SEO مقالات پس از به روز رسانی گوگل پاندا

[ad_1]

به عنوان یک مطیع بازاریابی آنلاین, دانش آموز, you've شده است برای ایجاد محتوا برای وب سایت خود را در تلاش به لطفا, معلم, اینترنت اکسپلورر, گوگل. با این حال پس از به روز رسانی های اخیر به نظر می رسد که خشنود معلم رو کمی سخت تر!

گوگل پاندا به روز رسانی و بهینه مقالات

در فوریه 2011, گوگل با, گوگل پاندا به روز رسانی با هدف بهبود نتیجه جستجو کیفیت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از سایت ها با تعداد زیادی از تبلیغات و با کیفیت پایین محتوای شروع به محو کردن. آنها جایگزین شد با کیفیت بر اساس محتوای سایت ها, سایت های شبکه های اجتماعی سایت های خبری ، در این راه گوگل به نشانه ای که جستجوگرها نوشتن مطالب تکنیک های مورد استفاده قبلا که شامل کلمه کلیدی چاشنی ریسندگی و غیره بودند به بیرون از پنجره. اگر شما می خواستم برای رسیدن به خوب SERPs شما باید برای ایجاد مقالات جستجوگرها است که معنی دار هستند و لازم نیست بیش از حد “فروش-y”.

بنابراین چه چیزی شما را به ایجاد مقالات موثر است که لطفا از موتورهای جستجو?

مطالب بر اساس کلمات کلیدی گروه

برای شروع با فراموش کردن کلمه تنها مبتنی بر ایجاد محتوا. در حال حاضر شما نیاز به تمرکز بر روی یک گروه از کلمات کلیدی مرتبط. از آنجا که شما نمی باید SEO مقالات در مورد یک کلمه کلیدی است که مشخص شده است در همه جا شما همچنین نیاز به کار با مترادف و دیگر کلمات کلیدی مرتبط.

نوشتن برای خوانندگان خود را

نوشتن به سبک طبیعی تر و کمتر مجبور. این به معنی این است که شما نیاز به نوشتن برای خوانندگان و نه موتورهای جستجو. هنگامی که شما در حفظ و خوانندگان در ذهن در حالی که ایجاد محتوای شما ملزم به دریافت یک واکنش از خوانندگان که به معنی دید بهتر برای مقالات خود و همچنین بیشتر های. چنین فعالیت هایی می تواند کمک کند مطالب خود را دید و رسیدن به بالاتر SERPs.

جلوگیری از بیش از حد لینک کلیک کنید

هنگامی که شما می خواهید به لینک مقاله خاصی به یک صفحه دیگر در وب سایت شما, شما ملزم به محل لنگر متن لینک در بخش های مختلف این مقاله است. این است که قطعا فعالیت های خوبی اما نه بیش از اندازه. بیش از حد لینک فقط برای امتحان و افزایش SEO را خوب انجام دهد.

حفظ طول مطالب خود را

بسیاری از وب سایت های متعدد کوتاه صفحات ایجاد شده با محتوای هر چیزی بین 150-300 کلمات اما که نمی خواهد کمک دیگر هیچ. گوگل متوجه شده است که بسیاری از مدیران سایت به استفاده از این روش برای ایجاد چند SEO مقالات و کلمه کلیدی بر اساس صفحات به منظور تلاش و کار راه خود را تا گوگل SERPs. به منظور مقابله با این گوگل در حال حاضر به اعتبار بیشتر به محتوا است که حداقل 400-500 کلمات در ظهر و می باید اطلاعات کافی برای نگه داشتن خوانندگان مشغول اند.

شما به راحتی می توانید مراحل زیر را دنبال داده شده در بالا و دیدن تفاوت در SERPs. بسیاری از این تکنیک ها اصول اساسی برای جستجوگرها خوب نوشتن مطالب است که باید به دنبال شده است حتی beforethe گوگل پاندا به روز رسانی اما اگر آنها در حال حاضر زمان برای انجام این کار!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید