Appmakr – ایجاد خود برنامه گوشی های هوشمند!

[ad_1]

یک برنامه سفارشی و وب سایت تلفن همراه است که فقط برای کسب و کار. آن's مناسب برای انجمن, سازمان, خانواده و حتی برای نگه داشتن در تماس با دوستان خود را فورا. با یک حرفه ای appmakr شما می توانید با استفاده از این ابزار قدرتمند در بسیاری از راه.

صنعت گوشی های هوشمند است که به سرعت جایگزین PC's و لپ تاپ به عنوان روش ارتباطی ، اگر شما در حال بازاریابی هر چیزی و یا فقط ساخت یک نام تجاری شخصی خود را خدمات شما می خواهید برای دریافت خود را سفارشی برنامه بر روی بسیاری از گوشی به عنوان امکان پذیر است.

ایجاد یک نرم افزار همچنین به عنوان یک وب سایت کوچک تا 6 برای پر کردن صفحات با محتوای انتخاب خود را از جمله عکس. موجود در موبایل نرم افزار است که توانایی به متن پیام خود را به مشتریان. متن پیام بسیار مهم به تلفن همراه خود و استراتژی بازاریابی است. در حال حاضر امروز و آمار وجود دارد برای اثبات آن به 95 درصد از تمام پیام های متنی به عنوان خوانده شده در عرض پنج دقیقه اگر رسید.

شما حتی می توانید اجازه اشتراک مردم به پیام های متنی خود را بدون نیاز به دانلود خود برنامه با استفاده از کدهای QR (پاسخ سریع). با یک تلفن همراه appmkr شما دسترسی به یک رایگان ژنراتور کد qr به کمک به کمک به تبلیغات محصول یا خدمات شما. همه مشتریان خود می کند این است که “اسکن” کد QR را با استفاده از خود و یا تلفن های هوشمند … بدون نیاز به تایپ یک آدرس و بدون نیاز به تایپ کردن یک متن برای عضویت در خدمت شما! فقط تصور کنید که داشتن ساده QR گرافیکی در کارت های کسب و کار و یا یک نمای پنجره و یا در تمام خود را چاپ و تبلیغات … حتی لوازم التحریر دعوت از مشتریان خود را به سادگی با اسکن آن را برای دسترسی فوری! به این ترتیب شما می توانید تمام خود را آفلاین بازاریابی و ارتقاء خود را با تلفن همراه استراتژی های بازاریابی!

بهترین بخشی از یک برنامه تلفن همراه است که امکان سفارشی کردن آن..یک بار گوشی خود را نرم افزار ساخته شده است به شما داده خواهد شد دسترسی ویژه به خود کنترل پنل و آن's ساده ، این برنامه طراحی شده است نه برای technogeeks اما برای همه . اکثر برنامه موبایل سازندگان می تواند ساخت یک برنامه در دقیقه. همه شما باید انجام دهید این است که ارائه محتوای گرافیک و تصاویر و شما're انجام می شود. ترویج برنامه های خود را.

خود را سفارشی برنامه تلفن شما مجموعه جدا از هر کس دیگری. آن را به یک “Wow!” عامل. آن را به یک صدای هیس کردن عامل. شما به سادگی باید بخشی از 'در' جمعیت و با برنامه منحصر به فرد ما شما'll be راه جلوتر از منحنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید