شاسی‌بلند غول پیکر چینی، رقیب خشن هامر آمریکایی!/ عکس

دانگ فنگ، یک خودروساز دولتی چینی که در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد، در ایالات متحده شناخته شده نیست. در واقع، این شرکت یک مدل هم در آمریکا برای فروش ندارد، اما خودرویی از این شرکت وجود دارد که ممکن است برای بازار تشنه‌ی SUV آمریکا بسیار مناسب باشد. با M-Hero ۹۱۷، رقیب خشن GMC هامر آشنا شوید.

امیرمسعود عابدین: بیایید ابتدا با یک مقدمه شروع کنیم. M-Hero (یا Mengshi که تقریباً به "جنگجوی خشن" ترجمه می‌شود)، یک برند آفرودی سطح بالاست که متعلق به گروه دانگ فنگ است که مدل ۹۱۷ خودروی برتر آن است. این خودرو سال گذشته رونمایی شد اما چند ماه طول کشید تا تولیدکننده مجوز تولید را از مقامات چینی دریافت کند. سرانجام این خودرو در آوریل امسال وارد خطوط مونتاژ شد.

شاسی‌بلند غول پیکر چینی، رقیب خشن هامر آمریکایی!/ عکس

در نمای بیرونی، به نظر می‌رسد که ۹۱۷ با یک چاقوی آشپزخانه طراحی شده است! حتی یک منحنی هم روی بدنه آن دیده نمی‌شود. روکش مات مشکی و سپر خشن، آن را تقریباً شبیه یک ماشین نظامی کرده است. در حالی که این واقعا یک خودروی نظامی نیست.

شاسی‌بلند غول پیکر چینی، رقیب خشن هامر آمریکایی!/ عکس

در بازار چین، M-Hero دو گزینه پیشرانه مختلف را برای آفرود ارائه می‌دهد. یک نسخه کاملاً الکتریکی با چهار موتور و یک باتری عظیم ۱۴۰ کیلووات ساعتی NMC وجود دارد. مدل دیگر دارای یک سیستم هیبریدی افزایش دهنده برد است که از یک پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژ و چهار سیلندر استفاده می‌کند.

این پیشرانه یک بسته باتری ۶۶ کیلووات ساعتی و سه موتور الکتریکی با خروجی ۸۱۶ اسب بخاری را تغذیه می‌کند. شتاب این خودروی عضلانی و بزرگ حدود ۶ ثانیه اعلام شده است.

شاسی‌بلند غول پیکر چینی، رقیب خشن هامر آمریکایی!/ عکس

اینها همه اعداد قابل توجهی هستند، اما در مقایسه با تجهیزات استاندارد و سفارشی ۹۱۷ چیزی نیستند. دو اهرم روی کنسول مرکزی قرار دارند که حالت‌های انتقال و رانندگی خودرو را کنترل می‌کنند. روی داشبورد سه صفحه نمایش وجود دارد؛ یک نمایشگر کیلومترشمار دیجیتالی، یک صفحه ناوبری و یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی سرنشین.

بیشتر بخوانید:

  • تصادف وحشتناک شاسی‌بلند با لامبورگینی

  • متفاوت‌ترین هیوندای جهان در آستانه ورود به خیابان‌/ عکس

شاسی‌بلند غول پیکر چینی، رقیب خشن هامر آمریکایی!/ عکس

بهترین بخش باید بسته سفارشی پهپاد باشد که ۱۴۰۰۰ دلار قیمت دارد و شامل یک پهپاد واقعی است که می‌تواند از داخل ماشین با صدا کنترل شود. مبادا فراموش کنیم که یک سیستم فرمان پذیری محور عقب قابل تعویض نیز وجود دارد که به این SUV توانایی انجام حرکت به اصطلاح خرچنگ راه رفتن را می‌دهد.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

۵۸۵۸

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید