این آیفون ۹ اپل است؛ موبایلی که هرگز تولید نشد/ عکس

زومیت نوشت: رندرهای منتسب‌به یک گوشی عرضه‌نشده از اپل، دستگاهی را نمایش می‌دهند که می‌توانست آیفون ۹ باشد.

رونمایی آیفون ۱۰ (iPhone X) لحظه‌ای تاریخی برای اپل رقم زد. کوپرتینویی‌ها پس از سال‌ها تصمیم گرفتند طراحی گوشی آیفون را به‌شدت متحول کنند: این‌بار با موبایلی طرف بودیم که دکمه‌ی هوم نداشت و چینش دوربین‌ های پنل پشتی‌اش به حالت عمودی درآمده بود.

اپل آیفون 8 / Apple iPhone 8

آیفون ۸

آیفون 10 ایکس / iphone x

آیفون ۱۰

آیفون ۱۰ همزمان‌با آیفون ۸ رونمایی شد، اما تفاوت‌های بین این دو دستگاه به حدی بود که انگار خانواده‌ی متفاوتی از گوشی‌های هوشمند را نگاه می‌کردید. درحالی‌که آیفون ۸ به طراحی سنتی پایبند ماند، گوشی آیفون ۱۰ اپل را مستقیماً به سمت آینده سوق می‌داد.

رندر غیررسمی گوشی آیفون ۹ رنگ های مختلف

رندر غیررسمی منتسب‌به آیفون ۹

اپل هرگز آیفون ۹ را تولید نکرد و مستقیماً از آیفون ۸ سراغ آیفون ۱۰ رفت؛ اما این باعث نشد طرفداران از رؤیاپردازی برای آیفون ۹ دست بکشند. حساب کاربری Majin Bu در شبکه‌ی اجتماعی ایکس، رندرهای جذابی منتشر کرده است که به آیفونی عرضه‌نشده ارتباط دارند.

در رندرهای منتشرشده، آیفونی می‌بینیم که از نمای جلو شبیه آیفون ۱۰ است، اما از نمای پشت به آیفون ۸ شباهت دارد. فلاش LED در آیفون ۸، کنار دوربین قرار گرفته است؛ اما در رندر منتسب‌به آیفون ۹، این فلاش را در زیر دوربین می‌بینیم. نکته‌ی جالبی که در رندر خودنمایی می‌کند، رنگ‌بندی متنوع گوشی است.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی این رندرها دارید؟

227227

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید