7 Basic SEO اشتباهات است که شما از گوگل سیلی (و چگونه شما می توانید اجتناب از آنها)

[ad_1]

از آنجا که گوگل به روز رسانی خود را جستجو الگوریتم برخی از موفق ترین کسب و کار در بر داشت وب سایت خود را سیلی از از صفحه اول گوگل را به عنوان دور به عنوان صفحه 7 یا 8. این تحت تاثیر تمام انواع کسب و کار از مد خرده فروشان به تولید کنندگان. اگر شما با استفاده از گوگل به طور منظم و سپس شما می دانید که اگر شما صفحه تنزل زیر صفحه 3 سپس آن را به عنوان ممکن است به خوبی وجود ندارد به همین دلیل است که آن را ضروری است که شما مطمئن شوید که سایت خود را نمی ساخت یکی از کاردینال گناهان SEO.

مطمئن شوید که شما اجتناب از این آسان به اشتباه و از آن خواهد شد یک راه طولانی برای کمک به شما در جلوگیری از بدنام گوگل با کف دست زدن.

بیش بهینه سازی

اخیر گوگل به روز رسانی بدان معنی است که بیش بهینه سازی سایت داده شده است رتبه مجازات است. هنگامی که عنکبوت گوگل (نرم افزاری است که می خزد وب تجزیه و تحلیل وب سایت خود را) پیدا کردن صفحه ای که به نظر می رسد بیش از حد به کارگردانی نسبت به کلمات کلیدی خاص و سپس آنها را به قسمت بزرگي ازانرژي جنبش شما برای آن است.

بهترین راه برای جلوگیری از بهینه سازی مجازات است که به سادگی به نوشتن محتوای وب سایت خود را به طور طبیعی و نه رها کردن کلمات کلیدی خود را به هر جمله. با استفاده از مترادف نیز ثابت شده مؤثر در ضرب و شتم مجازات پس redrafting مطالب خود را به مطمئن شوید که چگالی کلمه کلیدی است که در بالا در مورد 3% (شما می توانید این کار را در وردپرس با اکثر پلاگین جستجوگرها و یا جستجو در گوگل برای چگالی کلمه کلیدی جستجوگر) و داشتن چند جمله که بیشتر خواننده پسند از عنکبوت دوستانه را در حال حاضر به شما لبه بیش از رقبای که صرف هزاران بهینه سازی هر بیت از آخرین مطالب و محتوا برای موتورهای جستجو.

لینک های

قبل از آخرین به روز رسانی لینک های (ارسال لینک به شخص دیگری در سایت و داشتن آنها را برای شما انجام همان) برای افزایش تعداد لینک به سایت شما (یک کلید سیگنال است که با استفاده از گوگل برای شناسایی سایت های محبوب) کردم شما کمی بیشتر از یک کف دست زدن بر روی مچ دست از وب درآورد. در حال حاضر گوگل است که به طور فعال از اینرو سنگین استفاده از لینک های طرح های در تلاش برای تمبر از مزایای ناعادلانه است که شرکت ها از اصطلاح ‘مزارع’ (سایت وجود دارد که صرفا به ارائه لینک به سایت های دیگر).

اجتناب از لینک های پنالتی آسان است به سادگی آن را انجام نمی. اگر شما تصمیم می گیرید برای به اشتراک گذاری لینک با سایت ها انجام این کار را نکنید و فقط با سایت های با کیفیت بالا (سایت های با رتبه صفحه بالا). به جای تمرکز بر روی به دست آوردن یکی از راه های پیوند به سایت خود (که در آن شما می توانید یک لینک بدون لینک برگشت). شما می توانید این کار را با ارسال مقالات به دایرکتوری ها با لینک بازگشت به سایت خود و ارسال مربوطه بسیار رتبه انجمن ها و وبلاگ ها. گوگل نمی خواهد شما جایزه هر چیزی اگر شما در حال صنعتی فرز تولید کننده که نوشته های نظرات در 300 وبلاگ در راه رفتن سگ اما شما اعتباری اگر شما پست در انجمن ها در مورد ساخت و ساز.

با کیفیت پایین لینک های سایت

شبیه به لینک های طرح داشتن لینک های ورودی از 30,000 سایت خواهد شد و در حال حاضر شما را تنبیه کنید به خصوص اگر این سایت هستند با کیفیت پایین, ‘ناخواسته’ سایت های مانند مزارع و autoblogs. به جای 30-300 لینک از سایت های با پیج رنک بالا به شما کمک خواهد کرد بسیار بیشتر قابل اعتماد موشک به بالای صفحه گوگل.

اجتناب از استفاده از خودکار اتصال نرم افزار به خصوص اگر شما ساخته شده است یک پایه محکم از با کیفیت بالا و لینک از سایت های مرجع. هنگامی که شما ایجاد کرده اند با گوگل که شما باید لینک به شما از سایت های با رتبه صفحه بالا و سپس شما می توانید به سایت های با کیفیت پایین تر و ساخت خود را بزرگ لینک ورودی شبکه, اما مطمئن شوید که شما همیشه دریافت لینک های با کیفیت برای اولین بار.

فقیر لینک

برخی از کسب و کار گزارش داده اند که داشتن بیش از حد بسیاری از بهینه سازی لینک ها به صفحات وب خود را ناشی از آنها را به رها کردن در رتبه بندی. اگر شما یک نمایندگی خودرو و هر یک از لینک های ورودی خود را متصل به عبارت “خرید ماشین بعدی خود را در اینجا’ گوگل خواهد این درمان را به عنوان مشکوک و رها کردن شما در رتبه بندی. کسب و کار موفقیت پیدا کرده اند با استفاده از لینک های مترادف (‘تخفیف فورد در این فروشنده’) و حتی آشغال لینک کلیک کنید ‘کلیک کنید در اینجا به عنوان متون بهبود رتبه خود در گوگل.

استفاده از این روش با توجه به ایجاد بیش از حد بسیاری از آشغال لینک خود را کمتر خواهد کرد ربط در چشم گوگل اما اگر شما فقط نمی تواند به نظر می رسد برای رسیدن به یک صفحه و سپس شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن ساختمان چند از این لینک در سایت های مربوطه.

هیچ محتوای جدید

بیات سایت همواره penalised توسط گوگل, اما, بسیاری از کسب و کار ایجاد یک وب سایت بزرگ است اما نه به روز رسانی محتوای در همه حال از روز 1. وب سایت های که به طور منظم به روز رسانی مطالب خود را نه تنها مردم به آینده آن نیز penalised توسط گوگل برای حفظ سایت و یا ارائه به روز مواد.

نگه داشتن وب سایت خود را به روز راحت تر از آن به نظر می رسد. داشتن یک وبلاگ در سایت خود را که شما به طور منظم پست به کمک خواهد کرد که نشان می دهد گوگل است که شما در حال گرفتن خوب مراقبت از خود سایت و بهینه سازی صفحات خود را به بهترین پاسخ از چشم انداز خود را باید به این معنی است که شما در حال به روز رسانی صفحات خود را به طور منظم به هر حال. برای پست های وبلاگ و سریع با کیفیت بالا 300 کلمه مقاله در هر هفته معمولا حداقل است که مورد نیاز است. شما می توانید این کار را خودتان و یا استخدام کسی برای نوشتن مقالات شما معمولا کمتر از 40 دلار در هر مقاله است.

هیچ سیگنال های اجتماعی

آخرین گوگل به روز رسانی قرار داده است تاکید زیادی بر روی سیگنال های اجتماعی برای نشان دادن یک وب سایت محبوبیت و ارتباط. اگر هیچ کس صحبت کردن در مورد وب سایت خود را پس از آن گوگل طول می کشد که اطلاعات به عنوان یک راهنمای که به خود سایت است که به عنوان با ارزش به عنوان یک سایت است که باید پوشش در شبکه های اجتماعی.

برای دریافت لینک های بیشتر از سایت های رسانه های اجتماعی مطمئن شوید که شما از این توانایی برای به اشتراک گذاشتن صدای جیر جیر و چوب خود را در پست های وبلاگ و صفحات به عنوان این خواهد شد ایجاد یک ارزش اجتماعی شبکه های backlink به صفحه خود و نیز افشای سایت خود را به شبکه ای از مخاطبین است که بازدید کنندگان خود را به طور بالقوه شما آوردن مشتریان بیشتر. داشتن یک نمایش رسانه های اجتماعی و/یا کسب و صفحه در حال تبدیل شدن کمتر از اختیاری و بیشتر از یک ضرورت برای هر کسب و کار و اجازه خواهد داد که شما به طور فعال با تولید ترافیک رسانه های اجتماعی و لینک به سایت خود ،

هیچ فعالیت

بزرگترین تغییر که گوگل ساخته شده است برای ارزیابی ارزش خود را از صفحات وب است که سطح فعالیت های بازدید کننده در هر صفحه. این شامل تعدادی از بازدید کنندگان منحصر به فرد را به صفحه خود تعداد نظرات و مطالب خود را و ظهر از بازدید کنندگان زمان صرف بر روی هر یک از صفحات خود را.

برای بهبود فعالیت های خود را در سایت شما باید به بازدید کنندگان خود را به عنوان بسیاری از راه هایی برای تعامل با شما به عنوان ممکن است اجازه می دهد تا نظرات خود را در وبلاگ (اما نظارت بر نظرات اسپم) و تشویق بازدید کنندگان خود را برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را. دیگر, با کیفیت بالا پست های وبلاگ و ویدئوها نیز یک راه بسیار خوبی برای افزایش طول زمان مردم صرف در وب سایت شما. تاثیر داشتن آنلاین فرم تماس با ما است که کمتر روشن, اما آنها قطعا نمی آسیب رتبه بندی گوگل شما بنابراین اگر کسب و کار شما ارائه می دهد یک نقل قول و خدمات و سپس با اضافه کردن یک فرم تماس با ما برای بازدید کنندگان به پر کردن نیز ممکن است خود را بهبود فعالیت صفحه در گوگل ،

با استفاده از اسرار تجاری بالا کمک خواهد کرد که شما ضرب و شتم گوگل به روز رسانی سیستم با دادن آنها دقیقا آنچه آنها می خواهند و اجازه می دهد آنها را به جای شما بالاتر در رتبه بندی برای کلمات کلیدی خود را انتخاب کنید و قرار گرفتن در معرض چشم انداز بیشتر و بیشتر مشتریان اجازه می دهد کسب و کار شما را به دریافت بیشتر از وب سایت خود را در روز پس از روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید