سامسونگ می‌گوید گلکسی S۲۴ رکورد فروش را می‌شکند!

پس از گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۱۰ محبوب، سامسونگ چند سالی بود که موفقیت‌های بزرگ را تجربه نکرده بود. با این حال، به لطف عملکرد آنها، سری گلکسی S۲۳ یک موقیت بود. اکنون، این شرکت کره جنوبی انتظار دارد گوشی پرچمدار نسل بعدی خود، گلکسی اس ۲۴، حتی بهتر از گلکسی اس ۲۳ به فروش برسد.

تینا مزدکی_ طبق گزارشی از کره‌ دیلی، سامسونگ برای سری گلکسی اس ۲۴ فروش نزدیک به ۳۵ میلیون دستگاه را هدف قرار داده‌است که ۱۰ درصد بیشتر از سری Galaxy S۲۳ است. انتظار می رود این شرکت کره جنوبی سری گلکسی اس ۲۴ را در ژانویه ۲۰۲۴ معرفی کند و این اولین "گوشی گلکسی AI" این شرکت خواهد بود.

در مقایسه، گلکسی اس ۲۱ و گلکسی اس ۲۲ کمتر از ۳۰ میلیون دستگاه فروخته اند، در حالی که سری گلکسی اس ۲۳ نزدیک به ۳۱ میلیون دستگاه فروخته است. اوایل امروز، سامسونگ فاش کرد که انتظار دارد ۲۵۳ میلیون گوشی هوشمند از جمله گلکسی اس ۲۴ را در سال ۲۰۲۴ عرضه کند.

سامسونگ می‌گوید گلکسی S۲۴ رکورد فروش را می‌شکند!

یکی از کارشناسان داخلی ادعا کرد که بسته به وضعیت بازار، تعداد محموله های سامسونگ ممکن است اندکی افزایش یا کاهش یابد، اما هدف این شرکت تعیین شده است. تحلیلگران انتظار دارند که فروش سالانه اپل و سامسونگ در سال آینده در سطوح مشابه حدود ۲۵۰ میلیون باشد. برخی حتی انتظار دارند که اپل در سال ۲۰۲۴ از ارقام محموله های سامسونگ پیشی بگیرد، که باید نشانه نگرانی این شرکت کره جنوبی باشد که چندین سال است که بزرگترین برند گوشی های هوشمند جهان بوده است.

منبع: sammobile

۲۲۷۲۲۷

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید