SEO – بهینه سازی صفحه وب و بهینه سازی صفحه

[ad_1]

در این پست من به شما توضیح دهید که چگونه برای بهینه سازی یک صفحه وب با تعریف بهینه سازی صفحه و سپس من را نیز توضیح دهید که چگونه برای بهینه سازی صفحه خانگی خود را به حداکثر رساندن رتبه بندی موتور جستجو. لطفا نگه داشتن در ذهن که همه موتورهای جستجو don't صفحات اول در همان شیوه ای. بنابراین تکنیک های SEO won't به شما قول می دهم حداکثر خروجی در تمام موتورهای جستجو.

ما بهینه سازی صفحه به صفحه وب ما دوستانه به موتورهای جستجو. صفحه بهینه سازی تضمین می کند که صفحه وب خود عملکرد در یک راه بسیار آسان است که موتورهای جستجو می توانند درک کنند. من می خواهم به تکرار یک واقعیت است که من به ذکر شما در پست قبلی. هرگز سعی کنید به وب سایت خود را به موتور جستجو دوستانه است که نه چندان دوستانه به بازدید کنندگان است. سپس وب سایت خود را نگاه ناراحت کننده به عنوان خوانده شده و آن را برنده't جذب بازدید کننده است. موارد زیر را می توان اصلی ترین مراحل است که شما باید به دنبال بهینه سازی صفحه وب شما و صفحه اصلی.

من فرض کنیم که شما به دست آورده اند دانش در جستجو کلید واژه از پست قبلی من در اینجا. وجود من به ذکر است که شما باید در پیدا کردن مناسب ترین کلمه کلیدی عبارت برای هر صفحه وب. قرار دادن کلمه کلیدی اولیه در عنوان صفحه وب است. این بدان معنی است که شما باید برای قرار دادن کلمه کلیدی اولیه در بین این دسته از کد HTML. بهترین تمرین این است که اضافه کردن در موقعیت اول از عنوان و یا نزدیک به ابتدای عنوان. مگر در مواردی وجود دارد یک نیاز خاص خود را به عنوان وب سایت در هر صفحه وب عنوان don't آن قرار داده است. اگر شما واقعا می خواهید برای اضافه کردن وب سایت خود را عنوان و می خواهید برای ترویج آن به عنوان یک نام تجاری آن را در پایان عنوان صفحه بعد از کلمه کلیدی اولیه. همیشه اطمینان حاصل کنید که عنوان صفحه خود را کوتاه تر است.

برخی از مردم فکر می کنم که متا تگ های مهم در جستجوگرها. اما در واقع شما don't مجبور به نگرانی در مورد آنها آنجا که آن را تحت تاثیر قرار دهد رتبه بندی خود را بسیار. اما از آن است که یک عمل خوب به اضافه کردن برخی از توضیحات در مورد صفحه وب خود را در تگ های متا. این توضیحات نمایش داده خواهد شد در جستجو در شرح خود صفحه وب در موتورهای جستجو. من به ذکر است همان چیزی که در مورد کلمات کلیدی متا تگ. اما شما می توانید اضافه کردن متا تگ کلمه کلیدی خود را با عبارت کلمه کلیدی اولیه خود را مترادف و اگر ممکن است برخی از غلط املایی عبارت کلمه کلیدی اولیه خود را با عبارت. اگر شما با قرار دادن چند متا تگ کلمه کلیدی شما باید جداگانه آنها را با کاما از هم.

نگه داشتن در ذهن به اضافه کردن هدر به عنوان همان صفحه خود عنوان کلمه کلیدی عبارت در

</p> <h1> </h1> <p> فرمت. این را به حمایت بیشتر تاکید خود را در صفحه عنوان و عبارت کلمه کلیدی برای موتور جستجو. این تمرین خوبی برای استفاده از زیر هدر (در </p> <h2> </h2> <p> یا </p> <h3> </h3> <p> فرمت) با برخی از توضیحات در هر پاراگراف شروع می شود. سعی کنید برای انجام این کار حداقل در چند پاراگراف' شروع. اگر شما می توانید مطالب خود را به مطمئن شوید که آنها آسان به عنوان خوانده شده (با شماره و یا با استفاده از لیست گلوله ای) آن را نگاه بهتر است.

بعدی این است که صفحه اصلی خود را. شما باید پرداخت توجه خوبی به صفحه اصلی خود را بهینه سازی آن را به عنوان اولین صفحه ای که بازدید کنندگان را ببینید ، شما باید تمام کار لینک اصلی دیگر صفحات وب در صفحه اصلی خود است. و مطمئن شوید که آن را ممکن است برای رسیدن به هر صفحه از طریق صفحه اصلی خود را. I don't به این معنی نیست که تمام لینک ها به صفحات دیگر باید قرار داده شود در صفحه اصلی. صفحه اصلی شما باید دسترسی به تمام صفحات با کمک از متوسط صفحات اصلی. اما شما باید لینک اصلی دسته بندی صفحات به صفحه اصلی خود را. من در ذکر کلمه کلیدی جستجو پست شما باید با قرار دادن بهترین کلمه کلیدی برای کسب و کار خود و تو رفتگی در دیوار در صفحه اصلی عنوان شده است. استفاده از متا تگ ها و کلمات کلیدی در صفحه اصلی نیز می باشد. اما آن است که یک چیز لازم است. این بهبود خوانایی وب سایت خود را.

این مهم ترین چیز است که شما باید در نظر بگیرید برای بهینه سازی صفحات وب خود را و صفحه اصلی. من امیدوارم که شما به دست آورد دانش خوبی در این بخش است. اگر شما نیاز به روشن شدن هر چیزی مربوط به این, شما همیشه می توانید با من تماس بگیرید از طریق [email protected] . من مطمئن شوید که همه سوالات شما پاسخ داده می شود. من به شما توضیح دهید که چگونه برای بهینه سازی وب سایت خود را کامل و ثبت نام در وب دایرکتوری ها برای ساخت ترافیک در پست بعدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید