SEO معانی

[ad_1]

مانند بسیاری از چیزهایی کامپیوتر صحبت به یک زبان خاص خود را دارد. هنگامی که شما ایجاد یک وب سایت شما به احتمال زیاد روبرو می شوند بسیاری از جدید lingo و در حالی که برخی از آن در واقع باعث می شود بسیاری از حس وجود دارد برخی از شرایط که ممکن است کمی عجیب و غریب حتی برای حساس در میان ما.

هنگامی که شما فکر می کنم از یک کلاه سفید شما ممکن است فکر می کنم از کنتاکی دربی یا عروسی سلطنتی اما در جستجوگرها صحبت می کنند به این معنی که این گروه از تکنیک های که با استفاده از بهترین تمرین آنهایی که به شما در کسب تمام ستاره طلا و نقاط یکجور دوربین عکاسی آنهایی که به't استفاده بد دستکاری برای به دست آوردن کشش و یا رتبه بندی اما کسانی که به انجام آنچه آنها را به بهترین توانایی های خود را فوق العاده را ایجاد محتوا و پیروی از تمام قوانین است.

چیزهایی مثل زمان در صفحه بسیار خود توضیحی. وجود دارد در واقع مردم وجود دارد که تجزیه و تحلیل داده ها مانند چه مدت مردم صرف در یک سایت خاص. آنها به پایان رسیده و زمانی که آنها کلیک کنید که داده ها جمع آوری شده است. شما مطلوب می خواهید مردم را به صرف برخی از زمان در وب سایت خود را نه فقط بر در و در سه ثانیه است.

یک آینه اجازه می دهد تا شما را به دیدن هر روز خود را به خوبی آینه سایت همان اصل, it's همین سایت در آدرس های مختلف. اب زیر کاه.

لینک طعمه اصطلاح دیگری است که باعث می شود بسیاری از حس به خصوص اگر شما با استفاده از رسانه های اجتماعی بسیاری است. فکر می کنم از همه کسانی که در آزمونها که شروع “تنها 10 درصد از مردم می توانند آس این مسابقه” و بنابراین شما کلیک کنید و سعی کنید برای اثبات آنها اشتباه است تنها برای پیدا کردن مسابقه فوق العاده آسان و پنج ساله می تواند aced آن است. این لینک طعمه. صفحه ای که طراحی شده است برای جذب لینک های ورودی. شما با کلیک بر روی آنها کار خود را انجام داده.

در حال حاضر برای یکی از عجیب و غریب – نهفته سیستماتیک نمایه سازی. این بدان معنی است که این موتور جستجو را در صفحه اول معمولا کلمات در یک سند یا محتوا. این همچنین به عنوان شناخته شده دم بلند جستجوها. این همچنین اجازه می دهد تا شما برای جلوگیری از چاشنی کلمه کلیدی را در یک سند به عنوان شما می توانید با استفاده از کلمات مشابه و یا کلمات مرتبط با کلمات کلیدی اصلی خود را برای دریافت نقطه خود را در سراسر.

آنچه در مورد کد باز? این زمانی است که مردم تغییر محتوای یک سایت پس از آنها به دست آورد رتبه بندی بالا. این خطرناک است به عنوان محتوا ممکن است به عنوان آموزنده و یا حتی جالب بعد از سوئیچ. از آن خواهد شد در نهایت صدمه زدن به رتبه بندی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید