Facebook SEO Tips

[ad_1]

زمانی که من برای اولین بار فکر می کنم در مورد Facebook, I don't فکر می کنم در مورد SEO. پس من صرف مقدار زیادی از زمان در من صفحه پروفایل شخصی به روز رسانی دوستان و خانواده I don't همیشه فکر می کنم در مورد قدرت پشت پلت فرم.

Facebook غیر قابل انکار است در جستجوگرها نیروگاه. بازاریابی دیجیتال اثرگذارندهها مدت طولانی است که صحبت کردن در مورد بازاریابی قابلیت Facebook, اما این فراتر Facebook Ads (که به اندازه کافی قدرتمند در حق خود).

در اینجا برخی از راهنمایی سریع برای کمک به شما برای شروع:

  1. ادعای شخصی خود را / غرور URL این آدرس's هستند به شدت وزن در موتورهای جستجو, بنابراین وقت خود را و واقعا فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید آن را به. مراقب باشید هر چند … it's, دشوار برای تغییر یک بار به شما در تنظیم آن است.
  2. نگه داشتن خود را در Facebook صفحه نام ساده به اندازه کافی خاص اما نه بیش از حد خاص است که خود را محدود (به عنوان مثال اگر شما یک مشاور ازدواج, تمرکز, نام خود را در اطراف و یا روابط بنابراین اگر شما به انواع دیگر رابطه / مربیگری شخصی بعد, خود, صفحه, نام, هنوز هم مرتبط است.
  3. استفاده از کلمات کلیدی و استراتژیک خود را در مورد ماموریت و توضیحات شرکت بخش (به خاطر داشته باشید که این بخش می تواند دوباره دستور داد پس از بازی در اطراف با این حالی که شما're وجود دارد!).
  4. لینک همه چیز را با هم. لینک خود را در Facebook صفحه به دیگر کانال های موجود (توییتر / Instagram / وب سایت و وبلاگ).
  5. بهینه سازی خود را در Facebook صفحه کسب و کار به روز رسانی وضعیت (اول خود را 18 شخصیت های خدمت خود را به عنوان متا توضیحات با دقت انتخاب کنید چرا که آنها در خدمت به عنوان جستجوگرها عنوان که برای به روز رسانی).

اما چگونه می توانم من می دانم که چه کلمات کلیدی استفاده می کنید ؟

تحقیقات میباشد برای کمک به شما در تعیین کلمات کلیدی شما می خواهید به استفاده از. کلمات کلیدی مورد استفاده در رسانه های اجتماعی خود را bios, پست, عناوین و محتوای URL,'s برای استفاده در توضیحات don't فقط بار خود را در دسترس متن فضایی با کلمات کلیدی و ایجاد یک شرح است که حس می کند, در حالی که همچنین شامل کلمات کلیدی. شما بیش از یک فرصت را به استفاده از کلمات کلیدی شما نیز استفاده از آنها در پست های وبلاگ و صفحه به روز رسانی.

چگونه می توانم تحقیقات کلمات کلیدی ؟

شما می دانم که کسب و کار شما بهترین. برای شروع طوفان مغزی کلمات کلیدی:

  • چه چیزی شما فروش? انجام یک جستجوی چه کلمات کلیدی را می بینید ؟
  • نقد و بررسی نشریات صنعت آمازون / eBay دیگر در تو رفتگی در دیوار سایت های تبلیغات آنلاین تو رفتگی در دیوار انجمن – چه کلمات را می بینید به طور مداوم بالا میاد ؟
  • و در اینجا's یک نکته – نگاه کنید چه چیزی می آید تا در تکمیل خودکار در هنگام جستجو در گوگل – شما می توانید ببینید چه's جستجو پست اغلب به دنبال چیزی است که با پیشنهاد آمازون دارای قابلیت های مشابه بنابراین نگاه وجود دارد بیش از حد!

باشید – ما're صرف تمام ماه در Facebook! شما چه هستند بالا Facebook سوال و یا بازاریابی دیجیتال چالش ؟ ما می خواهیم به شنیدن از شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید