پخش فیلم «مریم مقدس» با کیفیت بالا

فیلم سینمایی «مریم مقدس» با کیفیت full Hd، از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «مریم مقدس» به کارگردانی «شهریار بحرانی»، جمعه هشتم دی ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: شانزده سال قبل از میلاد مسیح (ع) زمانی که مردم منتظرند تا مسیحای موعود متولد شود، فرزند عمران دختر می شود و مادرش نام کودک را مریم انتخاب می کند و چون قبل از تولد عهد بسته که او را تا زمان بلوغ به خدمت در معبد مقدس بگمارد، به معبد می رود، اما تا به حال پای دختری به معبد باز نشده. حضرت زکریا تلاش می کند که با تمامی مخالفت های روحانیان یهودی مریم در معبد بماند و کم کم با وجود الهامات به مریم، مردم به سوی او جلب می شوند. اما بعد از یک اتفاق مریم از معبد رانده می شود. در همان موقع با خواست خداوندی مریم (س) باردار می شود و همین موضوع سوء ظن مردم را برمی انگیزد. هرود که از تولد کودک احساس ناامنی می کند دستور قتل نوزاد را می دهد، اما نوزاد به دنیا می آید و با صحبت کردن در گهواره همه را مبهوت می کند و … .

شبنم قلی خانی، پرویز پورحسینی، جعفر دهقان، محمد کاسبی، زهرا سعیدی، مهدی فقیه و حسین یاری در فیلم سینمایی «مریم مقدس» ایفای نقش کرده‌اند.

۲۲۰

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید