SEO Checklist

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو است که در هر وب مستر ذهن این روز است. دستیابی به مطلوب رتبه بندی برای کلمات کلیدی مناسب می تواند به معنای یک جریان ثابت از ترافیک هدفمند به وب سایت خود و همه به صورت رایگان – آن را سخت به ضرب و شتم. کلیدی برای رتبه بندی موتور جستجو بالا است که ساختار وب سایت شما به درستی از جمله مقدار زیادی از محتوا است که مربوط به کلمات کلیدی خود را و مطمئن شوید که وب سایت شما است spider-دوستانه. شما می توانید با استفاده از این چک لیست به مطمئن شوید که همه صفحات وب خود را می توان یافت نمایه سازی و رتبه بندی صحیح:

وب مضمون است. سایت خود را در معاملات با شناسایی موضوع که آشکار است از متن در صفحه اصلی و تقویت تمام صفحات دیگر در سایت خود. به عبارت دیگر همه فرد صفحات وب مربوط به هر یک از دیگر و مقابله با جنبه های مختلف برخی از موضوع اصلی. متن بر روی صفحه اصلی خود را باید دولت به وضوح آنچه که موضوع و چه وب سایت شما و صفحات دیگر باید در تقویت آن است.

صفحات وب خود را به اندازه کافی با کیفیت بالا, مطالب مرتبط. عنکبوت آمدن به وب سایت شما به دنبال محتوا. اگر یک صفحه را ندارد و یا محتوا به نظر نمی رسد از نزدیک مربوط به صفحه عنوان و وب سایت خود را تم صفحه احتمالا نمی تواند نمایه و یا اگر آن را نمایه آن را نمی خواهد رتبه خوبی. موتورهای جستجو عاشق محتوای با کیفیت و مقدار زیادی از آن – مطالب چیزی است که جستجوگران وب به دنبال آن هستند و موتورهای جستجو سعی در ارائه.

وب سایت خود را ناوبری ساختار نسبتا مسطح است. شما نمی خواهید صفحات مهم بود بیش از حد “عمیق” در وب سایت خود معنی آن طول می کشد چند کلیک برای دریافت وجود دارد را از صفحه اصلی. موتورهای جستجو به طور معمول شاخص در صفحه اصلی و سپس به تدریج شاخص دیگر صفحات در یک سایت در طول زمان است. بسیاری از عنکبوت در حال برنامه ریزی برای تنها سه لایه عمیق – اگر برخی از محتوا مهم است به خاک سپرده عمیق تر از آن می شود و نمایه شده در همه.

شما ایجاد یک منحصر به فرد “Title” تگ برای هر صفحه. عنوان یکی از مهم ترین جنبه های هر صفحه وب از دیدگاه جستجوگرها به خصوص برای گوگل (که مهم ترین موتور های جستجو برای بهینه سازی). آیا استفاده از عنوان های عمومی برای تمام صفحات خود را با استفاده از کلمات کلیدی خود را برای هدف قرار دادن آن صفحه و نگه داشتن آن کوتاه اما توصیفی.

شما با استفاده از “شرح” متا تگ. شامل بسیار توصیفی جمله در مورد محتوا و هدف خود صفحه و شامل مهم ترین عبارت کلیدی اولیه در جمله. نه همه از موتورهای جستجو نمایش داده خواهد شد این “کنسرو” شرح زمانی که آنها در لیست صفحه در نتایج جستجو, اما بسیاری از آنها را به طوری که آن را به ارزش گرفتن آن را حق.

شما با استفاده از “کلمات کلیدی” متا تگ. به عنوان با متا تگ توضیحات هر موتور جستجو را با استفاده از کلمات کلیدی متا تگ. اما برخی از آن استفاده خواهد شد و هیچ یک مجازات خواهد شد شما برای داشتن آن است. همچنین داشتن یک لیست کوتاه از کلمات کلیدی شما در حال هدف قرار دادن کمک خواهد کرد که شما را به نوشتن محتوای مناسب برای هر صفحه. کلمه tage باید خود را شامل عبارت کلیدی هدفمند و مشترک تغییرات رایج غلط املائی و اصطلاحات مرتبط. مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را از نزدیک مربوط به محتوای صفحه و کراوات به تم کلی سایت خود ،

کلمات کلیدی خود را گنجانده شده در این صفحه قابل مشاهده محتوا ترجیحا بالا بر روی صفحه. شما باید برای رسیدن به یک تعادل در اینجا – شما می خواهید که شامل عبارات کلیدی (مشابه دیگر) چند بار در متن خود را, اما بسیاری از زمان است که شما در ظاهر به جرم “کلمه کلیدی چاشنی”. ترفند این است به کار کلیدی در متن به طوری که آن را می خواند به عنوان طبیعی که ممکن است برای بازدید کنندگان سایت خود را. به یاد داشته باشید شما می توانید ترکیب کلیدی هر صفحه وب عنصر است که به طور بالقوه قابل مشاهده توسط بازدید کنندگان سایت – هدر متن لینک متن و عناوین جدول نوشتن شرح تصاویر و به “Alt” ویژگی از تصویر برچسب “title” ویژگی به تگ لینک و غیره.

هر صفحه از وب سایت را می توان با جستجو عنکبوت موتور. این بسیار مهم است – اگر صفحات خود را می تواند یافت نمی شود آنها نمی توانند نمایه شده و از جمله در نتایج جستجو اجازه دهید به تنهایی رتبه خوبی. استفاده از موتورهای جستجو عنکبوت به کشف وب سایت شما و ایندکس کردن صفحات به طوری که هر صفحه باید در دسترس با متن زیر لینک کلیک کنید. اگر صفحات نیاز به یک رمز عبور به نظر می های تولید شده توسط یک اسکریپت در پاسخ به یک پرس و جو و یا طولانی و پیچیده URL, عنکبوت ممکن است قادر به خواندن آنها. شما نیاز به ساده متن لینک به صفحات شما می خواهید نمایه شده است.

شما شامل یک نقشه سایت. مگر اینکه سایت شما بسیار کوچک است آن را یک ایده خوب برای ایجاد یک نقشه سایت با متن لینک هایی که به شما لینک به نقشه سایت از صفحه اصلی خود را. در علاوه بر این به یک لینک شامل متن توصیفی برای حاوی کلمات کلیدی مرتبط برای هر صفحه.

شما لینک به صفحات مهم خود را از صفحات دیگر در سایت خود. لینک های داخلی کمک به تعیین رتبه صفحه از آنجایی که آنها نشان می دهد که صفحات سایت شما مهم هستند. لینک های بیشتر شما باید به یک صفحه نسبت به صفحات دیگر در سایت خود بیشتر اهمیت موتورهای جستجو را اختصاص به آن است.

شما با استفاده از کلمات کلیدی در متن لینک. هنگامی که شما ایجاد یک متن لینک به یک صفحه دیگر در سایت خود استفاده کنید که صفحه کلمات کلیدی هدفمند عنوان متن لینک (داخل لنگر دسته که ایجاد لینک). آن را به عنوان توصیفی که ممکن است. برای مثال یک لینک که می گوید “حق بیمه سفارشی ابزارک” بسیار بهتر از یکی است که به سادگی می گوید “صفحه محصول” و نشان می دهد برای جستجو عنکبوت موتور چه که صفحه مرتبط است.

سایت خود استفاده نمی فریم. اگر ممکن است آیا استفاده از فریم ها در هر صفحه شما می خواهید برای دریافت ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. اگر شما احساس می کنید شما به سادگی باید با استفاده از فریم برای یک صفحه پس از آن نیز استفاده از “noframes” تگ های HTML برای ارائه متن جایگزین که عنکبوت می تواند به عنوان خوانده شده (و متن توصیفی به جای فقط توجه کنید که “این سایت با استفاده از فریم و غیره. و غیره”).

شما نمی استفاده از خودکار صفحه تغییرمسیر. نمی توان هر صفحه به طور خودکار هدایت بازدید کننده به صفحه دیگر (به استثنای یک صفحه شما حذف برای خوب است – که در این صورت شما باید با استفاده از یک “301” دائم تغییر مسیر است که قابل قبول برای موتورهای جستجو).

خود محتوا مهم است در متن ساده و موجود در تصاویر. عنکبوت موتور جستجو نمی تواند “خواندن” محتوای JPEG, GIF و یا فایل های PNG. اگر شما واقعا احساس می کنید که با استفاده از یک تصویر به جای متن بسیار مهم است به طراحی خود را در حداقل قرار دادن همان متن در تصویر “Alt” تگ (یا در “عنوان” tag اگر شما با استفاده از تصویر به عنوان یک لینک).

خود را مهم محتوا است نه موجود در فایل های فلش. فلش یک تکنولوژی فوق العاده اما متاسفانه عنکبوت ندارد و مورد نیاز “پلاگین” برای مشاهده فایل های فلش. به عنوان یک نتیجه, فلش, محتوای بیشتر در دسترس موتور جستجو عنکبوت. برخی می توانید پیدا کردن و به دنبال لینک در فلش, فایل, اما مگر کسانی که لینک منجر به صفحات با HTML قابل خواندن مطالب این نمی خواهد به شما کمک کند بسیار است. ایجاد نمی کند همه صفحات فلش برای هر یک از مطالب شما می خواهید برای دریافت نمایه – به جای آن قرار داده است که مطالب در HTML قسمتی از صفحه.

لینک ها و کلمات کلیدی پنهان هستند و در داخل کد جاوا اسکریپت. اگر لینک های خود را با استفاده از جاوا اسکریپت برای هدایت کاربر به صفحه مناسب (مثلا یک لیست کشویی) و یا مطالب مهم موجود در کد های جاوا اسکریپت (هنگامی که آن را نمایش داده و به صورت پویا با استفاده از DHTML مثلا) عنکبوت موتور جستجو نمی خواهد بود قادر به “دیدن” آن است. شما می توانید با استفاده از “noscript” تگ های HTML برای ارائه یک جایگزین است که می تواند به عنوان خوانده شده توسط عنکبوت.

شما بهینه سازی مهم هر صفحه از وب سایت خود را به صورت جداگانه. Don’t stop در صفحه اصلی خود است. مشکل برای بهینه سازی هر صفحه که یک فرصت معقول بودن ایندکس شده توسط موتورهای جستجو مهم با هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب برای هر. اگر شما مقدار زیادی از رقابت ممکن است آن را تقریبا غیر ممکن است برای به دست آوردن یک رتبه بالا برای صفحه اصلی خود را, اما شما هنوز هم می توانید مقدار زیادی از ترافیک موتور های جستجو به وب سایت از صفحات دیگر است که تمرکز در شرایط بسیار خاص و عبارات کلیدی.

شما نمی محتوای تکراری. هر صفحه از سایت شما باید محتوای منحصر به فرد است که آن را متمایز از هر صفحه دیگر در سایت خود. تکثیر مطالب و یا صفحات که فقط کمی متفاوت ممکن است دیده می شود به عنوان “موتور جستجو هرزه نگاره” (تلاش برای دستکاری در نتایج موتور جستجو).

شما ارائه لینک دستورالعمل برای کسانی که می خواهند به لینک به سایت شما. جایی در سایت خود دولت سیاست های خود را در مورد افراد دیگر لینک دادن به سایت خود و ارائه جمله بندی شما می خواهم آنها را به استفاده از خود را لینک کنید. شما می خواهید به تشویق دیگر مردم را به لینک به سایت شما ترجیحا با استفاده از لینک در متن و شرح است که منعکس کننده کلمات کلیدی که برای صفحه است. برای راحتی خود را ارائه آماده ساخته شده از کد HTML برای لینک – هر کس نمی خواهد از آن استفاده کنید اما در اغلب موارد آنها را با استفاده از متن مورد نظر خود را به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به عنوان طولانی به عنوان آن را واقعا توصیفی از سایت خود و را شامل نمی شود “اعتیاد به مواد مخدره بازاریابی”.

شما ارائه لینک دستورالعمل برای کسانی که می خواهند به لینک به سایت شما. جایی در سایت خود دولت سیاست های خود را در مورد افراد دیگر لینک دادن به سایت خود و ارائه جمله بندی شما می خواهم آنها را به استفاده از خود را لینک کنید. شما می خواهید به تشویق دیگر مردم را به لینک به سایت شما ترجیحا با استفاده از لینک در متن و شرح است که منعکس کننده کلمات کلیدی که برای صفحه است. برای راحتی خود را ارائه آماده ساخته شده از کد HTML برای لینک – هر کس نمی خواهد از آن استفاده کنید اما بسیاری از را با استفاده از متن مورد نظر خود را به عنوان یک حسن نیت ارائه میدهد به عنوان طولانی به عنوان آن را شامل نمی شود “اعتیاد به مواد مخدره بازاریابی”.

مهم لینکها هستند متن ساده لینک کلیک کنید و لینک تصویر یا تصویر نقشه. لینک متن بهتر است از دیدگاه جستجوگرها از لینک های تصویر به عنوان عنکبوت نمی تواند خواندن متن از یک فایل تصویر. اگر شما احساس می کنید شما واقعا باید با استفاده از یک گرافیک به عنوان یک لینک حداقل شامل یک متن توضیحات آن (از جمله کلمات کلیدی مرتبط) با استفاده از “عنوان” ویژگی به تگ لینک.

وب سایت خود را رایگان است از خطاهای برنامه نویسی و لینک های شکسته. برنامه نویسی HTML خطاها و لینک غیر کار می توانید نگه داشتن موتور جستجو عنکبوت از درست خواندن و نمایه سازی صفحات خود را. به همین دلیل این ایده خوبی است به استفاده از یک صفحه وب اعتبار سنجی ابزار برای بررسی کد HTML خود را به مطمئن شوید که آن را عاری از خطا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید