SEO's رابطه با سایت معماری

[ad_1]

SEO's رابطه با سایت معماری

بهینه سازی موتور جستجو برای امروز's روبات موتور جستجو نیاز دارد که سایت به خوبی طراحی شده و آسان به حرکت. به میزان زیادی بهینه سازی موتور جستجو آلی است که به سادگی یک فرمت از بهترین شیوه ها در طراحی صفحات وب. SEO's رابطه با طراحی وب طبیعی است. با ساخت سایت های ساده و به راحتی در دسترس شما هستند ارائه ساده ترین مسیر برای روبات موتور جستجو به صفحه اول سایت خود را در همان زمان که شما در حال ایجاد تجربه مطلوب برای شما بازدید کنندگان انسان.

این رویکرد روابط به خوبی به مفهوم بلند مدت موتور جستجو بازاریابی موفقیت است. به جای تلاش برای “روان کردن” همیشه در حال تغییر الگوریتم های موتور جستجو ساخت صفحات که متن خوب و لینک خوب. مهم نیست که چه موتورهای جستجو به دنبال این ماه یا در کنار آنها همیشه خوب پاداش محتوا و ناوبری ساده.

روبات موتور جستجو

روبات موتور جستجو به طور خودکار برنامه هایی که در شبکه جهانی وب و مشاهده صفحات وب است. آنها خواندن متن بر روی صفحه کلیک کنید و از طریق لینک به منظور سفر از یک صفحه به صفحه. چه این در واقع به معنی این است که آنها “خواندن” و یا جمع آوری اطلاعات از کد منبع را از هر صفحه. بسته به موتور جستجو روبات ها به طور معمول انتخاب عنوان و توضیحات متا. روبات سپس بر روی متن از صفحه در کد منبع. آنها همچنین توجه به برخی از برچسب ها از جمله سرفصل و متن alt. روبات موتور جستجو قابلیت مانند نسل اول مرورگرها در بهترین حالت: بدون برنامه نویسی بدون فریم بدون فلش. هنگامی که طراحی ساده فکر می کنید.

طراحی جستجو موتور دوستانه

ایجاد موتور جستجو دوستانه طراحی نسبتا آسان است. برش تمام زنگ ها و سوت و چوب به روش ساده معماری. روبات موتور جستجو “درک” متن در صفحه و لینک به ویژه متنی لینک کلیک کنید. رابطه سئو و طراحی وب سایت باعث می شود حس زمانی که شما شروع به با تکنیک طراحی خوب برای بازدید کنندگان خود را. آسان تر ناوبری و بیشتر متن در صفحه بهتر آن است که نه تنها برای بازدید کننده بلکه برای ربات های موتورهای جستجو.

موانع برای نمایه سازی صفحات وب

روبات موتور جستجو نمی تواند “انتخاب” از کشویی لیست, کلیک یک دکمه ارسال و یا به دنبال جاوا اسکریپت لینک کلیک کنید مانند یک انسان مهمان. در این کد اضافی لازم برای اسکریپت صفحات خود را و یا ایجاد این لیست می توانید سفر-تا روبات موتور جستجو, در حالی که آنها شاخص صفحه وب خود را. طولانی جاوا اسکریپت در کد منبع خود را به معنی روبات موتور جستجو باید از طریق تمام این کد به نهایت رسیدن به متن است که به نظر می رسد بر روی صفحه خود را. Offload خود جاوا اسکریپت و CSS کد برای دسترسی سریعتر به کد منبع خود را توسط ربات های موتور جستجو و بارگذاری سریع تر زمان خود را برای بازدید کنندگان آنلاین. برخی از روبات های موتور جستجو مشکل دارند با به صورت پویا تولید صفحات به خصوص کسانی که با آدرس های Url که شامل طولانی querystrings. برخی از موتورهای جستجو از قبیل گوگل, شاخص بخشی از پویا تولید صفحات, اما نه همه موتورهای جستجو انجام دهید. فریم مشکلات با نمایه سازی و به طور کلی بهترین چپ از طراحی مطلوب نمایه سازی. صفحات وب به طور کامل ساخته شده در فلش می توانید در حال حاضر یکی دیگر از مجموعه ای از مشکلات برای نمایه سازی.

عمق دایرکتوری

روبات موتور جستجو ممکن است مشکل داشته باشند رسیدن به عمیق تر صفحات در یک وب سایت. هدف نگه داشتن صفحات مهم خود را بیشتر از یک یا دو “کلیک” به دور از صفحه اصلی خود را. نگه داشتن صفحات خود را نزدیک به ریشه به جای عمیق-تو در تو زیرشاخه. در این راه شما را مطمئن مطلوب نمایه سازی صفحات وب خود را. فقط به عنوان بازدید کنندگان وب سایت شما ممکن است از دست داده و نا امید در بیش از حد بسیاری از کلیک از صفحه اصلی خود دور روبات همچنین ممکن است پس از چند کلیک به دور از ریشه سایت خود ،

راه حل ها و تکنیک های مفید

اگر وجود دارد بسیاری از مشکلات با نمایه سازی چگونه شما همیشه آن را به کار?

استفاده از صفحات استاتیک ساده ترین راه برای اطمینان شما خواهد بود ایندکس شده توسط روبات موتور جستجو. اگر شما باید با استفاده از به صورت پویا تولید صفحات وجود دارد روش شما می توانید به بهبود شانس خود را از بودن نمایه شده است. استفاده از وب سرور خود را's بازنویسی قابلیت ایجاد ساده آدرس ها از آنهایی که پیچیده. استفاده از ثابت صفحات فرود از جمله محتوای واقعی که به نوبه خود خواهد شد لیست لینک به صفحات پویا. اگر شما باید با استفاده از querystrings در صفحه خود آدرس آنها را به عنوان کوتاه که ممکن است و اجتناب از استفاده از “id” ارزش.

در هنگام استفاده از فلش به لباس تا صفحات خود را با استفاده از بخشی از فلش برای یک پیام مهم است اما جلوگیری از ساخت و ساز کل صفحات با استفاده از این فن آوری است. مطمئن شوید که روبات موتور جستجو می توانید در همه, مهم, متن, محتوا در صفحات خود. شما می خواهید پیام خود را در سراسر به شما بازدید کننده انسانی نیز هست. آنها را به اندازه کافی اطلاعات در مورد محصول خود را به علاقه آنها را در رفتن به گام بعدی و خرید محصول خود را.

اگر شما باید با استفاده از فریم می باشد که به منظور بهینه سازی “بدون قاب” بخش از صفحات خود را. روبات ها می't شاخص قاب صفحات به طوری که آنها با تکیه بر این هیچ فریم متن به درک سایت شما در چه مورد است. شامل کد های جاوا اسکریپت برای بارگذاری صفحات به عنوان مورد نیاز در موتور جستجو صفحه نتایج.

کردم imagemaps و خلاصه لینک ها ؟ مطمئن شوید که صفحات شامل متن لینک هایی که تکراری این تصاویر و همیشه شامل یک لینک بازگشت به صفحه اصلی خود را.

استفاده از یک نقشه سایت برای ارائه تمام صفحات وب خود را به روبات موتور جستجو به خصوص خود را عمیق تر صفحات. مطمئن شوید که شما باید لینک متن لینک در صفحه شما و یک یا دو جمله توصیف هر صفحه ذکر شده با استفاده از تعداد کمی از عبارت کلمه کلیدی خود را در متن.

به یاد داشته باشید که روبات موتور جستجو “به عنوان خوانده شده” متن در صفحه وب خود را. بیشتر است که مطالب خود را در موضوع شامل مقدار مناسب از کلمات کلیدی متن غنی تر روبات موتور جستجو را “درک” چه صفحه است. این اطلاعات پس از آن گرفته شده به پایگاه داده موتور جستجو را در نهایت تبدیل شدن به بخشی از اطلاعات شما را در نتایج موتورهای جستجو.

گذشته از همه این است که بسیار مهم برای تست صفحات خود را برای اعتبار سنجی. خطا از کد های برنامه نویسی و ناقص html می توانید نگه دارید روبات موتور جستجو از نمایه سازی صفحات وب خود را. نگه داشتن خود را کد نویسی تمیز….

چک لیست برای موفقیت

* شامل مقدار زیادی از محتوای خوب در متن در صفحات وب خود را

* ترکیب آسان به دنبال متن ناوبری

* خدمت به صورت پویا تولید صفحات به سادگی امکان پذیر است

* Offload جاوا اسکریپت و سایر کد متن (style sheets و غیره.) به فایل های خارجی

* اضافه کردن یک نقشه سایت برای بهینه سازی نمایه سازی صفحات

* اعتبار صفحات خود را با استفاده از کنسرسیوم شبکه جهانی وب's اعتبار سنجی ابزار و یا دیگر html اعتبار سنج

در راه خود را به صفحات ایندکس شده

بهترین راه برای اطمینان از که صفحات شما را ایندکس می شود این است که به نگه داشتن آنها ساده است. این نوع از معماری نه تنها کمک می کند تا روبات موتور جستجو, اما باعث می شود آن را آسان تر برای بازدید کنندگان وب سایت خود را به حرکت در سراسر سایت شما. Don't فراموش نکنید که برای ارائه مقدار زیادی از محتوای خوب در صفحات خود. روبات موتور جستجو و بازدید کنندگان خود را به شما پاداش با بازدیدکننده داشته است بازگشت.

منابع

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به کار در اطراف مسایل بهینه سازی با جاوا اسکریپت به صورت پویا تولید صفحات فریم و فلش خواندن مقالات زیر است:

بهینه سازی صفحات با جاوا اسکریپت و سبک ورق برای موتورهای جستجو

http://www.searchinnovation.com/optimizing-pages-with-javascript.asp

بهینه سازی صفحات پویا (قسمت اول)
http://www.searchinnovation.com/optimize-dynamic-pages-1.asp

بهینه سازی صفحات پویا (قسمت دوم)
http://www.searchinnovation.com/optimize-dynamic-pages-2.asp

بهینه سازی قاب برای موتورهای جستجو http://www.searchinnovation.com/optimizing-frames-for-search-engines.asp

Html validation tool

http://validator.w3.org/

شیوه نامه اعتبار سنجی ابزار

http://jigsaw.w3.org/css-validator/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید