Laravel 5.5: چه خبر ؟

[ad_1]

با وجود اینکه یک منبع باز چارچوب پی اچ پی Laravel شده است به طور مداوم در حال تحول به دیدار با روندهای در حال ظهور در وب توسعه نرم افزار. آخرین پشتیبانی طولانی مدت (LTS) نسخه Laravel منتشر شد رسما در ماه اوت است. Laravel 5.5 توسعه دهندگان را قادر می سازد به سرعت بخشیدن به توسعه برنامه کاربردی وب با اعمال نفوذ PHP 7.

در همان زمان آن را همراه با چند ویژگی های جدید و پیشرفت و رفع اشکال برای ساده سازی وب سایت سفارشی توسعه نرم افزار. توسعه دهندگان می توانند به طور خودکار فرآیند مهاجرت از Laravel 5.4 به Laravel 5.5 با استفاده از ابزار های شخص ثالث مانند Laravel 5.5 تغییر است. اما این نیز مهم است برای برنامه نویسان PHP به درک ویژگی های جدید و تغییرات در Laravel 5.5.

بررسی اجمالی از ویژگی های جدید و تغییرات در Laravel 5.5

اتوماتیک بسته کشف

در حالی که کار با نسخه های قبلی از Laravel توسعه دهندگان را مجبور به قرار دادن تلاش اضافی برای اضافه کردن ارائه دهندگان خدمات به برنامه فایل پیکربندی و ثبت نام مربوطه نمای. اما Laravel 5.5 قابلیت شناسایی ارائه دهندگان خدمات و نمای ساختمان به صورت خودکار. آن را بیشتر و ثبت نام ارائه دهندگان خدمات و نمای ساختمان بدون نیاز به هر گونه مداخله کتابچه راهنمای کاربر.

منابع کلاس

در حالی که کار با Laravel 5.5, برنامه نویسان می توانند با استفاده از منابع کلاس برای سرعت بخشیدن به API توسعه است. آنها دیگر مورد نیاز برای استفاده از اضافی تحول لایه بین فصیح مدل ها و درخواست JSON. منابع کلاس آن را آسان تر برای برنامه نویسان تبدیل به مدل ها و مدل مجموعه به JSON بدون استفاده از هر گونه تغییر و تحول لایه.

ثبت نام خودکار از دستورات کنسول

نسخه های قبلی از Laravel نیاز به برنامه نویس به لیست دستورات سفارشی به صورت دستی به کنسول کرنل از طریق آن $دستورات ملک. Laravel 5.5 توسعه دهندگان را قادر می سازد برای ثبت نام سفارشی دستورات موثر تر با تماس با جدید روش بار از کرنل دستورات. یک بار این روش بار است که به استناد آن را اسکن یک دایرکتوری خاص برای کنسول دستورات و ثبت دستورات کنسول های موجود در دایرکتوری به طور خودکار.

جدید ظاهر گزینه های از پیش تعیین شده

آخرین نسخه از Laravel پشتیبانی از اساسی Vue داربست. اما آن را اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به سود یک شماره جدید از ظاهر گزینه های از پیش تعیین شده. توسعه دهندگان می توانند اجرای دستورات از پیش تعیین شده به سوئیچ از Vue داربست به واکنش نشان می دهند داربست. به همین ترتیب آنها می توانند با استفاده از هیچ یک از پیش تعیین شده از جاوا اسکریپت و CSS داربست برای برنامه های تحت وب. توسعه دهنده می توانید با استفاده از این ظاهر گزینه های از پیش تعیین شده تنها در چارچوب لاراول برنامه های کاربردی.

قاعده اعتبار اشیاء

Laravel 5.5 اجازه می دهد تا توسعه دهندگان برای اضافه کردن قوانین اعتبار سنجی سفارشی به یک برنامه وب موثر تر با استفاده از قاعده اعتبار اشیاء. یک توسعه دهنده می تواند ایجاد قوانین اعتبار سنجی جدید در برنامه/قوانین directory را به سادگی با در حال اجرا جدید صنعتگر فرمان. اما هر شی حکومت می توانید تنها دو روش -عبور و پیام های. عبور روش دریافت نام و ارزش ویژگی در حالی که پیام های روش بازگشت اعتبار پیام خطا.

زمان کار بر اساس تلاش

Laravel اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به مجموعه ای از تعداد بار یک کار یا وظیفه باید قبل از اقدام شکست. Laravel 5.5 توسعه دهندگان را قادر می سازد برای اضافه کردن یک بازه زمانی به تعداد از تلاش. یک توسعه دهنده در حال حاضر گزینه ای برای تنظیم زمان برای سقط جنین از کار و تلاش است. از این رو یک کار می تواند اقدام در یک مقدار خاص از زمان است.

Renderable Mailables

نسخه های قبلی از Laravel نمی ارائه هر گونه ویژگی های ساده طرح ایمیل تست. از این رو توسعه دهندگان باید به تکیه بر ابزار های شخص ثالث مانند Mailtrap بررسی پوسته ایمیل. Laravel 5.5 باعث می شود آن را آسان تر برای کاربران برای تست پوسته ایمیل توسط رندر ایمیل به طور مستقیم به مرورگر. آن را حتی می گرداند mailables به طور مستقیم از مسیرهای.

بر روی تقاضا اطلاعیه

در حالی که با استفاده از Laravel 5.5, این, چارچوب لاراول, توسعه دهندگان باید گزینه ای را برای نرم افزار ارسال اطلاعیه برای افرادی که ذخیره می شود و به کاربران. آنها می توانند به استناد اطلاع رسانی جدید::route روش برای ارسال بر روی تقاضا اطلاعیه به افراد با تعیین سفارشی ad-hoc اطلاع رسانی مسیریابی اطلاعات است.

سازگار پردازش استثنا

در حالی که کار با نسخه های قبلی Laravel توسعه دهندگان را به سفارشی کردن قالب JSON خطای اعتبار سنجی پاسخ با توجه به مکان های خاص در چارچوب پی اچ پی. Laravel 5.5 توسعه دهندگان را قادر می سازد برای حفظ اعتبار پردازش استثنا سازگار و جلوگیری از سفارشی سازی. توسعه دهندگان می توانند حتی کنترل JSON اعتبار سنجی پیام خطا در قالب بندی تنها با یک روش.

Renderable و گزارش موارد استثنا

در علاوه بر این به نگه داشتن پردازش استثنا سازگار Laravel 5.5 اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به تعریف ارائه روش به طور مستقیم در موارد استثنا. از این رو توسعه دهندگان می تواند شامل سفارشی پاسخ ارائه منطق در موارد استثنا و بدون قرار دادن منطق شرطی در این رویداد. آنها حتی گزینه ای برای سفارشی کردن گزارش منطق برای هر یک استثنا است.

کش قفل

Laravel 5.5 همراه با بهبود ردیس و کش Memcached درایور با قابلیت به دست آوردن و انتشار اتمی قفل. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از این بهبود کش رانندگان برای به دست آوردن دلخواه قفل با استناد به یک روش ساده است. آنها می توانند با استفاده از این روش ساده برای به دست آوردن یک قفل که مانع از فرآیندهای متعدد به تلاش همان کار قبل از درخواست انجام یک وظیفه خاص.

روش جدید مسیریابی

نسخه به روز شده از Laravel باعث می شود آن را آسان تر برای توسعه دهندگان برای تعریف مسیرهای با ارائه چندین روش جدید. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از مسیر::تغییر مسیر به راحتی تعریف یک مسیر است که تغییر مسیر به یک URI. به همین ترتیب مسیر::مشاهده روش باعث می شود آن را آسان تر برای برنامه نویسان برای تعریف یک مسیر است که یک نظر. برنامه نویسان بیشتر می توانید اجتناب از تعریف کامل مسیر با استفاده از کلید های میانبر ارائه شده توسط این روش است.

پایگاه داده جدید گزینه تنظیمات

Laravel 5.5 توسعه دهندگان را قادر می سازد به سود یک پایگاه داده جدید تنظیمات گزینه ای به نام چسبنده در حالی که پیکربندی خواندن/نوشتن اتصال پایگاه داده. به عنوان اختیاری ارزش مهم تسهیل فوری خواندن از پرونده های نوشته شده به پایگاه داده در طول زمان درخواست چرخه. آن را بیشتر توسعه دهندگان اجازه می دهد به ترکیب جزئیات عملیات و نوشتن ارتباط اگر نوشتن عملیات در حال انجام در برابر پایگاه داده در هنگام درخواست مشابه چرخه.

تیغه بهبود

در حالی که با استفاده از Laravel توسعه دهندگان سرعت بخشیدن به نمایش نسل و تفسیر از طریق قوی, قالب, موتور مانند تیغه. آخرین نسخه از چارچوب پی اچ پی همراه با چند پیشرفت های مرتبط با تیغه. مثلا این اجازه می دهد تا Laravel توسعه دهندگان به تعریف سفارشی دستورات شرطی با استفاده از تعطیلی از طریق یک روش جدید – Blade::اگر. به همین ترتیب یک توسعه دهنده می تواند بررسی وضعیت فعلی کاربر موثر تر با استفاده از تعدادی از کلید های میانبر – @auth, @مهمان @endauth و @endguest.

در کل Laravel 5.5 همراه با چند ویژگی های جدید و بهبود. این ویژگی های جدید را به برنامه نویسان PHP بیشتر مولد و کاهش میزان زمان و تلاش مورد نیاز برای ساخت برنامه های کاربردی وب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید