جزئیات اکران آخرین فیلم جمشید مشایخی پس از ۴ سال

ایسنا نوشت: بر اساس آخرین اخبار فیلم سینمایی «شهر قصه» پس از جشنواره فیلم فجر اکران می‌شود.

«سینما شهر قصه» ساخته کیوان علیمحمدی و علی‌اکبر حیدری اولین بار در جشنواره سی‌وهشتم فجر رونمایی شد و از آن زمان تاکنون شرایط اکران عمومی را پیدا نکرده است.

این فیلم سال ۱۳۹۷ و با بازی حامد کمیلی، آناهیتا درگاهی، بابک کریمی، فرخ نعمتی، سیاوش مفیدی، رؤیا میرعلمی، فریبا جدیکار، حمیدرضا پگاه، افشین هاشمی، هدیه تهرانی و زنده‌یاد جمشید مشایخی ساخته شد که نگاهی نوستالژیک و طنز به تاریخ سینمای ایران دارد و در زمان نمایش در جشنواره فجر نظر مثبت جمع زیادی از تماشاگران را به خود جلب کرد.

سازندگان این فیلم درصدد بودند که «سینما شهر قصه» را پس از حدود چهار سال از اوایل ماه مهر روی پرده سینماها ببرند و طبق پیگیری‌ها قرار بوده فیلم از هفته گذشته و در روزهای ابتدایی آبان اکران شود که فعلا این تاریخ منتفی شده است.
جزئیات اکران آخرین فیلم جمشید مشایخی پس از ۴ سال

علی سرتیپی – مدیر دفتر پخش فیلمیران و پخش‌کننده فیلم – در این زمینه گفت: «سینما شهر قصه» پس از جشنواره فجر امسال اکران خواهد شد.

کیوان علیمحمدی و علی‌اکبر حیدری پروانه ساخت فیلمی دیگری را هم با نام «مولن روژ» گرفته‌اند که فیلمبرداری آن احتمالا در زمستان انجام خواهد شد. آن طور که از نام این فیلم برمی‌آید، «مولن روژ» هم مانند «سینما شهر قصه» درباره سینما است.

۲۲۰

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید