ASP Net و فلش ارتباطات

[ad_1]

در این مقاله به شما خواهد آموخت که جهان توسعه فلش با ASP.NET. من به تازگی طراحی یک وب سایت که به طور کامل را پوشش می دهد همه از فلش به ASP.NET روش های ارتباطی ذکر شده در این مقاله و همچنین به عنوان یک گام به گام آشنایی با ASP.NET توسعه با C# با استفاده از ویژوال Studio.NET جالبترین IDE و نرم افزار Adobe Flash CS.

مرحله 1

باز کردن نرم افزار Adobe Flash CS. ایجاد یک سند جدید انتخاب فایل فلش (اکشن اسکریپت 2.0). شما ممکن است علاقه مند در اکشن اسکریپت 3 (AS3) اما من انتخاب اکشن اسکریپت 2 (AS2) برای راحت تر درک کنید. فقط گام به گام با من و من به شما اطمینان می دهم شما را تبدیل به یک فلش خوب توسعه دهنده بعد از خواندن این مقاله. در حال حاضر شما یک تک زبانه یعنی “Untitled 1′ در ادوبی فلش. پس از صرفه جویی در فایل ‘Untitled 1’ متن را جایگزین مورد نظر خود را filename. من نام آن را ‘AspFlash.fla’. به یاد داشته باشید FLA فلش فایل منبع و خروجی خود فیلم خواهد بود SWF که نیاز به تعبیه شده در ASP.Net ASPX فایل بعد.

Adobe Flash تقسیم کردن با چندین پنجره نمی اشتباه. شما لازم نیست به دانستن تمام ویژگی های پنجره. با شروع در سمت چپ به نام ‘ابزار’ در مرکز بالای پنجره به نام ‘جدول’, بعد پایین پنجره به نام ” صحنه بعدی پایین پنجره به نام ‘خواص’ و مناسب ترین پنجره تقسیم کردن با بسیاری از پنجره ‘Color’, ‘تراز’, ‘قطعات’ و ‘Library’. کسانی که تمام پنجره ها را می توان روشن/خاموش با ‘پنجره’ منو. نگاهی به ‘صحنه’ پنجره خواهد شد که خود را طراحی منطقه است. از “خواص’ پنجره شما می توانید تغییر رنگ و اندازه عنوان در هر مورد نیاز خود را.

مرحله 2

در حال حاضر اضافه کردن برخی جزء از اجزای پنجره باز ‘کاربری’. آه! بسیاری از مسائل است. کشیدن تنها یک TextInput’ و ‘کلیک کنید’ خود را ‘صحنه’ پنجره و تراز کردن آنها را به درستی. را انتخاب کنید ‘TextInput’ قرار داده و یک نمونه نام (به عنوان مثال TextInput1) از ‘خواص’ پنجره. بدون instance name اکشن اسکریپت را به رسمیت نمی شناسد هر گونه قطعات. آیا همین برای ‘دکمه’ instance name (e.g. SendData) و از ‘پارامتر’ تب تغییر ‘دکمه’ label (به عنوان مثال ارسال داده ها).

مرحله 3

در اینجا ما شروع اصلی برنامه نویسی ، را انتخاب کنید ‘لایه 1’ از ‘جدول’ پنجره و دکمه F9 (عملکرد صفحه کلید). شما ببینید ‘عملیات’ پنجره که در آن شما می نویسد شما به عنوان کد. تایپ یا کپی آفت کدهای زیر.

SendData.onPress = function() {

//اعلان و مقداردهی اولیه متغیر

var send_lv:LoadVars = new LoadVars();

//اختصاص مقدار به پارامتر مانند Asp.Net Query

send_lv.mydata = TextInput1.متن;

//ارسال اطلاعات

send_lv.ارسال(‘default.aspx’, ‘_self’, ‘GET’);

};

این LoadVars شی استفاده می شود برای تبادل اطلاعات بین فلش – سرور. این LoadVars شی قادر است هر کدام از ارسال اطلاعات به سرور برای پردازش و بارگذاری اطلاعات از سرور و یا ارسال داده ها به سرور و منتظر پاسخ از سرور در یک عملیات. این LoadVars شی با استفاده از نام-جفت ارزش برای تبادل داده ها بین کلاینت و سرور. این LoadVars شی بهتر است در یک سناریو است که نیاز به ارتباط دو طرفه بین فیلم های فلش و سمت سرور منطق اما نمی نیاز به مقدار زیادی از داده ها به تصویب رسید.

روش ارسال می فرستد متغيرها در send_lv شی به URL مشخص شده. رشته نوشته شده است به این URL با استفاده از HTTP متد GET به طوری که ASP.Net به راحتی بخوانید mydata متغیر در Query.

مرحله 4

تایپ یا کپی آفت کدهای زیر را به خواندن Query در فلش – اکشن اسکریپت 2. در اکشن اسکریپت 2 وجود دارد مانند روش ASP.Net فراهم می کند بنابراین من نوشت: کدهای زیر را برای گرفتن Query از URL. این _url روش بازده URL ‘AspFlash.swf’ فایلی که لود شد با ASPX صفحه.

//خواندن QuaryString

myURL = این._url;

myPos = myURL.lastIndexOf(“?”);

اگر (myPos > 0) {

var myRawParam = myURL.زیر رشته(myPos + ظهر(‘mydata=’) + 1, myURL.ظهر);

myParam = myRawParam.toString().split(“‘”).join(“”);

اگر (myParam!= undefined){

TextInput1.متن = myParam;}

مرحله 5

فایل خود را ذخیره کنید از منوی فایل. در حال حاضر ما نیاز به ایجاد نهایی SWF حرکت و قراردادن آن به ASPX صفحه. از منوی فایل کلیک کنید ‘Publish’ تنظیمات و شما یک پنجره جدید حاوی سه زبانه (فرمت های فلش و اچ تی ام ال). در فرمت برگه چک کردن فلش و اچ تی ام ال, انواع, به طوری که شما می توانید SWF کد جاسازی شده در صفحه HTML. حالا با فشار دکمه ‘Publish’ برای ساخت نهایی حرکت می کند. اگر وجود دارد هیچ خطایی رخ داده است فلش شما به دو فایل (به عنوان مثال ‘AspFlash.swf’ و ‘AspFlash.HTML’) در ریشه پوشه ای که فایل منبع ‘AspFlash.fla’ واقع شده است.

مرحله 6

در حال حاضر شروع بصری Studio.Net (VS) و ایجاد یک وب سایت جدید و نام آن را ‘AspFlash’. در مقابل ایجاد یک صفحه پیش فرض یعنی ” به طور پیش فرض.aspx’. از solution explorer دوبار کلیک کنید بر روی ‘به طور پیش فرض.aspx’ فایل به مشاهده نشانه گذاری کد (همچنین به نام خطی کد) مانند زیر است.

در حال حاضر کپی ‘AspFlash.swf’ و ‘AspFlash.HTML’ فایل به وب دایرکتوری ریشه. منظورم ASPX SWF فایل های قرار دارد باید در همان دایرکتوری. باز ‘AspFlash.HTML’ فایل و کپی کردن کل شی ” تگ و قرار دادن آن در داخل تگ ‘به طور پیش فرض.aspx’ فایل.

پس از چسباندن کد بالا کمی تغییر مورد نیاز در ‘AspFlash.swf’ پارامتر مانند زیر است. نگاهی به خط ‘AspFlash.swf?mydata=”‘ آنچه ما اضافه شده است. فلش بخوانید _url داده ها با mydata که عرضه خواهد شد ASP.Net بعد.

در نهایت اضافه کردن دو ASP.net استاندارد کنترل ‘به طور پیش فرض.aspx’ صفحه یعنی کادر و دکمه. تغییر متن دکمه ملک به ارسال داده ها’.

گام 7

در این مرحله شما نیاز به باز کردن به طور پیش فرض.cs’ فایل با کلیک روی “مشاهده کد’ با اشاره به در پیش فرض.aspx’ از Solution Explorer از مقابل. به طور پیش فرض در مقابل اضافه شده رویداد Page_Load روش. شما نیاز به اضافه کردن برخی از متن را در رویداد Page_Load روش همراه با رویداد button1_click روش مانند زیر است.

protected void Page_Load(object sender, EventArgs e)

{if(!IsPostBack)

اگر(درخواست[“mydata”]!= تهی)

textbox1.Text = Request[“mydata”].ToString();}

protected void button1_Click(object sender, EventArgs e)

{پاسخ.Redirect(“~/default.aspx?mydata=” + textbox1.متن);}

گام 8

در حال حاضر ساخت وب سایت با استفاده از F5 (عملکرد صفحه کلید) و نوع متن در فیلم های فلش و کلیک کنید ‘ارسال اطلاعات’ برای ارسال داده های فلش به ASPX صفحه. شما ببینید ASPX ‘, کادر,’ متن تغییر خود را با فلش ‘TextInput’ متن.

همان شیوه تایپ متن در ASPX ‘متن’ کلیک کنید و “ارسال اطلاعات” را فشار دهید برای ارسال ASPX داده ها به فیلم های فلش. لذت بردن از این روش ارتباطی بین ASP.Net و فلش. اگر نیاز به کمک بیشتر احساس رایگان برای تماس با من از طریق ایمیل.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید