گلکسی اس۲۴ الترا گران‌تر از همیشه عرضه خواهد شد!

دو ماه تا عرضه احتمالی گلکسی اس ۲۴ مانده‌است، بیشتر ویژگی‌های این پرچمدار در چند ماه گذشته فاش شده‌است. همچنین شایعه شده بود که سامسونگ از قاب آلیاژ تیتانیوم برای گلکسی اس ۲۴ اولترا استفاده خواهد کرد و به نظر می‌رسد که این اطلاعات دقیق باشد. گزارش جدیدی از کره جنوبی وجود قاب تیتانیومی در گلکسی اس ۲۴ اولترا را تایید می‌کند.

تینا مزدکی_ طبق گزارش جدید TheElec، سامسونگ گلکسی اس۲۴ الترا از یک قاب تیتانیومی بهره خواهد بد. ظاهرا این تنها گوشی در سری گلکسی S۲۴ است که دارای قاب تیتانیومی خواهد بود و این شرکت می‌تواند این ویژگی را در سال‌های آینده به مدل‌های بیشتری گسترش دهد.

در حالی که اپل اولین شرکتی بود که تیتانیوم را به گوشی‌های هوشمند وارد کرد، سامسونگ دو سال است که روی قاب‌های تیتانیوم کار می‌کند و تصمیم نهایی برای آوردن آن به گلکسی اس ۲۴ اولترا در سال جاری گرفته شد.

سامسونگ با چندین تامین کننده چینی در کارخانه ویتنام کار می‌کند. تیتانیوم قوی‌تر از آلومینیوم و سبک‌تر از فولاد است، اما برش و تکمیل آن نیز سخت‌تر است.

آخرین مدل موبایل سامسونگ گران‌ خواهد شد!

از این رو، نرخ بازده تیتانیوم کمتر است و می‌تواند یک امر پرهزینه باشد. در حال حاضر سامسونگ برای گوشی‌های خود از فریم‌های آلومینیومی استفاده می‌کند که قیمت هر کدام کمتر از ۲۰ دلار است. با این حال، فریم‌های تیتانیومی می‌توانند بسیار گران‌تر باشند، و این باعث افزایش BOM و احتمالاً قیمت دستگاه می‌شود.

از آنجایی که اپل سری آیفون ۱۵ پرو را از فولاد ضد زنگ به تیتانیوم تبدیل کرد، وزن دستگاه ها را کاهش داد. با این حال، سامسونگ از آلومینیوم استفاده کرده است، بنابراین تغییر به تیتانیوم باعث قوی‌تر شدن گوشی‌ها می‌شود اما سبک‌تر نمی‌شود. به همین دلیل شایعه شده بود که وزن گلکسی اس ۲۴ اولترا بسیار شبیه به گلکسی اس ۲۳ اولترا است. گلکسی اس ۲۴ اولترا نیز به جای صفحه‌نمایش با لبه‌های خمیده در سمت راست و چپ، از صفحه‌نمایش تخت استفاده می‌کند.

منبع: sammobile

  • بیشتر بخوانید:

  • این آیفون ۹ اپل است؛ موبایلی که هرگز تولید نشد/ عکس

  • باریک‌ترین مانیتوری که تا به حال دیده‌اید!

  • با محبوب‌ترین نسخه اندروید آشنا شوید

۲۲۷۲۲۷

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید