SEO مهم است که برای هر سایت

[ad_1]

هر وب سایت باید بهینه سازی موتور جستجو.

آن را تبدیل به آسان و ارزان برای ساخت یک وب سایت جدید. میلیاردها دلار از کسب و کار در سراسر جهان همراه با دولت و سازمان های خصوصی و فردی و وبلاگ ها در سراسر اینترنت.

به طوری که وب سایت خود را در اینترنت به دنبال خوب است اما هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کنید!!

چگونه می توانم به شما بازدید کنندگان ؟

شما نیاز به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای رسیدن مردم به دنبال محصولات یا خدمات خود را به شما در پیدا کردن در اینترنت.

موتورهای جستجو مانند کتابخانه ها. مردم به آنها به پرس و جو در مورد یک کتاب در یک موضوع خاص محصول و یا خدمات. اگر آنها کتاب اشتباه آنها از دست دادن ایمان است که موتور جستجو و استفاده از یکی دیگر.

شهرت به عنوان یک به طور مداوم منبع قابل اعتماد از اطلاعات چیزی است که نگه می دارد در موتورهای جستجو در کسب و کار. گوگل می گوید که بهترین شهرت و به همین دلیل است که دو بار به عنوان محبوب یاهو و یا بینگ. به منظور حفظ این شهرت خوب گوگل به طور معمول به نظر می رسد در هر سایت و صفوف آنها.

چگونه در موتورهای جستجو رتبه بندی وب سایت?

هر موتور جستجو دارای اولویت برای رتبه بندی وب سایت, اما قوانین یکسان هستند. عنکبوت (همچنین به عنوان شناخته شده جستجو رباتها) خزیدن اگر وب سایت خود را برنامه نویسی برای تعیین اینکه آیا این خوب است یا بد سایت. آنها درجه هر سایت و جایزه امتیاز برای خوب ساختار وب سایت در بهینه سازی سایت مربوطه لینک از وب سایت های دیگر ارائه خدمات مشابه خوب مطالب مربوط به متن و استفاده از کلمات کلیدی. وجود 30 چیزهای مختلف است که یک عنکبوت به نظر می رسد در یک وب سایت به نمرات خوب وقتی که درست انجام شود و نمرات ضعیف زمانی که انجام نشده.

شما می خواهید موتورهای جستجو به فکر می کنم شما باید یک وب سایت خوب در رابطه با کلمات کلیدی خود را و اطلاعات مربوطه و محتوای آنها. بد سایت هرگز رتبه بندی می شود و هیچ کس را پیدا خواهد کرد آن را با تایپ کردن در آن کلمات کلیدی به موتورهای جستجو.

آنچه می تواند جستجوگرها برای وب سایت خود را ؟

SEO شامل پیکر بندی دوباره از وب سایت خود را طوری ساختار آن نگاه و احساس و محتوا هستند و به راحتی قابل فهم برای موتورهای جستجو عنکبوت. وب سایت خود را باید تبدیل به عنکبوت موتور جستجو به منظور آن را به خوبی رتبه بندی برای کلمات کلیدی اصلی خود را. ضعیف ساختار سایت را همیشه ضعیف توسط موتورهای جستجو رتبه بندی.

کلمات کلیدی خیلی مهم هستند. با استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای توصیف کسب و کار شما ضروری است. برخی از مردم به اشتباه فکر می کنند که اگر آنها فقط با استفاده از محبوب ترین جستجو نظر خود را به عنوان کلمات کلیدی آنها را در بازدید کنندگان است. یک کلمه کلیدی مانند “پول” جستجو توسط صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان هر روز. اما اگر شما در گوگل کلمه “پول” شما ببینید که گوگل ایندکس شده 4 میلیارد و 360 میلیون (4,360,000,000) صفحات وب است. برای رسیدن به صفحه اول گوگل جستجو برای “پول” به معنی شما باید بهتر از رتبه 4 میلیارد و 359 میلیون و 999 هزار و 990 رقبا. با استفاده از کلمات کلیدی “پول سریع” به ارمغان می آورد تا 152 میلیون وب صفحات ایندکس شده توسط گوگل است. کلمه کلیدی که به شما می دهد شانس بهتر برای یک رتبه بالاتر با گوگل ؟

بسیاری از وب سایت های محلی ارائه محصولات و خدمات است که نیاز نیست در سراسر جهان و یا حتی سراسر کشور جستجو. اين عبارت کلیدی “اتومبیل استفاده می شود” نمی خواهد کار برای یک فروشنده خودرو مستقر در شهر نیویورک است. بهتر کلیدی خواهد بود “اتومبیل استفاده می شود در شهر نیویورک”. تحقیق برای بهترین کلمات کلیدی است که واقعا همه چیز در مورد حدس زدن آنچه که عموم مردم را تایپ خواهد شد به یک موتور جستجو برای پیدا کردن محصولات یا خدمات خود را.

لینک از وب سایت های دیگر به شما اقدامات محبوبیت وب سایت خود را. اما فقط داشتن بسیاری از لینک نمی خواهد به شما کمک کند چرا که گوگل و دیگر موتورهای جستجو ممکن است دیدن وب سایت خود را به عنوان یک spammer و مجازات شما. آنچه شما می خواهید وب سایت هایی با رتبه بندی گوگل که محصولات و یا خدمات مربوط به شماست. این فروشنده ماشین استفاده می شود را دریافت نمرات بهتر از گوگل اگر از لینک های ورودی هستند که از تولید کنندگان ماشین دیگر نمایندگی های خودرو, قطعات خودرو, فروشگاه خودرو, مکانیک خودرو, سازمان, رانندگی مدارس ،

یک اشتباه بزرگ وب سایت های جدید انجام دهید این است که به خرید لینک از کارگزاران. این است که به نام “مزارع” که در آن هزاران نفر از لینک های دریافتی خریداری شده از کشاورز ، همه از این لینک کلیک کنید خواهد بود بی ربط به وب سایت خود را به موضوع. به نظر می رسد گوگل در نام دامنه آدرس این لینک کلیک کنید و اگر آن را می بیند آنها می آیند از همان منبع وب سایت جریمه می شود و ممکن است ممنوع از شامل شدن در موتور جستجوی خود.

محبوبیت در جامعه اینترنت با داشتن سایت های شبکه اجتماعی و مربوط به محصول و خدمات وب سایت و لینک دادن به شما می شود نمرات بالا از گوگل.

به طور خلاصهجستجوگرها است که در مورد حصول اطمینان از وب سایت خود را با ساختاری صدا اجازه می دهد که موتور جستجو عنکبوت به دست و پا رفتن در اطراف آزادانه در حالی که درک متن و چه محصولات یا خدمات شما را ارائه و شناخت چگونه محبوب خود سایت با سایر وب سایت های مربوطه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید