قمار کنند و برنده یک مبلغ هنگفت شوند و…

دومین فیلم صدرنشین گیشه در هفته گذشته فیلم «سال گربه» به کارگردانی مصطفی تقی‌زاده و بازی بهرام افشاری، سارا بهرامی، هومن برق‌نورد و شبنم قربانی از بازیگران این فیلم هستد که با فروش ۱۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیارد تومانی و ۲۰۰ هزار مخاطب درهفته گذشته، جایگاه دوم گیشه را به خود اختصاص داد.

در خلاصه داستان یک خطی فیلم سال گربه که بهرام افشاری بازیگر نقش اصلی آن است آمده است: داستان فیلم سال گربه داستان کسی است که دوست داشت معروف شود حالا به هر طریقی که شده.

سینمایی «سال گربه» به مدت ۱۰۵ دقیقه سال گذشته ساخته شده و تولید آن حدوداً ۲ ماه زمان برده است.

سومین فیلم صدر نشین هم به «بی‌بدن» با بازی النازشاکردوست، پژمان جمشیدی، سروش صحت و گلاره عباسی با ۱۰۲ هزار مخاطب و فروش ۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی اختصاص دارد.

«ایلیا جستجوی قهرمان» با ۱۹ هزار مخاطب و ۷۲۷ میلیون تومان چهارمین سهم گیشه را به دست‌آورد؛ «آسمان غرب» با ۱۶ هزار بلیت و ۷۰۴ میلیون تومان فروش، «آپاراتچی» با فروش ۱۰ هزار بلیت و ۷۰۴ میلیون تومان در گیشه ، «نوروز» با هشت هزار بلیت و ۳۷۲ میلیون تومان سهم گیشه و «پرویزخان» ۲هزار و ۵۰۰ مخاطب و فروشی معادل ۱۴۸ میلیون تومان در هفته گذشته، به ترتیب جایگاه پنج تا هشتم را به خود اختصاص دادند.

۲۴۵۲۴۵

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا