توضیحات تازه پژمان بازغی درباره «کودک شو»/ چند پیشنهاد اجرا دارم

مهر نوشت:پژمان بازغی در توضیح حضورش به عنوان مشاور در کنار تیم جدید «کودک شو» بیان کرد که یک جلسه معارفه با تیم جدید داشته و بعد از آن دیگر صحبتی درباره مشاوره برنامه با او نشده است.

پژمان بازغی درباره حضورش به عنوان مشاور در کنار تیم جدید «کودک شو» و همچنین اینکه در فصل جدید حضور خواهد داشت یا خیر به خبرنگار مهر گفت: یک جلسه معارفه بین من و تهیه کننده جدید برنامه برگزار شد که گفت‌وگویی با یکدیگر داشتیم و بعد از آن جلسه من در خبرها خواندم که شخص دیگری جایگزین من شده است که البته این هم از اختیارات شبکه است که مجری جدید انتخاب کند.

وی اضافه کرد: با این حال درباره حضور من به عنوان مشاور تولید نه گفت‌وگویی داشتیم نه از طرف تهیه کننده تماس دوباره‌ای گرفته شده است. ضمن اینکه این روزها مشغول همکاری با سریال «غریبه» به کارگردانی سروش محمدزاده هستم. تمام و کمال درگیر این مجموعه‌ هستم و طبیعتا تیم جدید هم همه فکر خود را کرده است.

بازغی در سخنانی کوتاه درباره همکاری با دیگر برنامه های شبکه نسیم به عنوان مجری نیز تصریح کرد: چند پیشنهاد هم از طرف شبکه نسیم و هم دیگر شبکه های تلویزیون مطرح شده است، پیشنهادهایی هم از طرف پلتفرم ها برای اجرا بوده است که فعلا برای هیچ یک به توافق نرسیده ایم.

وی در پایان بیان کرد که روز گذشته از طرف مدیر برنامه‌هایش و اخبار رسانه‌ها متوجه شده که از برنامه کناره گیری کرده است.

۲۲۰

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا