سرعت دانلود و آپلود این گوشی حتی از آیفون۱۵ بالاتر است!

این نتیجه‌گیری توسط شرکت Ookla مالک وب‌سایت معروف SpeedTest.net انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش دیجیاتو، سری گلکسی S۲۴ در حوزه‌های مختلفی با سری آیفون ۱۵ رقابت می‌کند. حالا گزارشی تازه نشان داده که خانواده گلکسی S۲۴ از خانواده آیفون ۱۵ در زمینه دانلود و آپلود ۵G در اکثر کشورهای جهان سریع‌تر است.

Ookla، مالک وب‌سایت معروف SpeedTest.net، نتیجه بررسی‌های اخیر خود در مورد سریع‌ترین گوشی‌های هوشمند ۵G در سراسر جهان را به‌اشتراک گذاشته است. این شرکت می‌گوید سری گلکسی S۲۴ در پانزده کشور/منطقه در سراسر جهان، از سری آیفون ۱۵ سریع‌تر است.

سرعت تست گلکسی S24

سرعت تست ۵G سری گلکسی S۲۴ در هند

سرعت شبکه ۵G سری گلکسی S۲۴ در کدام کشورها بیشتر است؟

در فرانسه، هنگ کنگ، هند، مکزیک، نیجریه، قطر، اسپانیا، تایلند، فیلیپین، امارات متحده عربی، بریتانیا و ایالات‌متحده، سری S۲۴ سرعت متوسط دانلود و آپلود بالاتری نسبت به آیفون ۱۵ و نسل قبل آن دارد. البته سری آیفون ۱۵ در زمینه سرعت دانلود و آپلود ۵G، عملکرد بهتری نسبت به سری گلکسی S۲۴ در کشورهای اندونزی، ژاپن و کره جنوبی از خود نشان داده است.

سری گلکسی S۲۴ در تست‌های تأخیر نیز بهتر از سری S۲۳ و خانواده آیفون ۱۵ است. این آزمایش‌ها از ۱ فوریه تا ۲۴ مارس ۲۰۲۴ انجام شد. متوسط سرعت دانلود گلکسی اس ۲۴ بسته به منطقه، از ۵۵ مگابیت بر ثانیه تا ۹۷۱ مگابیت بر ثانیه متغیر بود. سرعت انتقال داده‌های شبکه سلولی به عواملی مثل نوع دستگاه، فناوری سلولی و میزان دریافت سیگنال بستگی دارد.

سری Galaxy S۲۴ سامسونگ، اوایل بهمن ۱۴۰۲ معرفی و به‌بازار عرضه شد. این سری شامل گوشی‌های گلکسی اس ۲۴، اس ۲۴ پلاس و اس ۲۴ اولترا است. این گوشی‌ها در واقع بهترین پرچمداران سامسونگ هستند و کاربران می‌توانند با توجه به بودجه مالی، ترجیحات کاربری و سلایق خودشان، آن‌ها را تهیه کنند.

۲۲۷۲۲۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا