8 در صفحه جستجوگرها تکنیک های که کار می کنند

[ad_1]

امروزه بسیاری از مردم خود را و عمل بسیاری از وبلاگ ها. و بسیاری از بیشتر به فکر شروع یک. اما یک مشکل که همه آنها چهره مربوط به SEO و بهترین شیوه. SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو که شامل برخی از تکنیک های که شما می توانید استفاده کنید برای ایجاد صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه شده. در این مقاله ما می رویم به یادگیری برخی از تکنیک های SEO در صفحه. به عنوان خوانده شده.

1. عنوان صفحه

عنوان صفحه از اهمیت زیادی هنگامی که آن را به جستجوگرها می آید. پست ها و صفحات باید به عنوان منحصر به فرد و شامل کلمات کلیدی اولیه خود را. برای مثال شما می توانید با هم یک مقاله در مورد یک تازه دستور کیک شما سعی. در این مورد, شما ممکن است بخواهید شامل کلمات کلیدی مربوطه مانند شکلات دستور پخت کیک در عنوان و متن مقاله.

2. متا توضیحات

برخی از مردم به't شامل توصیف متا در صفحات خود. به عنوان نام نشان می دهد, it's توضیحات پست شما نوشته شده است. مطمئن شوید که توضیحات کوتاه است و شامل کلمات کلیدی اصلی.

3. متا تگ ها

شما می توانید اضافه کردن چند کلمات کلیدی به عنوان متا تگ ها. اگر شما یک وبلاگ وردپرس شما می توانید سعی کنید یک افزونه محبوب به نام All in One SEO Pack. با این پلاگین شما می توانید با وارد کردن متا تگ عنوان صفحه و توضیحات متا بدون هیچ گونه مشکل.

4. ساختار URL

آن's توصیه می شود به آدرس هر صفحه موتور جستجو دوستانه است. اما مطمئن شوید که هر یک URL کوتاه است و شامل یک کلمه کلیدی مربوطه.

5. برچسب ها بدن

آن's بهتر به استراحت بدن شما در مقاله به پاراگراف های کوچک برای خواندن آسان است. شما می توانید هر بخش یک عنوان مثل H1, H2 و H3. به طور معمول از تگ H1 استفاده می شود فقط برای صفحه اصلی به عنوان. این کمک می کند تا موتورهای جستجو می دانید بخش مهم از پست های وبلاگ خود. همانطور که قبلا گفتم این عناوین باید کلید واژه غنی است.

6. چگالی کلمه کلیدی

آن's مهم برای اضافه کردن کلمات کلیدی مربوط به محتوای خود را. این کمک خواهد کرد که موتور جستجوی گوگل پیدا کردن آنچه شما مطالب مورد تمام شده است. مطمئن شوید که شما don't تکرار کلمات کلیدی بیش از حد و یا شما ممکن است مجازات توسط موتورهای جستجو به خصوص گوگل است. در حالت ایده آل چگالی کلمه کلیدی باید 1 تا 2 درصد.

7. تصویر SEO

اگر شما می خواهید برای سایت خود را جذاب تر, شما می توانید تصاویر را به هر صفحه. این تصاویر را می توان بهینه سازی برای جستجوگرها. همه شما باید انجام دهید این است که بهینه سازی نام تصاویر با ترکیب مربوط به کلمات اصلی. آنها شناخته شده به عنوان متن Alt و توضیحات.

8. ارتباط داخلی

اغلب مردم فکر می کنند که تنها بک لینک مهم نیست تا آنجا که به SEO نگران است که درست نیست. درهم آمیختگی نیز اهمیت زیادی است. به عنوان یک ماده در واقع, it's بزرگ سلاح در زرادخانه خود را.

این تکنیک کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را پیدا کنید مهم دیگر صفحات را در سایت خود. همچنین به کمک این رباتها موتور جستجو خزیدن سایت خود را بیشتر موثر است.

خلاصه

داستان کوتاه مدت, اگر شما می خواهید برای بهینه سازی سایت برای جستجوگرها-صفحه ما نشان می دهد که شما به دنبال راهنمایی های داده شده در این مقاله است. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از این روش نکنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید