SEO Tools – Backlink چکرز برای بررسی لینک به هر سایت

[ad_1]

در سئو بک لینک هستند تنها منبع با ارزش ترین. به همین دلیل سایت مروج بیشتر وقت خود را صرف شکار برای لینک کلیک کنید. جستجو برای لینک منابع با دست دیگر یک گزینه است. آیا شما می خواهید برای تحقیقات خود مشخصات لینک یا اسکن لینک از رقابت خود را شما نیاز به استفاده از backlink چکرز برای این. به همین دلیل backlink چک کردن برنامه ها در میان محبوب ترین ابزار جستجوگرها.

برای کمک به شما در تلاش خود را برای لینک در اینجا یک لیست از محبوب ترین ابزار های backlink چک کردن نرم افزار ها (هر دو رایگان و پرداخت می شود).

1. یاهو! سایت اکسپلورر

بابا همه backlink چکرز و شاید تنها ترین به طور گسترده ای استفاده می شود ابزار جستجوگرها در این سیاره است. یاهو! سایت فوق العاده است برای در حال اجرا سریع چک در سایت های رتبه بندی پروفایل. این برنامه رایگان و بسیار ساده برای استفاده: شما با وارد کردن آدرس سایت شما می خواهید برای بررسی و سایت تولید یک لیست از صفحات لینک دادن به آن است.

گزینه های وجود دارد که به شما اجازه حذف لینک های داخلی که از همان دامنه یا زیر دامنه. شما همچنین می توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته اپراتورها مانند سایت:/-سایت: فرماندهی برای بررسی/حذف لینک از یک وب سایت خاص و یا همه سایت ها با برخی از tld ها (.coms.edus و غیره.)

توجه داشته باشید: Yahoo! سایت اکسپلورر اجازه می دهد تا شما بررسی کنید فقط 1000 لینک کلیک کنید برای هر دامنه بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از لینک دهنده به سایت واقع شده است.

2. Backlink دیده بان

Backlink تماشای آنلاین است backlink جستجوگر کمک می کند که شما نه تنها دیدن چه سایت های لینک به یک صفحه اما همچنین به شما می دهد برخی از داده ها برای تجزیه و تحلیل جستجوگرها مانند عنوان لینک صفحه متن لنگر از لینک, آیا لینک های dofollow و یا nofollow غیره. این ابزار می کشد لیستی از لینک ها از یاهو! سایت اکسپلورر بنابراین انتظار نداریم که گسترده تر و یا نتایج متفاوت است.

3. Webconfs

Webconfs ارائه می دهد مجموعه ای از رایگان آنلاین ابزار جستجوگرها. دو تا از آنها برای طراحی های backlink پژوهش است. این ابزار برای اولین بار است که به نام های Backlink متن لنگر تجزیه و تحلیل است. آن را به شما نشان می دهد آنچه که صفحات در حال اتصال به یک دامنه خاص و با آنچه در متون لنگر. اگر وجود دارد چند لینک در یک صفحه به شما دیدن همه متون لنگر استفاده می شود در هر صفحه. دوم ابزار های Backlink خلاصه. این دقیقا همان چیزی است که از نام آن پیداست – به شما می دهد خلاصه ای از دامنه ها با لینک دادن به یک صفحه به شما نشان می دهد که چگونه بسیاری از لینک ها در هر.

درست مثل Backlink دیده بان Webconfs ابزار نیز طراحی شده توسط Yahoo! بنابراین نتایج یکسان هستند و همچنین محدود به 1k لینک کلیک کنید برای هر دامنه.

4. جستجوگرها – Majestic SEO – Linkscape

اگر شما واقعا جدی در مورد SEO شما نیاز به برخی از جامد backlink چکرز در اختیار شما است که به شما اجازه شیرجه رفتن عمیق تر به لینک های شاخص, بررسی لینک های بیشتر و بیشتری جمع آوری داده ها برای تجزیه و تحلیل. که در آن ابزار مانند جستجوگرها, Majestic SEO و Linkscape در مفید آمده است. این سه ابزار می تواند به حفاری تا خیلی بیشتر بک لینک به سایت دیگر پیوند چکرز وجود دارد. تفاوت بین آنها این است که با شکوه و Linkscape خود تکیه می کنند خزنده و لینک پایگاه در حالی که جستجوگرها نمایش داده شد تعداد زیادی از موتورهای جستجو و با استفاده از پیشرفته اپراتورهای جستجو برای پیدا کردن لینک های بیشتر.

هر دو روش باید نقاط قوت. با استفاده از خود را خزنده اجازه می دهد تا به جمع آوری تعداد زیادی از لینک دهنده اما همچنین باعث می شود خدمات گران تر هم برای این شرکت و برای کاربر نهایی. به علاوه مجموعه داده های بزرگ معمولا سخت تر به تجزیه و تحلیل و استفاده از. این موتور جستجو بر اساس رویکرد جستجوگرها می شود شما تنها لینک هایی که موتورهای جستجو نمایش و در نتیجه کمی کوچکتر مشخصات لینک اما شما می توانید نامحدود backlink چک بدون هیچ هزینه اضافی و اطلاعات شما بیشتر عملی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید