Rank Checker – سنج خود را در جستجوگرها پیشرفت

[ad_1]

هر صاحب وب سایت در آرزوی دیدن وب سایت خود را در صفحه اول گوگل است لیست. از لیزر-ترافیک هدفمند هرگز پایان دادن به جریان از بازدید کنندگان فروش شاید – این چیزی است که با قرار دادن وب سایت در بالای گوگل پایه به ارمغان می آورد. اما ضربه مقدم نتایج جستجو است که کار سخت برای تکمیل. شما همیشه باید یک قدم جلوتر از رقبای آنلاین, می دانم چه خبر است در رقابت اردوگاه که در آن رقبای خود را آنلاین وب سایت های رنک برای کلمات کلیدی مشابه ، این تنها راه شما می توانید ضرب و شتم بسیار زیاد آنلاین رقابت برای قرعه کشی.

هنگامی که شما برداشت کلمات کلیدی و کاربردی تلاش زیادی برای بهینه سازی وب سایت شما برای آنها است حیاتی مهم است که شما تماشای این کلمات کلیدی در رتبه بندی. نظارت بر وب سایت خود را رتبه بندی نوسانات بسیار مهم است به چند دلیل:

1. آن را به شما می دهد یک الگوی مشخص از رقابت چشم انداز در یک کلمه کلیدی خاص تو رفتگی در دیوار و اجازه می دهد تا شما را ارزیابی تا چه حد شما از آرزو گوگل بالا قرار دادن.

2. رتبه بندی چک اجازه می دهد تا شما را پیش از بازی و ردیابی موتور جستجو همچنین ترفند ها و به روز رسانی قبل از آنها تاثیر منفی ترافیک وب سایت شما. اگر وب سایت خود را رتبه بندی قطره برای برخی از کلمه کلیدی شما قادر خواهد بود به سرعت واکنش نشان می دهند و اقدامات مناسب به ریز لحن وب سایت خود را. در این راه اجتناب از شما خواهد شد در دراز مدت اثر منفی خود را در ترافیک و فروش.

3. دانستن که در آن شما و رقبای خود را وب سایت در نتایج جستجو می تواند کمک به شما در به حداکثر رساندن اثربخشی مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها شما و به حداقل رساندن تلاش های SEO شما بیشتر استفاده منطقی خود را در جستجوگرها منابع است.

دو راه وجود دارد, شما می توانید وب سایت خود را در موقعیت برای هدفمند کلمات کلیدی: به صورت دستی و یا آوردن به بازی ابزار جستجوگرها برای رتبه بندی را بررسی کنید.

راه اول این است که نوزاد-ساده و نیست هزینه یک پنی. همه شما باید انجام دهید این است که فقط رفتن به گوگل وارد کنید کلمه کلیدی خود را و پیدا کردن وب سایت شما در نتایج جستجو. برای تلفن های موبایل آسان است ، اما اگر وب سایت شما فقط زنده رفته و نیست حتی در top 100 رتبهدهی نشده است ؟ فقط تصور کنید که چگونه بسیاری از صفحات شما می خواهید به نگاه را از طریق خیره کننده چشم خود را در مقابل مانیتور قبل از شما دست انداز به سایت خود ، علاوه بر این نتایج شما را بکشد ممکن است تا حد زیادی نادرست است. نکته این است که گوگل در خدمت شخصی, جستجو, بنابراین مهم نیست که آیا شما در حال امضا در حساب Gmail خود را یا نه شما نتایج جستجو را تحت تاثیر قبلی خود سابقه جستجو. همین دلیل است که شما ممکن است دریافت نتایج است که هستند و نه متفاوت از آنچه بسیاری از کاربران دیگر ببینید.

ابزار جستجوگرها برای رتبه بندی بررسی و ارائه موثر تر و دقیق راه ردیابی وب سایت خود موقعیت. رتبه خوب جستجوگر به شما اجازه می دهد بریده بریده SEO حجم کار بزرگ زمان و سرعت دقیق رتبه بندی داده ها. وجود دارد مقدار زیادی از رایگان و پرداخت می شود رتبه چکرز وجود دارد. و در اینجا بیشتر صنوبر آنهایی که:

رتبه جستجوگر توسط SEO کتاب (رایگان) یک افزونه فایرفاکس است که اجازه می دهد تا کاربران به راحتی نظارت بر رتبه بندی وب سایت برای کلمات کلیدی هدفمند در گوگل (ما و نسخه های بین المللی), یاهو و مایکروسافت, جستجو زندگی می کنند. اما گاهی اوقات نتایج این رتبه بندی جستجوگر را فراهم می کند ممکن است و نه نادرست. نکته این است که رتبه جستجوگر خوشه 100 نتایج در هر صفحه برای به حداقل رساندن خراش دادن در گوگل. چنین نوع از خوشه بندی می تواند باعث تغییر در رتبه بندی اگر در مقایسه با تنها دیدن نتایج 10 ها در هر SERP.

سامورایی بازار (پرداخت می شود) یکی از محبوب ترین ابزار جستجوگرها در بازار است که همچنین اجازه می دهد تا بررسی رتبه بندی وب سایت در سه: Bing, Yahoo! و گوگل. این نرم افزار اجازه می دهد تا به کاربران برای مقایسه با نتایج قبلی چک و تساوی پیشرفت نمودار که نشان دادن وب سایت رتبه بندی پیشرفت است. اما گاهی اوقات به دلیل ناشناخته این ابزار جستجوگرها نتواند به کاربران ارائه با درست رتبه بندی داده ها و نتایج را نشان می دهد که هستند و نه متفاوت از آنچه اکثر کاربران در گوگل خود را.

رتبه ردیاب توسط Link-Assistant.Com (رایگان و پولی) اجازه می دهد تا کاربران نظارت بر وب سایت موقعیت برای تعداد نامحدودی از کلمات کلیدی در بیش از 700 موتورهای جستجو. Anniversary با “رقابت ردیابی” از ویژگی های این رتبه بندی جستجوگر به کاربران امکان می دهد مقایسه وب سایت خود را رتبه بندی به آنهایی که از رقبای اصلی خود را به طوری که کاربران می توانند معیار خود را در موتور جستجوی حضور و اثربخشی خود را در جستجوگرها. علاوه بر این ابزار جستجوگرها فراهم می کند و تنها لیزر دقیق نتایج رتبه بندی و سادگی به ترتیب رتبه بندی داده های بسیار ریزی رتبه بندی گزارش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید