SEO – که به آن نیاز دارد ؟

[ad_1]

SEO (بهینه سازی موتور جستجو) است که روند ساخت یک وب سایت موتور جستجوی “پسند” است و یکی از جنبه های مهم طراحی وب سایت است. بهینه سازی موتور جستجو به معنی حصول اطمینان از صفحات وب خود را در حال همکاری با موتورهای جستجو و مرتبط به کاربران در جستجوی محصول یا خدمات شما. سئو به معنی طراحی صفحات وب در راه است که باعث بهبود احتمال است که مطالب خود را ارائه خواهد شد به جستجوی کاربران قبل از آن از رقابت خود را. وجود دارد میلیون ها نفر بر میلیونها نفر از وب سایت ها در اینترنت همه رقابت برای قرار دادن بالا در نتایج جستجو است. اگر صفحات وب سایت شما در حال بهینه سازی به درستی متاسفانه سایت خود به خاک سپرده خواهد شد در پایین یک لیست بسیار طولانی است. در نتیجه سایت شما می شود غیر موجود به جستجوگران. به طوری که نیاز به SEO? اگر شما می خواهید وب سایت خود را به موفقیت و سپس شما انجام دهد.

وجود دارد دو جنبه مهم برای SEO است. جنبه اول است که به نام On-Page SEO. این عمل بهینه سازی صفحات فرد از یک وب سایت برای سازگاری با موتورهای جستجو در رابطه با دقت انتخاب کلمه کلیدی و یا عبارات کلیدی. هدف از On-Page SEO طراحی یک صفحه از یک وب سایت با مناسب عناصر به عنکبوت موتور جستجو برای پیدا کردن سایت شما مرتبط و مفید برای کلمات کلیدی خود را انتخاب. انجام این مرحله به درستی تقریبا اطمینان شما از حداقل پیج رنک 2 به صورت یک سایت با نام تجاری جدید (صفحات یک سایت رتبه بندی از 0 – 10). این یک شروع خوب است اما برای بهبود رتبه صفحه خود را فراتر از 2 وجود دارد کار اضافی که باید انجام شود.

قبل از ما رفتن به جنبه دوم جستجوگرها وجود دارد این واقعیت مهم است که شما باید درک کنند. SEO انجام می شود در صورت صفحه به صفحه. هر صفحه باید خود مجموعه ای از کلمات کلیدی و یا عبارت های کلیدی و سئو می خواهم برای کسانی که کلمات کلیدی است. تصور غلط رایج است که جستجوگرها انجام شده در کل سایت با یک مجموعه ای از کلمات کلیدی. این درست نیست. شما باید تمرکز اصلی صفحات سایت خود و بهینه سازی آن صفحات به صورت جداگانه.

برای رسیدن به بهترین ها در وب سایت SEO جنبه دوم سئو و بهینه سازی سایت (OFF-Page SEO) باید اجرا شود. بیشتر به منظور افزایش شانس خود را از ساخت آن را به صفحه اول نتایج موتور جستجو شما نیاز به درخواست های اضافی خارج از صفحه جستجوگرها عوامل است. چه این همه در مورد دستیابی به لینک به سایت شما. شما ببینید موتورهای جستجو به ارزش بالای لینک اشاره به سایت شما. هر لینک که به سایت شما رای اعتماد و می گوید یک عنکبوت موتور جستجو که سایت شما مربوط است و این که دیگران فکر می کنم بسیار از آن. لینک های بیشتر شما باید با اشاره به وب سایت خود را بهتر روابط عمومی می شود و بالاتر تا لیست خود را در نتایج جستجو قرار می گیرد.

وجود میلیاردها صفحات وب در اینترنت بسیاری از آن هرگز نور روز را مشاهده کنید. بسیاری از مردم از انتظار است که فقط عمل ساده ساخت یک وب سایت آنها موفقیت به ارمغان بیاورد. این ایده است که مطمئن شوید که به شکست است. رقابت برای صفحه اول موتور جستجو قرار دادن شدید است. مردم شروع به درک این موضوع و در نظر گرفتن SEO اقدام لازم برای موفقیت در اینترنت است. اگر شما می خواهید در صفحه اول قرار گرفتن در معرض در قرار دادن موتور جستجو و سپس شما نیاز به هر دو جنبه از جستجوگرها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید