تنوع آثار؛ ویژگی متمایز سومین دوره جشنواره پژواک رادیو

غلامرضا بحیرایی که مسوولیت کمیته داوران سومین جشنواره ملی مستند پژواک رادیو را به عهده دارد، با اعلام اینکه مرحله اول داوری به پایان رسید؛ تاکید کرد: بیش از ۲۰۰ برنامه راهی مرحله بعدی رقابت شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،به نقل از ستاد خبری سومین جشنواره پژواک رادیو، غلامرضا بحیرایی مسئول کمیته داوران با اعلام این خبر گفت: کار انتخاب آثار که با حضور ۲۵ داور از میان برنامه‌سازان و کارشناسان خبره رادیویی از بهمن ماه گذشته آغاز شده بود به سرانجام رسید و بیش از ۲۰۰ برنامه به مرحله بعدی رقابت راه پیدا کردند.

وی در ادامه افزود: با اتمام این بخش از داوری‌ها مرحله دوم داوری کلید خورده است. در این مرحله از تجربیات ۳۰ داور و کارشناس خبره در حوزه برنامه‌سازی بویژه برنامه‌سازی مستند بهره خواهیم برد.

وی تاکید کرد: کار داوری این مرحله تا ۲۵ فروردین به طول خواهد انجامید و پس از آن برنامه‌های راه یافته به مرحله نهایی معرفی خواهد شد.

مسئول کمیته داوران عنوان کرد: نکته قابل تامل در این دوره از جشنواره، حضور پر رنگ و استقبال خوب مخاطبان رادیو و علاقمندان برنامه‌سازی در بخش مردمی است که این تنوع و استقبال کار انتخاب بهترین‌ها را دشوار می‌کند. حضور قدرتمند برنامه‌سازان مراکز چون همیشه از ویژگی‌های بارز جشنواره پژواک است.

۲۲۰۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا