اظهارات جنجالی رحیم‌پور ازغدی درباره مجریان و بازیگران شبکه ۳ و نسیم: ۵۰ هنرمند قوی با اعتقادات درست تربیت نکردید، می‌روید سراغ کسانی که زباله هستند

خبرگزاری دانشجو فیلمی از حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر کرده که وی انتقدات تندی نسبت به عملکرد صدا و سیما به ویژه در زمینه انتخاب بازیگر دارد.

به تازگی خبرگزاری دانشجو فیلمی از حسن رحیم‌پور ازغدی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر کرده که وی انتقدات تندی نسبت به عملکرد صدا و سیما به ویژه در زمینه انتخاب بازیگر دارد.

رحیم‌پور ازغدی: غربی‌ها به غارت شما قانع نیستند، زبان و لباس و حجاب‌تان را هم تغییر می‌دهند

پاسخ عباس عبدی به حملات رحیم پور ازغدی: روحانی همیشه همین بوده، جرأت داشتید نوبت های پیش می‌پرسیدید /عدالت بازیچه اصولگرایی شده است

رحیم‌پور ازغدی در فیلم منتشر شده گفت: در دوره‌های مدیریت قبلی تلویزیون برخی از شبکه‌ها مانند شبکه سه و نسیم گفتند می‌خواهیم مردم را سرگرم کنیم و قشر خاکستری را و افرادی که پای ماهواره هستند را جذب کنیم، این هدف خوب و اصل کار درست است اما چگونه عمل کردید؟ پول بسیار کلان به افراد می‌دهید، می‌گویید بیایند و مواردی که به آن عقیده ندارند را اجرا کنند. صدا و سیما دانشکده دارد، ۴۰ هزار کارمند را حقوق می‌دهد که حقوق آنها چند هزار میلیارد تومان می‌شود.

وی افزود: از طرفی دانشکده دارید این همه وقت گذشت نتوانستید ۵۰ هنرمند قوی با اعتقادات درست سبک زندگی و درست و جذاب تربیت کنید به جای آن می‌روید دنبال افرادی که همه می‌دانند زباله هستند، طرف قمارباز است گرفتار مواد مخدر شده، ۶ بار طلاق گرفته، با ۱۰ نفر رابطه دارد، الکلی است، خودتان هم او را می‌شناسید، طرف بیرون علناً به اصل دین و همه چیز اهانت می‌کند. در همین قضایای اخیر مشاهده کردید که همه این افرادی که در شبکه ۳ و نسیم بودند، علیه حجاب و انقلاب موضع گرفتند و فکر کردند جمهوری اسلامی در حال سقوط است لذا برای رژیم بعدی آماده می‌شدند، ‌شدیدترین حرف‌ها علیه احکام اسلامی و حجاب گفتند یاد حرف سلحشور افتادم که می‌گفت به این افراد اعتماد نکنید.

رحیم‌پور ازغدی همچنین اظهار کرد: اغلب این سلبریتری‌ها در مدیریت قبلی تلویزیون تبدیل به سلبریتی شدند، کسی این‌ها را نمی‌شناخت که این‌ها یک بلیریتی بودند هرچه پول دارندکه برخی حتی میلیاردر شدند و هرچه شهرت دارند از تلویزیون جمهوری اسلامی گرفتند و همه آن را علیه اسلام و انقلاب مصرف کردند. تلویزیون برای یک شب به افراد مشهور حود ۷۰ ۸۰ میلیون می‌پردازد که یک شب چرت و پرت بگوید، شما توان عرضه ندارید که این همه بچه‌های علاقمند و هنرمند را درست تربیت کنید که بتوانند مردم را سرگرم و شاد کنند و در عین حال فرد آدم درستی باشد و برنامه خروجی خوبی داشته باشد.

۲۱۹۲۱۱

About admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید