هدیه غافلگیرکننده اپل به اینفلوئنسرها/ عکس

زومیت نوشت: اپل در آستانه‌ی مراسم Scary Fast، بسته‌ی ویژه‌ای شامل ایرپاد مکس و تنقلات هالووین را برای اینفلوئنسرها فرستاد.

اپل در مراسم Scary Fast که ساعت ۳:۳۰ بامداد سه‌شنبه‌ی این هفته برگزار خواهد شد، مک‌بوک‌های جدید خود را با پردازنده‌ی M3 معرفی خواهد کرد. این رویداد به‌صورت آنلاین و ویدئویی برگزار خواهد شد؛ به‌همین‌دلیل، کوپرتینویی‌ها بسته‌ای ویژه شامل تنقلات و هدفون ایرپاد مکس را برای اینفلوئنسرها فرستاده‌اند.

همان‌طور که از شعار رویداد «به‌طرز خوفناکی سریع» (Scary Fast) و دعوت‌نامه‌ی اپل مشخص است، این رویداد با تم هالووین برگزار خواهد شد. اینفلوئنسر لامار ویلسون بسته‌ی ویژه‌ی اپل برای این مراسم را دریافت کرده‌ است. تعداد دیگری از چهره‌های شناخته‌شده‌ی یوتیوب از دریافت بسته‌ای مشابه خبر داده‌اند.

لامار ویلسون ویدئویی در حساب کاربری تیک‌تاک خود منتشر کرد و در آن متن دعوت‌نامه‌ی اپل را خواند. اپل در این متن به لذت‌بردن از مراسم اپل با خوردن تنقلات هالووینی و شنیدن «صدای فضایی» با ایرپاد مکس اشاره کرده است.

هدیه غافلگیرکننده اپل به اینفلوئنسرها/ عکس

بیشتر بخوانید:

  • کشفی شگفت‌انگیز در عراق و سوریه با کمک ماهواره جاسوسی/ عکس

  • آیا بایدو، جی.پی.اس را به زانو در می‌آورد؟

انتظار می‌رود اپل در مراسم جدیدش پردازنده سه‌نانومتری را برای مک‌بوک‌ها معرفی کند. احتمال می‌رود قیمت لپ تاپ اپل مانند قیمت لپ تاپ شماری از برندها افزایش پیدا کند.

۵۸۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا