سازمان اوج تعویض گروه سازنده برنامه «به افق فلسطین» را تأیید کرد

ساعتی پیش (شنبه ۲۰ آبان) گمانه‌زنی‌ها خبر از آن داشت که گروه سازنده برنامه به افق فلسطین تغییر کرده‌، و حالا در ساعات پایانی روز کانال تلگرامی برنامه این خبر را تأیید کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین کانال تلگرامی برنامه به افق فلسطین نوشت: «مدیریت شبکه افق تصمیم گرفت برنامه «به افق فلسطین» از شنبه ۲۱ آبان ماه با گروه دیگری ادامه پیدا کند. تیم طراح و تهیه برنامه در سازمان اوج به این تصمیم احترام می‌گذارد.»

این برنامه متفاوت‌ترین تولید سال‌های گذشته در خصوص فلسطین بود که گفت‌وگو با میهمانان مختلف و از هر طیف سیاسی را در دستور کار داشت.

همچنین هفته گذشته محمد علی ابطحی و آذری جهرمی نیز از میهمانان این برنامه بودند که واکنش منصوره معصومی اصل را در پی داشت.

او گفت:« چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ مسئولان به صدا و سیما اعتراض می‌کنیم، مسئولان صدا و سیما می‌گویند که از آنها انتقاد می‌شود که تلویزیون شده برای حزب اللهی‌ها. بگن،‌ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست…»

حالا باید دید دعوت از ابطحی و آذری جهرمی باعث این تغییر بوده است و حرف منصوره معمومی درست از آب درآمده یا برعکس، روزهای آینده جزییات آن معلوم خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

اقدام اعجاب‌آور تلویزیون؛ تیم متفاوت‌ترین برنامه درباره فلسطین را بیرون کردند! حضور جهرمی برای تیم سازنده برنامه به افق فلسطین دردسرساز شد

نگاهی به برنامه‌های گفت‌وگو محور صداوسیما تلویزیون بیانیه داد؛ اما نه کسی دید، نه آنان که دیدند باور کردند/ رسانه ملی کجای معادلات داخلی است

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا