«ضد» را ۲ بار تماشا کنید/ فیلم می‌سازیم تا مردم آن را ببینند

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «ضد» از محصولات سازمان سینمایی سوره به کارگردانی امیرعباس رییعی در پردیس سینمایی شمیران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «ضد»، محصول سازمان سینمایی سوره، به کارگردانی امیرعباس ربیعی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی حسین تراب‌نژاد شامگاه ۱۵ آذر در پردیس سینمایی شمیران سنتر برگزار شد.

در این اکران که با استقبال مخاطبان همراه بود، مهدی نصرتی و لیندا کیانی از بازیگران فیلم، امیرعباس ربیعی کارگردان، هاشم مرادی فیلمبردار و دیگر عوامل اثر حضور داشتند.

امیرعباس ربیعی کارگردان اثر ضمن خوشامدگویی به مهمانان گفت: من تاکنون ۲ فیلم سینمایی «لباس شخصی» و «ضد» را ساختم که «لباس شخصی» تا به امروز اکران نشده چراکه با آن مشکل دارند و توقیف است. «ضد» هم پس از ۲ سال امروز اجازه اکران گرفته است و از این بابت خوشحالم.

وی یادآور شد: ما فیلم می‌سازیم تا مردم آن را ببینند و قطعاً برای کارگردان مهم است که فیلمش اکران شود. حسی که در حال حاضر برای بودن در اولین اکران مردمی دارم، بسیار برایم جذاب است. امیدوارم «ضد» را دوست داشته باشید و آن را تبلیغ کنید.

لیندا کیانی بازیگر فیلم نیز بیان کرد: از اینکه همزمان با اکران اثر، در اولین نمایش مردمی این فیلم حضور پیدا کردید، تشکر می‌کنم و امیدوارم از تماشای «ضد» لذت ببرید. اگر برای‌تان مقدور بود، «ضد» را ۲ بار تماشا کنید؛ من دفعه دومی که فیلم را دیدم، بیشتر از تماشای آن لذت بردم.

مهدی نصرتی دیگر بازیگر این اثر نیز ضمن خوشامدگویی به حضار مطرح کرد: شخصیت «سعید» در فیلم سینمایی «ضد» که من آن را ایفا کردم، بسیار پیچیده و پُر از تناقض است که مخاطب شاید با دیدن چندباره آن بتواند درکی از این نقش پیدا کند. اگر فیلم را دوست داشتید به نزدیکان خود پیشنهاد کنید که آن را ببینند.

هاشم مرادی فیلمبردار «ضد» نیز در سخنانی کوتاه گفت: امیدوارم استقبال خوبی از فیلم شود و مخاطبان آن را دوست داشته باشند تا خستگی ما پس از ۲ سال در برود.

فیلم سینمایی «ضد» با شعار «زندگی بی‌عشق، مردگی‌ست …»، از ۱۵ آذر در سینماهای سراسر کشور اکران شده است. این تریلر سیاسی-عاشقانه در مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا تولید شده و پخش آن با مؤسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز است.

۲۲۰۵۷

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید