99 راه برای سیل وب سایت خود را با ترافیک

[ad_1]

همه کسب و کار نیاز به ترافیک بازدید کنندگان خود را ارائه می دهد. ترافیک خون زندگی کسب و کار. فوق عنوان مغز کودک از میک Monro کتاب در ترافیک. آن را به معنای واقعی کلمه در آن صفحات 99 راه برای آوردن بازدید کننده به وب سایت خود را.

برخی از استراتژی های برای مهار ترافیک رایگان; نیز وجود دارد برخی از ارزان ترین ترافیک پرداخت ایده ها هستند که بسیار هدفمند. برخی از آنها مخفی منابع از روش های شناخته شده برای آوردن بازدید کننده به دنبال خود ارائه می دهد.

تکنیک های مختلف در حال گام به گام توضیح داده به طوری که اگر شما به بازاریابی آنلاین یا نیست قبلا با استفاده از روش های خاص شما می توانید دستورالعمل ها را دنبال کنید. برخی از استراتژی های راه های سریع برای آوردن ترافیک به وبلاگ خود و یا وب سایت دیگران را حفظ خواهد کرد در دراز مدت.

اما آن را خوب است فقط خواندن یک کتاب شما را به واقع عمل قرار داده و روش های به عمل. بدیهی است که شما نمی نیاز به 99 استراتژی برای بازدید کنندگان ریختن به کسب و کار خود و برخی از افراد تنها به چوب به یک زن و شوهر از انتخاب روش ها, با این حال با بسیاری از را انتخاب کنید, شما باید مقدار زیادی از انتخاب. نویسنده نشان می دهد اجرای چندین منابع مختلف برای نگه داشتن وب سایت خود را سرشار از بازدید کنندگان. اگر یک منبع از دست می دهد و تاثیر آن شما باید به بالا و از بسیاری از دیگران است.

یک استراتژی است که در زمان توجه من بود که: “به درستی دوباره خود را مستقیم 404 خطا در صفحه” است که اگر به درستی انجام خواهد مردم را که در حال حاضر شما در جستجوی حق به آستان خود را که خواهد بود در غیر این صورت به طور کامل از دست داد. حتی اگر این است که تعداد نسبتا کمی از آن ترافیک هدفمند است.

من شما را ترک خواهد کرد به کشف باقی مانده از راهبردهای اما آن را خوب است برای بسیاری از پیشنهادات در یک کتاب وجود داشته باشد در آنجا به درخواست تجدید نظر به همه.

بنابراین هر چه کسب و کار شما را کمک خواهد کرد که شما را به یک جریان بی پایان از بازدید کنندگان اگر شما پیاده سازی ایده ها. برای کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است شروع به آنلاین من پیشنهاد بازاریابی وابسته با یک مربی خوب برای راهنمایی و آموزش شما است که احتمالا ساده ترین نقطه شروع است. با سعی و آزمایش روش شما می توانید شروع به کسب درآمد به شما در یادگیری تکنیک های جدید و استراتژی های مورد نیاز است. شروع نیمه وقت و ساخت کسب و کار شما در حالی که شما از یک موجود درآمد. آن را یک شبه اتفاق نمی افتد همه کسب و کار نیاز به زمان و تلاش برای تبدیل شدن به موفق.

من امیدوارم که با این انتخاب بزرگ ارائه شده به شما در پیدا کردن کتاب های مفید موفق باشید در سرمایه گذاری خود را.

“99 راه برای سیل وب سایت خود را با ترافیک” توسط میک ماکرو

کتاب دیگری که شما ممکن است مانند:

“SEO گام به گام” با Caimin جونز

کامل راهنمای مبتدیان به گرفتن ترافیک از گوگل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید