(Ruby 2.5.1) ویندوز Fix – “Cannot Load چنین فایل Sqlite3/Sqlite3_native (LoadError)”

[ad_1]

اگر شما با استفاده از ویندوز شما باید درک است که وجود دارد چند سنگهای که نیاز به کتابخانه های خارجی به منظور “ساخته” درست است.

این کتابخانه های خارجی به طور کلی در حال حاضر در سیستم شما و نیاز به نصب (و اشاره) به دست آوردن آنها را. این است که چرا امثال MYSQL2 و RMagick جواهرات دیده می شود به عنوان “مشکل” را نصب کنید.

اگر شما با استفاده از SQLite3 همه چیز کمی متفاوت است.

این سنگ دارای چندین “ایجاد” است که به منظور ارائه عملکرد در سراسر تعدادی از سیستم عامل (ویندوز گنجانده شده است). در حالی که این کار در نسخه های قبلی از روبی آن کار نمی کند برای روبی 2.5.1+ — از این رو خطا شما در حال دیدن…

نمی تواند بار چنین فایل — sqlite3/sqlite3_native (LoadError)

این خطا ناشی از نصب و راه اندازی و اقدام به استفاده از “mingw32” نسخه ای از سنگ. این نسخه از گوهر است قبل از وارد شده با SQLite فایل های اصلی اما مسائل هنگامی که در حال استفاده از نسخه های بعد از یاقوت.

راه حل این است که برای نصب gem برای “روبی” پلت فرم (که هنوز هم خوب کار می کند در ویندوز):

گوهر نصب sqlite3 –پلت فرم=یاقوت

این نصب خواهد شد “بومی” نسخه جم با تمام فایل های مناسب و غیره – اما نمی خواهد با استفاده از هر یک از پلت فرم های خاص با قابلیت هایی است که می آید با امثال mingw32 نسخه.

این کار 100% در خارج از جعبه.

اما مشکل دیگری وجود دارد. اگر شما با استفاده از “bundler” آن را اغلب نادیده گرفتن بومی سنگ نصب و راه اندازی در حمایت از یک پلت فرم خاص. این به این معنی است که اگر شما برای اجرای بسته نرم افزاری به روز رسانی / بسته نرم افزاری, نصب, آن را به احتمال زیاد نصب sqlite3 gem با mingw32 پلت فرم.

در این مثال شما نیاز به حذف *هر* ارجاع به دومی با استفاده از “گوهر پاک”. در اینجا چیزی است که به طور معمول اتفاق می افتد (برای ما):

  • بسته نرم افزاری به روز رسانی [installs sqlite3]
  • گوهر پاک sqlite3 [shows selection]
  • حذف “mingw32” نوع
  • ریل s [should work 100%]

این سیستم کار با سنگ.

مشکل بزرگ این است که هر زمان که شما با استفاده از “mingw32” نسخه ای از سنگ, از آن خواهد شد که مجموعه ای از منابع/تماس است که به طور خاص طراحی شده برای تماس های خاص و عناصر از سنگ.

در روبی 2.5.1+ – به هر دلیلی – این تماس به طور کامل استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که سیستم قادر به ایجاد بیشترین پیشرفت رو خطا شما در حال دیدن. برای حل این مشکل شما نیاز به قادر به اصل “زور” سیستم خود را به تنها با استفاده از “روبی” از نوع سنگ.

بدیهی است که اگر شما در حال استفاده از لینوکس یا مک به عنوان یک محیط توسعه – این نوع از چیزی که می تواند نسبتا به سادگی جلوگیری کرد. اما آن را سرگرم کننده در انجام کاری که آسان است ؟ استفاده از ویندوز!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید