6 ضروری پلاگین وردپرس برای مبتدی مطلق

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از پلاگین های وردپرس وجود دارد. در واقع در حال حاضر وجود دارد بیش از 23,000 پلاگین در دسترس برای دانلود از WordPress.org. آن را واقعا می تواند طاقت فرسا برای مبتدی مطلق به وردپرس. در اینجا 6 پلاگین های ضروری که هر وب سایت وردپرس باید:

6 پلاگین وردپرس ضروری

1) Akismet

به عنوان سایت وردپرس خود را می شود به طور فزاینده ای محبوب شما را پیدا خواهد کرد که شما بیشتر نظر دادن (با فرض شما اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به سایت خود را به ارسال نظرات). این Akismet افزونه را فراهم می کند قوی و قابل اعتماد راه برای شما برای مدیریت این دادن. هر زمان که کسی پست یک دیدگاه جدید در سایت وردپرس خود را است, آن است که بررسی شود در برابر Akismet وب سرویس است که به سرعت شناسایی اینکه آیا یا نه نظر دادن. این Akismet افزونه رایگان است برای سایت های شخصی و شما می توانید انتخاب کنید که چقدر شما می خواهید به پرداخت برای وب سایت کسب و کار. بنابراین شروع با انتخاب ‘شخصی’ سایت و سعی کنید از Akismet. اگر شما یک کسب و کار سایت و فکر می کنم این افزونه است که ارزش پول, پس از آن فقط به عقب و پرداخت آنچه شما احساس می کنید آن را به ارزش.

2) WordPress SEO by Yoast

اگر شما می خواهید برای دریافت ترافیک جستجو و سپس یک چیزی که شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل شود که شما باید بر روی صفحه بهینه سازی. وردپرس در واقع بسیاری از جستجوگرها خوب پشتیبانی ساخته شده است در این روز اما WordPress SEO by Yoast افزونه در واقع طول می کشد که بیشتر و کمک می کند تا شما را به نوشتن بهتر ‘جستجوگرها دوستانه’ محتوا. این افزونه رایگان است و فراهم می کند بسیاری از قابلیت های خوبی که تضمین می کند هر صفحه را در وب سایت خود را به طور کامل بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو. این همچنین شامل توانایی برای ایجاد یک نقشه سایت XML فایل است که موتورهای جستجو می توانید استفاده کنید برای بهتر پیدا کردن همه صفحات را در سایت خود.

3) وردپرس پشتیبان گیری به Dropbox به

این مهم است به طور منظم پشتیبان سایت وردپرس خود را و اطمینان حاصل شود که شما به راحتی می توانید بازگرداندن سایت اگر هر گونه مشکلی وجود دارد. وجود دارد بسیاری از پشتیبان گیری از پلاگین های حق بیمه در دسترس برای وردپرس مانند Backup Buddy که به شما می دهد بسیار قابل اعتماد و آسان برای استفاده از راه حل های پشتیبان گیری. اما اگر شما فقط از شروع و سپس وردپرس پشتیبان گیری به Dropbox به پلاگین یک جای خوب برای شروع است. این یک پلاگین رایگان است که (همانطور که از اسمش پیداست) پشت کردن سایت وردپرس خود را به حساب Dropbox خود را. شما همچنین می توانید ثبت نام برای یک حساب Dropbox که به شما 2GB ذخیره سازی رایگان است که مقدار زیادی از فضا برای بسیاری از سایت های وردپرس.

4) Shareaholic

این هیچ راز است که شبکه های اجتماعی می تواند یک منبع بزرگ از ترافیک برای سایت خود و بنابراین شما می خواهید به آن را به عنوان آسان که ممکن است برای بازدید کنندگان خود را قادر به اشتراک گذاشتن مطالب خود را. این افزونه Shareaholic رایگان است و باعث می شود آن را آسان برای بازدید کنندگان خود را برای به اشتراک گذاشتن مطالب خود را با شبکه خود را. هنگامی که شما نصب این افزونه شما به راحتی می توانید اضافه کردن به دنبال بزرگ اجتماعی به اشتراک گذاری دکمه برای صفحات سایت خود را برای فقط در مورد هر شبکه اجتماعی وجود دارد. همچنین این آهنگ و نمایش تعداد سهام دوست توییتهایی ،

5) گوگل آنالیز برای وردپرس

شما نیاز به برخی از راه برای پیگیری خود را تجزیه و تحلیل ترافیک سایت یعنی بازدید, ترافیک, کلیک, و غیره. وجود دارد بسیاری از تجزیه و تحلیل ترافیک ابزار را انتخاب کنید اما گوگل آنالیز است که معمولا انتخاب خوبی برای بسیاری از افراد و از آن رایگان است. هنگامی که شما ثبت نام کرده اید شما می توانید با قراردادن در سایت خود کد رهگیری در سایت وردپرس خود را و یا شما می توانید با استفاده از گوگل آنالیز برای وردپرس پلاگین که خودکار و ساده سازی فرآیند اضافه کردن کد ردیابی. این افزونه نیز فراهم می کند تعدادی از ویژگی های اضافی برای کمک به شما را بیشتر از خود سایت تجزیه و تحلیل ترافیک.

6) فرم تماس با ما 7

شما احتمالا نیاز به برخی از راه برای اجازه دهید بازدید کنندگان سایت خود را از تماس با شما از طریق ایمیل. قرار دادن آدرس ایمیل خود را در وب سایت خود را یک ایده خوب نیست مگر اینکه شما لذت بردن از دریافت حتی بیشتر ایمیل دادن. فرم تماس با 7 پلاگین فراهم می کند یک راه آسان برای شما برای ایجاد یک فرم تماس با ما در سایت شما که بازدید کنندگان خود را می توانید به ارسال پیام های ایمیل خود را بدون دانستن آدرس ایمیل خود را. فرم تماس 7 افزونه رایگان است و همچنین فراهم می کند ویژگی های اضافی از جمله پشتیبانی CAPTCHA Akismet SPAM filtering و غیره.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی وردپرس بررسی کنید ما وردپرس رایگان گام به گام آموزش تصویری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید