SEO – چگونه خود را برای بهبود رتبه در گوگل و موتور جستجو

[ad_1]

گوگل است که در درجه نخست در میان تمام موتورهای جستجو است که حجم زیادی از کاربران اینترنت با استفاده از به دنبال در وب سایت های مربوطه که گوگل بازده برای یک کلمه کلیدی خاص و یا keyphrase استفاده می شود. بنابراین اگر شما واقعا به وب سایت خود را بسیار محبوب است که جذب حجم زیادی از مشتریان بالقوه و سپس آن مهم است که شما باید به دنبال برخی از تاسیس تکنیک های SEO.

کلمات کلیدی کلیدی برای موفقیت وب سایت شما

شما باید برای پیدا کردن این کلمات کلیدی که مربوط به نوع موضوع و یا موضوع است که شما انتخاب می کنید برای به ترویج محصولات و خدمات از وب سایت خود را. شما باید برای پیدا کردن کلمات کلیدی است که در می یابد بسیاری از خوب پرس و جو از طریق کادر جستجوی Google اما بسیاری از وب سایت وجود دارد که در واقع معاملات با آن کلمه.

در حال حاضر اگر شما اسکن از طریق این وب سایت است که نمایش داده شده در صفحه اول گوگل برای جستجوی کلمه کلیدی که شما ممکن است دریابید که وجود دارد نه به اندازه کافی محتوا می اندازد که نور بر روی کلمه یا عبارت استفاده می شود. در اینجا شما می توانید بهره برداری, ساخت تاخت و تاز.

بسیار آموزنده و محتوای غنی وب سایت

شروع به نوشتن محتوای غنی که بسیار آموزنده و مفید برای این نوع از بازدید کنندگان که در حال کلیک کردن راه خود را به وب سایت خود را. علاوه بر نگه داشتن وب سایت خود را تازه با نوشتن بیشتر مطالب دو بار در هفته. گوگل را دوست دارد که محتوای تازه و ترد. کهنه نیست آنهایی که شدیدا در مقالات که بسیاری از وب سایت در حال حاضر در برخورد با بارها و بارها و به طور منظم بازدید کنندگان آموخته اند که آنها را با قلب و نه نیاز به آن را ندارد.

در واقع گوگل نگران است که کیفیت بسیاری از بازدید کنندگان در حال منحرف شدن از گوگل و به جای آن ترجیح می دهند دیگر موتورهای جستجو بیش از گوگل مانند بینگ به دنبال وب سایت هایی که دارای محتوای غنی و بسیار متفاوت از مسیر مورد ضرب و شتم. به طور طبیعی از دست دادن کیفیت بازدید کنندگان را به این معنا کمتر از درآمد کسب درآمد برای گوگل. است که چرا گوگل گرسنه است برای تازه مطالب از وب سایت های مربوطه غذا به یک بازار خاص بخش و یا گروه.

برآورده گوگل's گرسنگی برای مطالب تازه

است که چرا مهم است که فقط با غذا به نیازهای خاص بخش بازار یا گروه هدف برنده't کافی است., شما همچنین باید به دنبال از گوگل's نقطه نظر بیش از حد. بنابراین نوشتن و یا برون سپاری مطالب است که سرشار از اطلاعات مربوطه و همچنین در زمینه به کلمه کلیدی بر اساس آن شما می خواهید برای به دست آوردن جای پایی به عنوان یک وب سایت تاسیس به روی چیزی حساب کردن با.

اهمیت بک لینک برای وب سایت خود را برای رتبه بندی گوگل بالا

در حال حاضر شما نیاز به بک لینک برای وب سایت خود را. به عنوان در هر رتبه صفحه (page مخفف نام بنیانگذار شرکت گوگل لری پیج) الگوریتم بک لینک بسیار مهم است اگر یک وب سایت می خواهد به صعود چرب قطب به گوگل در صفحه نتایج جستجو. بیشتر بک لینک یک سایت را به بهتر از آن است. با این حال کیفیت بک لینک بیش از حد شمارش است. به عبارت دیگر اگر شدت تاسیس سایت یک لینک در یکی از صفحات آن است که امتیاز به وب سایت خود را پس از آن وب سایت به عنوان در گوگل, محاسن به اشغال چند اسلات از صفحه اول برای جستجوی کلمه / عبارت .

نوشتن مقاله

نوشتن مقاله یکی از راه های ساخت وب سایت خود را محبوب به عنوان نوشتن در تاسیس دایرکتوری ها مقاله به شما کمک کند برای جلب بیشتر لینک به وب سایت خود را. جاهای دیگر هستند البته تو رفتگی در دیوار فروم سایت که در آن شما می توانید کمک به طور منظم خود را با ایده های مفید در بحث موضوعات مربوط به زمینه خود را از تجربه و تخصص و تو رفتگی در دیوار. که راه شما می توانید با ارسال لینک به وب سایت شما و در نتیجه ارسال بیشتر کیفیت ترافیک هدفمند از این فروم بیش از حد.

وبلاگ ها

برای اطلاعات بیشتر به لینک شما می توانید حفظ وبلاگ ها که بیش از حد محتوای غنی و دارای یک لینک به وب سایت خود را. به این ترتیب شما می توانید افزایش تعداد لینک. البته این همه کار سخت از آنجا که شما را به دیدن که این وبلاگ به طور منظم به روز با غنی کلید واژه ها بر اساس محتوا مرتبط است.

توقف استفاده از فلش و گرافیک در وب سایت شما

خودداری از به هدر رفتن وقت با ارزش خود را و پول در sprucing تا وب سایت خود را با فلش و گرافیک از کدهای نیست در همه crawled شده توسط عنکبوت گوگل. بنابراین هیچ نقطه ای در اضافه کردن آن کد است که گوگل به سختی می پردازد با توجه به.

جلوگیری از وب سایت خود را از بودن کند و تنبل

گوگل دوست ندارد کسانی که وب سایت است که آهسته و تحریک کننده برای باز کردن سریع. بنابراین استفاده بیش از حد بسیاری از ویدئوها و تصاویر گرافیکی که وزن کردن وب سایت خود را و آن را باز کنید به سرعت.

اهمیت HTML / XML نقشه سایت قبل از ارسال به گوگل و سایر موتورهای جستجو

یکی دیگر از چیزی که من آرزو می کنم برای جلب توجه خود را در مورد اهمیت نقشه سایت ترجیحا XML نقشه سایت. بهتر است اما به هر دو HTML و XML در پوشه ریشه وب سایت. دلیل واضح است پس موتورهای جستجوی مختلف خود را اولویت است. از این رو بسیار مهم است که شما باید یک نقشه سایت برای هر یک از وب سایت قبل از ارسال به گوگل.

شما می توانید ایجاد نقشه سایت به صورت رایگان مانند http://www.auditmypc.com/free-sitemap-generator.asp . پس از ایجاد نقشه سایت خود را, شما ممکن است ارائه و سپس آن را به گوگل. شما یک ایده عادلانه اگر شما بازدید از سایت نقشه EzineArticles است که ezinearticles.com/sitemap.html

جلوگیری از سرقت ادبی توسط تکثیر محتوا از وب سایت های دیگر

سرقت ادبی است غیر قانونی است و جرم تخلف از کپی رایت و مالکیت معنوی. گوگل بیش از حد متنفر وب سایت است که رشد در محتوای تکراری. بنابراین اطمینان حاصل شود که وب سایت شما دارای محتوای آن نوشته شده است در اصل و دیگر هیچ وب سایت دارای محتوای مشابه کلمه به کلمه و جمله بعد از جمله.

محتوا باید حداقل 250 کلمه

مطمئن شوید که مقاله شما حداقل 250 کلمه در هر صفحه وب سایت خود ، همچنین کلمات کلیدی شما نیاز به قرار دادن در 250 کلمه از خزنده گوگل اسکن تنها 250 کلمه و بر اساس آن چک ربط از صفحه وب برای نتیجه جستجو.

چگالی کلمه کلیدی – آن را محدود به 2% – 3% از کل محتوا. استفاده از تنها 2 تا 3 کلمات کلیدی تنها

آیا استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی مشابه بارها و بارها. این امر می تواند در نظر گرفته توهین آمیز توسط اکثر موتورهای جستجو. بهتر است به آن را محدود به 3 درصد از محتوای کلی. با این حال عاقلانه است که شما آن را نگه دارید به سادگی به 2 تا 3 کلمات کلیدی مختلف به تنهایی.

تو رفتگی در دیوار وب سایت است که رقابت بسیار کمی است اما خوب تقاضا از بازدید کنندگان واقعی

آیا وب سایت خود را تبدیل به نوعی از فوق العاده ارزان به فروش می رساند که از ماوس به فیل همه زیر یک سقف. پیدا کردن تو رفتگی در دیوار است که caters به جریمه بخش از بازار اجازه می دهد می گویند دامنه کوه در می رم. ببینید که شما تو رفتگی در دیوار است که در حال حاضر شلوغ با بیش از حد بسیاری از بازیکنان در بازار است. سعی کنید آن است که نه بیش از حد بسیاری از بازیکنان و شما می توانید یکی از آنها را به مبارزه با شما راه به بالا در موتور جستجوی گوگل رتبه بندی توسط غذا به تنها یک انتخاب مشتریان.

امیدواریم که اطلاعات ارائه شده به شما را در اینجا در این مقاله کمک خواهد کرد که شما برای شروع و برای یک حرفه ای موفق در بازاریابی اینترنتی و موفقیت از وب سایت های که شما آنها را سودآور با استفاده از تکنیک های seo. این است که چگونه شما می توانید به بهبود رتبه بندی وب سایت شما توسط موتورهای جستجو گوگل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید