6 SEO بهترین شیوه برای تجارت الکترونیک

[ad_1]

این دیگر یک راز است که کسب و کار تجارت الکترونیک در جهان عرب در حال رشد است به طور قابل توجهی بر اساس سالانه. به تازگی Payfort تولید مفصل تجارت الکترونیک گزارش حاکی است که تعداد خریداران آنلاین در منطقه افزایش 14 درصد بین سال های 2014 و 2015. این فرصت در حال رشد است تشویق فروشندگان به پیوستن به روند فروش محصولات خود را آنلاین. به عنوان یک وب سایت آژانس با تجربه ساخته شده است که ما را به ایجاد یک مقرون به صرفه راه حل های تجارت الکترونیک توصیه می کنیم هر خرده فروش در منطقه در نظر گرفتن فروش آنلاین.

تجار آگاه هستند از این روند بنابراین دیر یا زود این رقابت ها بیشتر رشد خواهد کرد ، بنابراین صاحبان فروشگاه ها می خواهم برای به دست آوردن مزیت بیش از رقابت است. به منظور ساخت یک فروشگاه آنلاین موفق سرمایه گذاری در بازاریابی باید انجام شود و به طور خاص تر در موتور جستجو بهینه سازی (SEO). (اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که SEO).

اما آیا بهترین شیوه های SEO برای وب سایت های تجارت الکترونیک برای موفقیت در فروش آنلاین ؟

طراحی یک وب سایت با تمرکز بر تجربه کاربر

هر زمان در حالی که گوگل معرفی یک الگوریتم جدید به روز رسانی است که باعث می شود صاحبان وب سایت و SEO کارشناسان تلنگر. هدف نهایی از این تغییرات است که ملزم به طراحی وب سایت و توسعه شرکت ساخت وب سایت است که تمرکز بر تجربه کاربر. شما احتمالا خودتان در مورد معنای این. خوب به طور خلاصه آن را's مورد توسعه جذاب و آسان برای استفاده و تعامل رابط کاربر است که سازگار با صفحه نمایش های مختلف (دسکتاپ, موبایل, قرص). در صنعت دیجیتال تماس با ما این وب سایت پاسخگو طراحی شده است. هنگامی که یک وب سایت تجارت الکترونیک با تمام این معیارهای آن خواهد بود آسان تر برای بازدید کنندگان به فهرست آن و در نتیجه شانس خود را به نظر می رسد در موتورهای جستجو اولین صفحه نتایج را افزایش می دهد.

سرمایه گذاری در تحقیقات کلمات کلیدی

کلمات کلیدی تعریف محتوای وب سایت. آنها آنچه که کاربران برای جستجو در گوگل برای پیدا کردن یک محصول است. بنابراین بهینه سازی وب سایت با قرار دادن کلمات کلیدی در محتوا کمک می کند تا رتبه خود را. اما چگونه به دانستن آنچه که مردم در حال تایپ در نوار جستجو? چندین ابزار است که کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن و بیشتر استفاده می شود یکی از Google Keyword Planner. صرف برخی از زمان تحقیق و انتخاب یک دسته بسیار کلیدی جستجو را در وب سایت خود.

پیدا کردن بک لینک مربوطه

یکی از مهم ترین شیوه های SEO است که با داشتن لینک در وب سایت های دیگر است که تغییر مسیر به شما. این نشان می دهد که موتورهای جستجو چگونه محبوب وب سایت می دهد که یک افزایش در رتبه بندی. راه های مختلفی وجود دارد که بک لینک به وب سایت تجارت الکترونیک: enticing, بررسی محصول, مصاحبه, پیدا کردن لینک های شکسته و وبلاگ نویسی.

تولید محتوا به طور مداوم

اگر شما کنجکاو در مورد SEO قبل از, سپس شما قطعا شنیده عبارت “محتوا پادشاه است”. این بیانیه کردم آشنا زمانی که گوگل شروع به دادن بخش مهمی به محتوای با کیفیت بالا. پس از این, ایجاد, مطالب جالب شد ضروری برای هر سایت آن را به عنوان یک وزن در موتورهای جستجو رتبه بندی. بهترین راه برای انجام این کار است با وبلاگ نویسی است که اجازه می دهد تا شما برای به دست آوردن بک لینک آموزش بازار هدف خود را جمع آوری و رسانه های اجتماعی تعامل.

با استفاده از رسانه های اجتماعی

تقریبا همه در رسانه های اجتماعی. با توجه به همان Payfort گزارش بین 85% تا 90% از کاربران اینترنت در این منطقه در حال حاضر در شبکه های مختلف اجتماعی به خصوص Facebook. حتی اگر گوگل+ است که هنوز هم به دور از رقابت با Facebook بودن فعال در این پلت فرم می تواند سود خود را رتبه بندی گوگل. تا به امروز هنوز هم وجود دارد بسیاری از بحث اگر به عنوان فعالیت های اجتماعی به طور مستقیم مربوط به SEO یا نه. اما یک چیز مطمئن است زمانی که وب سایت شما است که محبوب در شبکه های مختلف اجتماعی آن باید حداقل غیر مستقیم تاثیر خود را در رتبه بندی است. برای افزایش تعاملات اجتماعی شامل رسانه های اجتماعی دکمه های به اشتراک گذاری در صفحات محصولات و مقالات وبلاگ از وب سایت خود را.

اضافه کردن قطعه غنی

قطعه غنی هستند اطلاعات اضافی منتشر شده در نتایج جستجو را مانند امتیاز از یک محصول بررسی ، قطعه غنی به جزئیات بیشتری در مورد وب سایت تجارت الکترونیک است که کمک به کاربران اینترنت در درک بهتر آنچه انتظار می رود. چگونه آنها را تحت تاثیر قرار SEO? آیا قطعه غنی, جستجوگرها و یا تحت تاثیر قرار نمی است که هنوز هم یک موضوع قابل بحث. اما آنها قطعا تاثیر نمی گذارد کلیک به وب سایت خود را که نشان می دهد به بازدید کنندگان نشان می دهد که آن را مربوط به جستجو در گوگل. و که's چگونه آن را می تواند کمک به رتبه بندی.

استفاده از این 6 شیوه های SEO برای وب سایت تجارت الکترونیک شما می شود و نزدیک به بالای نتایج جستجو, در نتیجه به موفقیت است. اما این قطعا نه تنها در شیوه انجام دهید. به ایستادگی کردن از رقابت تلاش مستمر باید انجام شود. اما don't نگرانی همه شما باید انجام دهید این است که نماینده این کار را به یک شرکت جستجوگرها است که مراقبت از این نقاط ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید