خودروی اپل کی به خیابان می‌آید؟

دیجیاتو نوشت:‌ هنوز فاصله زیادی تا واقعی‌شدن «اپل کار» داریم و انتظار می‌رود خودروی اپل اواخر دهه جاری و حدوداً قبل از سال ۲۰۳۰ از راه برسد.

به گزارش «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، هنوز فاصله زیادی تا واقعی‌شدن «اپل کار» داریم و انتظار می‌رود خودروی اپل یا همان Apple Car اواخر دهه جاری و حدوداً قبل از سال ۲۰۳۰ از راه برسد.

در طول سال‌ها، اپل تلاش‌های متعددی درزمینه خودروسازی انجام داده است. شایعات و گمانه‌زنی‌هایی زیادی در مورد زمان عرضه این خودرو طی سال‌های اخیر منتشر شده است. در گزارش اخیر، خبرنگار معروف بلومبرگ می‌گوید هنوز سال‌ها تا معرفی اپل‌ کار فاصله داریم و نباید به‌این‌زودی‌ها منتظر این خودرو بود.

مارک گرمن در گزارش اخیر خود به این نکته اشاره دارد که این خودرو احتمالاً اواخر دهه جاری، یعنی قبل از سال ۲۰۳۰ معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

  • در این استخر ترسناک مرگ به کمین نشسته است/ عکس

  • ثبت نمایی درخشان از خورشید توسط یک ایرانی/ عکس

  • دو واژه‌ای که در تمام زبان‌های دنیا وجود دارند

  • سفر به قلب کهکشان با جیمز وب/ معمای راه‌شیری حل می‌شود؟

طی سال‌های اخیر خبرهای مختلفی در مورد خودروی اپل منتشر شده است. مینگ-چی کو، تحلیلگر مسائل مربوط به اپل نیز اواخر سپتامبر در گزارش دیگری به این موضوع اشاره کرده بود که نباید به‌این‌زودی‌ها منتظر این خودرو باشیم. او حتی در گزارش خود به این موضوع اشاره کرده بود که پروژه اپل کار متوقف شده است و اپل طی سال‌های آینده نمی‌تواند خودروی خود را به تولید انبوه برساند.

خودروی اپل کی به خیابان می‌آید؟

وی در ماه مارس با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی ایکس به این موضوع اشاره کرده بود که فعالیت تیم پروژه اپل کار متوقف شده است و اگر این شرکت بخواهد تا سال ۲۰۲۵ خودروی خود را معرفی کند، باید ظرف سه تا شش ماه آینده تیم پروژه فعالیت خود را آغاز کند. در غیر این ‌صورت خبری از اپل کار در سال ۲۰۲۵ نخواهد بود.

بعد از انتشار گزارش مالی اپل برای فصل چهارم سال مالی ۲۰۲۳، به‌نظر می‌رسد این شرکت باید برنامه‌ای برای احیای واقعی کسب‌وکار خود داشته باشد. یکی از پروژه‌هایی که می‌تواند تغییری شاخص در وضعیت اپل ایجاد کند، پروژه خودروی اپل است. حال باید دید کدام تحلیل‌ها در مورد این خودرو به واقعیت نزدیک‌تر خواهد بود.

۵۸۵۸

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا