7 ضروری تکنیک های SEO

1) عنوان برچسب – هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد جستجوگرها تکنیک های برچسب عنوان یکی از بهترین و قدرتمند ترین دسته است که شما می توانید استفاده کنید. هر صفحه باید به آن خود برچسب عنوان هر تگ باید شامل کلمه کلیدی که شما در حال هدف قرار دادن همراه با زیر-کلمات کلیدی مرتبط با کلمه کلیدی اصلی که شما به دنبال به درایو ترافیک از.

2) تگ ALT – این برچسب ها اغلب نادیده گرفته شود به طور کامل. چه کسی می توانست تصور می کردند که دسته که قرار بود به برای متن در مرورگر به این دلیل که تصاویر را نشان نمی دهد در متن مرورگرها را تبدیل به بخشی از یک تکنیک به منظور بالا بردن چگالی کلمه کلیدی از یک صفحه وب. کلمات کلیدی اصلی خود را نیاز دارید را شامل می شود در برخی از تگ ALT – مراقب باشید بیش از حد به انجام این کار می تواند باعث شود شما به ممنوع شود و روابط خود را رها شده می تواند.

3) محبوبیت لینک – لینک محبوبیت قدرتمند ترین ابزار جستجوگرها, (مسلما البته). به طور معمول یک وب سایت باید یک لینک به آن نگاه شود توسط عنکبوت. این به این معنی است که شما باید حداقل 1-2 لینک کلیک کنید برای رفتن به سایت خود را از وب سایت دیگری که بازدید شده است توسط عنکبوت از طریق موتورهای جستجو است. افزایش پیج رنک بستگی به تعداد و کیفیت از سایت های که لینک به شما. کلمات کلیدی باید در این لینک همراه با زیر-کلمات کلیدی. لینک کوتاه این ایجاد به راحتی قابل خواندن مدت کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو برای تشخیص دهد.

4) چگالی کلمه کلیدی – پژوهش – و سپس تصمیم گیری در مورد کلمات کلیدی که شما می خواهید به هدف قرار دادن. آیا بیش از آن را انجام دهید – شما باید با استفاده از کلید واژه تنها یک بار در برچسب عنوان یک بار در برچسب عنوان یک بار در متن با حروف درشت و سپس با شلیک برای چگالی بین 5% تا 20% . کلمات کلیدی نیز باید استراتژیک واقع در سراسر وب سایت خود را. محل آنها را در تمام نقاط. موتورهای جستجوی مختلف را تشخیص پایین صفحه یا نوار کناری متن/لینک کلیک کنید و تخفیف آنها این است زیرا بسیاری از طراحان وب سایت بارگذاری خواهد شد بخش های خاصی با درهم و برهمی.

5) اندازه صفحه – سعی کنید بهترین خود را به نگه داشتن صفحه وب خود را بیش از 5k و زیر 15k در اندازه. من فقط طراحی شده که نزدیک به 53k این است که عمدتا به دلیل از تصاویر و فایل های فلش استفاده می شود, قاعده کلی…. نگاه در یاهو! و گوگل این حال برخی از سریع ترین بارگذاری صفحات و محبوب ترین مردم دوست ندارند به صبر کنید – حتی اگر شما “سرد” گرافیک و عکس. صفحه وب خود را سرعت مهم است: روبات قادر خواهد بود به عنکبوت صفحه وب خود را سریع تر و آسان تر است.

6) موضوع غنی در محتوا موتورهای جستجو به دنبال تم و نه فقط کلمات یا تصاویر. محتوا پادشاه است – من می دانم که شما آن را بشنوند اما این درست است! صفحات وب باید محتوا است که مربوط به بازار هدف. لینک بازدید کنندگان خود را به دیگر ارزشمند و مرتبط با محتوا در سایت خود را. این صفحات بیشتر بهتر. یک ابزار خوب است که من پیدا کرده اند به شما نشان می دهد ارتباط اطلاعات است: http://www.UpTimeBot.com شما می توانید preload تا 20 صفحه و سپس refersh آنها را نشان می دهد تمام اطلاعات حیاتی همراه با چگونه بسیاری از صفحات ایندکس شده از هر موتور جستجو.

7) پیوند متقابل در درون خود سایت شما تکیه می کنند و در صفحات دیگر لینک به شما – به منظور نمایه; همان درست است برای تمام صفحات در داخل سایت خود ، هر گونه محتوای جدید باید به راحتی قابل دسترسی از طریق صفحات 1 تا 3 از محتوا است. لینک بازگشت به صفحه اصلی صفحه اصلی و یا یک نمای کمک خواهد کرد که شما را ایندکس سریع تر و رسیدن به پیج رنک بالاتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *