خرید نرم افزار حسابداری و CRM با بهترین قیمت

خرید نرم افزار حسابداری و استفاده از این نرم افزار می تواند، به شما در سرعت بخشیدن به انجام عملیات حسابداری مورد نیازتان کمک زیادی کند. این روزها نرم افزارهای کاربردی و مفید زیادی برای انجام عملیات های مختلف در زمینه های حسابداری، مدیریت، انبار داری، فروش و … طراحی و ساخته شده است. در دنیایی که با سرعت نور به سمت جلو حرکت می کند، شما برای باقی ماندن در عرصه رقابت و موفق شدن باید با تکنولوژی موجود هماهنگ شوید. در غیر این صورت بی شک از دور رقابت حذف خواهید شد.

مجموعه شاتوت سرویس به صورت حرفه ای، در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی مورد نیاز کسب و کارهای مختلف فعالیت می کند. با خرید از این مجموعه می توانید با صرف هزینه ای مناسب، گام بلندی در جهت موفقیت کسب و کار خود بردارید.

با توجه به اهمیت و تأثیر غیر قابل انکار استفاده از نرم افزارهای کاربردی موجود در موفقیت و پیشرفت کسب و کارها، در این نوشته تصمیم داریم تا اطلاعات کاملی در مورد این نرم افزارها و قابلیت های آن ها، خصوصا مزایای نرم افزار حسابداری  تحت وب ، نرم افزار CRM و … ارائه کنیم. بنابراین در صورتی که شما هم به پیشرفت کسب و کارتان اهمیت زیادی می دهید، پیشنهاد می کنیم این نوشته را تا انتها مطالعه کنید.

خرید نرم افزار حسابداری

یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای موجود، نرم افزار حسابداری می باشد. این نرم افزار انواع و مدل های مختلفی دارد و توسط شرکت های مختلف با نام ها، مزایا و قابلیت های مختلفی در بازار عرضه شده است. با استفاده از نرم افزار حسابداری می توانید، عملیات حسابداری مورد نیاز خود را با سرعت بیشتری انجام دهید و همچنین احتمال بروز خطاهای انسانی را به حداقل برسانید.

مجموعه شاتوت سرویس اقدام به طراحی و تولید نرم افزارهای مختلف مانند نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری تحت وب، نرم افزار CRM و  … کرده است. در طراحی این نرم افزارها سعی شده است تا تمامی نیازهای حسابداری اصناف مختلف در نظر گرفته شود. از جمله امکانات و قابلیت های نرم افزار حسابداری شاتوت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. ثبت و پردازش فاکتورهای فروش و خرید
 2. مدیریت ترازنامه و صورت سود و زیان
 3. ثبت و پردازش حقوق و دستمزد کارکنان
 4. مدیریت مالیات و عوارض
 5. پیگیری بدهی ها و طلبکاری ها
 6. مدیریت انبار و موجودی کالا
 7. محاسبه سودآوری و بازده سرمایه گذاری
 8. گزارش گیری و تجزیه و تحلیل مالی و …

نرم افزار حسابداری تحت وب

همان طور که اشاره کردیم نرم افزارهای حسابداری انواع مختلفی دارند. یکی از کاربردی ترین گزینه هایی که در هنگام خرید نرم افزار حسابداری پیش رو دارید، نرم افزار حسابداری تحت وب می باشد. نرم افزار حسابداری تحت وب، یک نرم افزار حسابداری است که بر روی اینترنت قرار دارد و به کاربران اجازه می دهد تا از هر جای دنیا با استفاده از دستگاهی که به اینترنت متصل است، به آن دسترسی داشته باشند. این نوع نرم افزارها با استفاده از مرورگر وب اجرا می شوند و دیگر نیازی به نصب نرم افزار نیست. تمامی فعالیت های حسابداری را می توانید به کمک این نرم افزار انجام دهید.

مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب

از جمله مزایای استفاده از نرم افزار حسابداری تحت وب می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. دسترسی آسان: با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید به صورت آنلاین از هر جای دنیا به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.
 2. هزینه کمتر: این  نوع نرم افزار حسابداری  بدون نیاز به نصب و پشتیبانی از سرور بوده و هزینه ها را کاهش می دهد.
 3. سهولت در استفاده: طراحی ساده و کاربر پسند این نرم افزار سبب شده است تا کاربران به راحتی بتوانند از تمامی امکانات آن استفاده کنند.
 4. امنیت بالا: نرم افزار حسابداری تحت وب دارای سطح امنیت بالایی است و تلاش می کند تا از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات کاربران جلوگیری کند.
 5. امکانات بیشتر: استفاده از این نوع نرم افزار به کاربران امکاناتی مانند ارسال و دریافت پرداخت ها به صورت آنلاین، اتصال به بانک، ارسال پیامک و ایمیل برای بدهی های مشتریان و موارد دیگر را نیز می دهد.

برای خرید نرم افزار حسابداری، نرم افزار حسابداری تحت وب و … می توانید از محصولات مجموعه شاتوت سرویس استفاده کنید. نرم افزارهای طراحی شده توسط این مجموعه هم کیفیت و کارایی بالایی دارند و هم با قیمت مناسبی عرضه شده اند.

 نرم افزار CRM

نرم افزار crm یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری است. این نرم افزار به کسب و کارها کمک می کند، تا اطلاعات مشتریان خود را مدیریت کرده و با استفاده از این اطلاعات رابطه بهتری با مشتریان ایجاد کنند. از طریق این نرم افزار، کسب و کارها می توانند تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان خود را ذخیره کنند، از جمله اطلاعات تماس، خریدهای قبلی، تاریخچه تعامل، نیازهای مشتری و …

این نرم افزار با استفاده از اطلاعاتی که درباره مشتریان جمع آوری می کند، به کسب و کارها کمک می کند تا راهکارهایی برای بهبود تجربه مشتریان خود پیدا کنند. رضایت مشتریان می تواند آن ها را به مشتریانی دائمی و وفادار تبدیل کند و در طول زمان منجر به افزایش فروش و در نتیجه افزایش سودآوری شما شود.

امکانات و ویژگی های CRM

از جمله امکانات نرم افزار CRM  توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. مدیریت اطلاعات مشتری: این نرم افزار به کسب و کارها کمک می کند تا اطلاعات مشتریان خود را مدیریت کنند، از جمله اطلاعات تماس، خریدهای قبلی، تاریخچه تعامل و نیازهای مشتری.
 2. گزارش گیری و تحلیل داده ها: با استفاده از این نرم افزار، کسب و کارها می توانند داده های مشتریان خود را تجزیه و تحلیل کنند و به راحتی گزارش های مالی، گزارش های فروش و گزارش های مدیریتی دیگر را تهیه کنند.
 3. ارتباط با مشتریان: این نرم افزار به کسب و کارها امکان می دهد تا با مشتریان خود به راحتی از طریق ایمیل، تلفن یا پیامک ارتباط برقرار کنند.
 4. اتصال به برنامه های دیگر: نرم افزار CRM می تواند به برنامه های دیگری مانند نرم افزار حسابداری، نرم افزارهای تجارت الکترونیک و سیستم های پشتیبانی مشتری متصل شود.
 5. امنیت: این نرم افزار دارای سطح امنیت بالایی است و تلاش می کند تا از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات کاربران جلوگیری کند.

جمع بندی

در این نوشته اطلاعاتی در مورد نرم افزار crm و نرم افزار حسابداری تحت وب به شما ارائه کردیم. همان طور که توضیح دادیم استفاده از این نرم افزارهای کاربردی به شما در انجام عملیات حسابداری و مدیریتی کمک زیادی می کند. با استفاده از این نرم افزارها نه تنها سرعت انجام کارها افزایش چشمگیری می یابد، بلکه فعالیت های شما به صورت صحیح و اصولی و بدون ایراد و اشتباه انجام می شود.

برای خرید نرم افزار حسابداری و سایر نرم افزارهای کاربردی می توانید از محصولات تولید شده توسط مجموعه شاتوت سرویس به ادرس shatootservices.com استفاده کنید. نرم افزارهای طراحی شده توسط این مجموعه محیطی کاربر پسند دارند و استفاده از آن ها ساده و لذت بخش است. امکان دریافت خدمات پشتیبانی به صورت حرفه ای و دائمی نیز یکی از دیگر از مزایای خرید نرم افزارهای این مجموعه می باشد. قیمت مناسب، تنوع خوب محصولات، طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی با  توجه به نوع و نیازهای اصناف مختلف، تضمین امنیت داده ها و اطلاعات حسابداری و مدیریتی کسب و کارها و … از جمله خدمات ارائه شده توسط شاتوت سرویس می باشند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا