SEO بهینه سازی صفحات داخلی

[ad_1]

تجربه SEOs همه چیز را می دانم حتی بدون من مقالات و شاید کسی نمی خواهد با من موافق در مورد روش های ارتقاء و بهینه سازی صفحات سایت. من در تلاش برای توضیح اصول اولیه برای مبتدیان از SEO و ارتقاء وب سایت.

اول از همه عنوان و توضیحات و کلمات کلیدی. فرض کنید شما یک مقاله به تیز کردن به عنوان مقاله تحت پرس و جو “SEO بهینه سازی صفحات”. آنچه که ما نیاز به انجام بعدی ؟ در عنوان ما ایجاد یک insert – “SEO بهینه سازی صفحات” در شرح – “مبانی جستجوگرها بهینه سازی صفحات داخلی سایت شما – درس برای مبتدیان SEOs” در کلمات کلیدی – “بهینه سازی سایت, بهینه سازی صفحه سایت”. من امیدوارم که همه چیز روشن است و در نمونه ای از این صفحه شما می توانید همچنان به بهینه سازی سایت خود برای هر پرس و جو. اما با این حال از آن همه نیست.

ما همچنین باید شامل کلمات مهم به تگ H1 یا H2 ما پرس و جو در متن صفحه.

بیشتر از آن است که مطلوب را به علامت در پررنگ ما پرس و جو جستجو در متن. همانطور که می بینید من در حال حاضر مشخص شده برخی از کلمات در مقاله با برچسب قوی – آن پررنگ است.

این نیز بسیار مهم است به استفاده از تصاویر در صفحات خود در دیگر کلمات و تصاویر. و عناوین تصاویر و همچنین نیاز به قرار دادن خود را پرس و جو جستجو به این صفحه.

و در نهایت. در مورد این موضوع وجود ندارد و خاص سخت الگوهای مختلف و مدیران سایت می توانید با استفاده از thir تخیل و تجربه است. اما من معتقدم که چگالی کلید درخواست در متن نباید بیش از 6-7%. به نظر من بهترین باید 5 درصد است. این به این معنی است که در 100 کلمه از متن درخواست خود را به نظر می رسد 5 بار در 200 کلمه از متن – 10 بار و….

من امیدوارم که در حال حاضر از آن دشوار خواهد بود برای شما به خود را بهینه سازی داخلی سایت صفحات خاص SEO مورد نیاز است. و شما به زودی تبدیل به یک واقعی SEO بهینه سازی. هر شرکت جستجوگرها با استفاده از این روش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید