SEO بزرگراه تاکتیک

[ad_1]

بنابراین شما باید وب سایت خود را ایجاد و در حال حاضر شما می خواهید برای دریافت بیشتر و بیشتر بازدید کنندگان است. متاسفانه این یک کمی روی حیله و تزویر به دلیل وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از وب سایت در اینترنت است که در حال مبارزه برای رتبه # 1 در گوگل و یا حداقل در صفحه اول جستجو.

چگونه رتبه سایت خود را در گوگل و چگونه خواهد مردم آن را پیدا کنید ؟

اول از همه به خاطر داشته باشید که SEO یک سرعت در حال تغییر بازی و اگر شما با استفاده از منسوخ استراتژی جستجوگرها و یا بدتر با استفاده از استراتژی های موثر به اشتباه سپس شما واقعا باید یک زمان سخت گرفتن بازدید کننده به سایت شما از طریق گوگل.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به تمرکز بر روی کلمات کلیدی خود را اما همین't فراموش نکنید که شما باید برای ایجاد حماسه محتوا برای مخاطبان خود و موتورهای جستجو دوم.

نوشتن اصلی و محتوای منحصر به فرد است که مهم ترین چیز به خاطر موتور های جستجو هوشمند هستند و آنها تنها نشان می دهد مخاطبان خود را در مرتبط ترین مطالب از سراسر وب.

هنگامی که کسی در حال جستجو برای چیزی است که در یک موتور جستجو او است که به دنبال پاسخ به یک سوال خاص و گوگل می خواهد به بهترین پاسخ ممکن است.

توسط روابط شما رشد می تواند لینک های ورودی به سایت شما است. اگر شما خواهد شد بسیاری از لینک اشاره به سایت شما در صفحه بالا رتبه وب سایت در موتورهای جستجو را ببینید که وب سایت شما مهم است و این کار باعث افزایش رتبه بندی خود را.

یکی دیگر از تاکتیک برای ساخت لینک های داخلی برای وب سایت خود را. این به این معنی است که شما به موقعیت لینک خود را در سراسر کل سایت که لینک به طور جداگانه در پست ها یا صفحات در همان دامنه. چرا این مهم است که شما بپرسم ؟

اول از همه این اجازه می دهد تا کاربران را به حرکت آسان تر در سایت خود و به عنوان همه ما می دانیم که مردم کاملا کنجکاو که بازدید کنندگان با دیدن لینک های بیشتر آنها را در تعجبم که آیا آنها منجر شود و چک کردن آنها را آنها را از ماندن بیشتر در وب سایت شما.

از یک موتور جستجو منظر لینک های داخلی هستند مانند رای گیری برای خودتان و ساخت آن ، و همانطور که می دانیم هر کسی که بیشترین آرا برنده!

در سال 2014 تلفن همراه, جستجوگرها استراتژی در اولویت است. سال پس از سال دستگاه تلفن همراه استفاده در حال افزایش سریع است و شما'd بهتر است تمرکز بر روی داشتن یک تلفن همراه بهینه سازی سایت.

یکی دیگر از چیز بسیار مهم است که شما باید به طور منظم به روز رسانی وب سایت خود را در وهله اول محتوا اما پس از یک در حالی که کل خود را طراحی. همه را دوست دارد به بازدید از وب سایت است که به طور مداوم باید مطالب جدید و طراحی اضافه شده است. هیچ نقطه وجود دارد به طور منظم بازدید از یک وبلاگ است که مقالات جدید در آن است.

آن است که توصیه می شود برای ارسال مقالات جدید در وبلاگ خود را به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید. این به این معنی حداقل 1-2 بار در هفته در ابتدا (ما صحبت کردیم که شما نیاز به عجله بسر می رسانید تا در موتورهای جستجو به رتبه شما).

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید