SEO – بهینه سازی داخلی سایت

[ad_1]

در بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها داخلی و خارجی بهینه سازی مهم است که در دستیابی به مطلوب رتبه در موتورهای جستجو. بهینه سازی داخلی اشاره دارد به کسانی که از پیشرفت است که ما می توانید درخواست خود را در وب سایت و محتوای آن ظاهر دسترسی و غیره. خارجی بهینه سازی از سوی دیگر اشاره به آن دسته از تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید به منظور افزایش دید وب سایت ما در رسانه های آنلاین. به منظور مطمئن شوید که وب سایت است که اغلب توسط موتورهای جستجو نمایه شما نیاز به پیاده سازی هر دو داخلی و خارجی تکنیک های بهینه سازی.

در اینجا چند مهم داخلی تکنیک های بهینه سازی است که شما باید دنبال کنید:

1. ایجاد محتوای با کیفیت آن را به عنوان یک ضرب المثل رایج است که محتوا پادشاه است. محتوای با کیفیت می تواند یک راه طولانی در ساخت سایت بسیار محبوب با موتورهای جستجو.

2. ساختار و طراحی یک صفحه وب در چنین شیوه ای که آن را آسان برای دسترسی به و قطاری از کاربران' توجه است.

3. ایجاد منحصر به فرد عنوان و توضیحات مربوطه مطالب در هر صفحه. عناوین و شرح حال نقطه شروع برای شناسایی قوانین و مقررات مربوطه توسط موتورهای جستجو است.

4. وب سایت خود را به عنوان در دسترس به عنوان امکان پذیر است: محدود کردن محتوای فلش قاب و یا جاوا اسکریپت. از جمله محتوای آن را دشوار برای گوگل پاندا برای ردیابی و یا پیگیری اطلاعات از صفحات مختلف و یا بخش از سایت.

5. ایجاد نقشه سایت در برنامه نویسی وب سایت ما به طوری که گوگل پاندا به راحتی می توانید تشخیص و شاخص محتوای آن است. نقشه سایت کمک می کند تا در بهبود دید وب سایت است که به نوبه خود کمک به بهبود رتبه بندی خود را.

6. بهبود تجربه کاربر با بهبود طراحی کنید و سعی کنید برای کاهش نرخ گزاف گویی. شما ممکن است می دانم اما پاندا نیز مهم است به این مقدار زمان صرف هر بازدید کننده در سایت. هنگامی که زمان صرف شده بالاتر است, سایت ایندکس بیشتر.

7. میزبان سایت قابل اعتماد وب سرور به طوری که آن را در دسترس در همه زمان ها. اگر سایت در دسترس نیست و بسیاری از بار آن را نادیده گرفته شدن توسط گوگل پاندا و رتبه بندی آن خواهد شد به شدت تحت تاثیر قرار. بنابراین مهم است که شما را انتخاب کنید خدمات خوب شرکت میزبانی وب.

8. استفاده توپر یا کج (ایتالیک) برای برجسته کردن کلمات کلیدی در سایت. هنگامی که شما انجام می شود آن را آسان تر برای پاندا به درک هدف سایت خود ، آن را نیز آسان تر می شود برای نمایه سازی نرم افزار برای مطابقت با سایت مربوطه را با جستجو نمایش داده شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید