Advanced Mobile SEO TIPS For Mobile Marketing

[ad_1]

در سال 2016 گوگل معرفی تلفن همراه برای اولین بار شاخص سیستم برای ارائه بهترین تجربه کاربری را برای کاربران تلفن همراه با اولویت های تلفن همراه پسند وب سایت. این جدید نمایه سازی سیستم اولین نگاه به نسخه موبایل از وب سایت خود برای تعیین رتبه بندی است. وب سایت بدون نسخه موبایل یا ضعیف بهینه سازی وب سایت های تلفن همراه کاهش خواهد یافت و حتی بیشتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs). اما خبر خوب این است که این تلفن همراه در جستجوگرها است که ساده و آسان برای انجام وظایف خود را.

Advanced Mobile SEO نکاتی برای بازاریابان تلفن همراه:

موبایل جستجوگرها است که هیچ چیز از معمولی جستجوگرها ایجاد محتوا و برچسب زدن به آن را به ایستادگی کردن آنلاین. این سفید-کلاه mobile SEO, نکات کمک خواهد کرد که شما برای جلوگیری از موتور جستجوی مجازات و حفظ بهتر دید آنلاین.

1. Google برای کسب وکار من: موبایل بازاریابی آنلاین است.

یکی از مهم ترین و موثر بازاریابی تلفن همراه حرکت است که صاحبان کسب و کار می توانید انجام دهید این است که ثبت نام برای گوگل من حساب کسب و کار. آن رایگان است و ساده با پر کردن اطلاعات به بهترین توانایی خود را و اضافه کردن بیشتر ممکن است تصاویر از کسب و کار شما. زمانی که مردم جستجو برای کلمه کلیدی که مربوط به کسب و کار شما وجود دارد بیشتر احتمال دارد به رویت خود را 2nd اطلاعات ، بنابراین فکر می کنم با استفاده از آن برای بازاریابی تلفن همراه.

2. با استفاده از رسانه های اجتماعی:

با توجه به گزارش میانگین کاربران تلفن همراه خود را صرف 80 درصد از زمان در رسانه های اجتماعی از کل بار آنها را صرف در تلفن همراه. این سایت های رسانه های اجتماعی را به یک مقدار زیادی از ترافیک به وب سایت خود را. بنابراین برای بهبود دید به کاربران تلفن همراه خود را تحت تاثیر رسانه های اجتماعی استراتژی بازاریابی است. فرکانس ارسال کيفيت محتوا و بهینه سازی رسانه های اجتماعی کمپین کمک خواهد کرد که نام تجاری خود را خارج از غرفه. همچنین خواندن مطالب ما راهنمای بازاریابی.

3. امکان استفاده از پلاگین ها برای موبایل بهینه سازی:

اگر وب سایت شما با استفاده از وردپرس و یا دیگر سیستم های مدیریت محتوا (CMS). شما می توانید با استفاده از پلاگین های مختلف برای بهبود سایت تلفن همراه خود را بیشتر کاربر پسند. به یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا وردپرس ارائه می دهد تعداد زیادی از پلاگین ها برای بهینه سازی تصاویر, بهبود سرعت و مراقبت مهم دیگر همراه عوامل SEO.

WPtouch است که محبوب جهانی پلاگین در وردپرس می باشد که در گوگل-تایید نسخه موبایل از وب سایت خود را. اگر شما می توانید't استطاعت حرفه ای برای به روز رسانی و بهینه سازی وب سایت خود سعی کنید این پلاگین برای ساخت یک تلفن همراه-وب سایت دوستانه و بهبود visibilities.

4. استفاده از کلمات کلیدی برای کاربران تلفن همراه:

آن را ثابت شده است که کاربران تلفن همراه جستجو متفاوت از دیگر کاربران دسکتاپ. بهینه سازی مطالب خود را برای تلفن همراه کلید واژه جستجو در عبارات به نشان می دهد تا محتوای خود را به حق مردم است. پیدا کردن ابزار مناسب برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای مطالب خود را, شما می توانید پیدا کردن کلید واژه ها در مقایسه با دستگاه در Google's جستجو کنسول.

5. بهبود زمان بارگذاری صفحه:

وقتی که می آید به تلفن همراه, جستجوگرها, زمان بارگذاری صفحه است که مهم ترین مسئله است. عوامل بسیاری وجود دارد که در تعریف زمان بارگذاری صفحه. Gzip فشرده سازی, بهینه سازی تصویر و با استفاده از گوگل آمپر (شتاب صفحات تلفن همراه) وجود دارد برخی از ابزار ها و پلاگین ها برای انجام این وظایف و بهبود سریع تر بارگذاری صفحات وب همراه .

سخن پایانی:

بازاریابی دیجیتال روند تغییر کل سناریو از بازاریابی است. موبایل جستجوگرها در حال تبدیل شدن به یک کار ضروری ترین برای تمام وبلاگ نویسان و مدیران سایت برای بازاریابی تلفن همراه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید