6 استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو

[ad_1]

این یک مقاله در مورد تکنیک های SEO برای شما به استفاده از برای رسیدن به بالا رتبه بندی در صفحه اول نتایج جستجو در موتورهای جستجو است. من نوشته شده است مقالات دیگر در جستجوگرها و این فقط یکی از آن مقالات است. در حال حاضر بیایید حق را به کسب و کار.

 1. استفاده از متا تگ ها
 2. این شامل قرار دادن کلمات کلیدی در متا تگ جعبه که مربوط به مقاله خود را. این مهم است که کلمات کلیدی مربوط به محتوای خود را و باید از کلمات کلیدی محبوب است که مردم به استفاده از زمانی که جستجو برای آنچه که شما پست مورد است. این کمک می کند تا برای رسیدن به رتبه بالا در نتایج جستجو های آلی در موتورهای جستجو است. کلمات کلیدی می تواند یک کلمه یا عبارت, اما سعی کنید تا آنجا که ممکن است به آنها را کوتاه اگر شما با استفاده از عبارات ترجیحا بیش از سه کلمه در اکثر.

 3. ایجاد فوتی و فوری و محتوای ارزشمند
 4. این است که احتمالا مهم ترین بخش از استراتژی جستجوگرها. در حال حاضر اگر شما همه چیز را راست و بازدید کننده به سایت خود را می یابد و مقالات که بهترین تلخه چه چیزی شما فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد ؟ او نمی خواهد دوباره دوباره! اما اگر او می آموزد چیزی فوق العاده می شود و اطلاعات ارزشمند در مورد چگونه به حل یک مشکل خاص او در حال رفتن به تبلیغ برای شما به صورت رایگان. کلمه از دهان تبلیغات رایگان! حالا تصور کنید آنچه که در حال رفتن به انجام کسب و کار شما. تصور کنید که ترافیک آن را به شما را به سایت. بالاتر از ارزش شما خود را در ایجاد پست بیشتر ترافیک شما است.

  اگر شما می خواهید بدانید که اگر شما ایجاد محتوای ارزشمند قرار داده و خود را در مشتری کفش و از خود بپرسید: “اگر من یک مشتری دارم چیزی یاد بگیرند واقعا مفید از آنچه من نوشته ام اینجا ؟ آن چیزی است که من توصیه می کنم به دوستان من برای چک کردن؟’.

 5. به روز رسانی پست های خود را به طور منظم
 6. به روز رسانی پست های خود را به عنوان مهم به عنوان نوشتن با ارزش پست. چرا ؟ اگر شما مردم را به صفحه خود را از طریق پست مفید و سپس آنها را هیجان زده است. آنها دوباره و دوباره دفعه بعد و هنوز هم آنها را در همان پست قدیمی را که خوانده اند به همین دلیل باید آنها را نگه دارید به آینده ؟ با قرار دادن مطالب جدید شما به طور غیر مستقیم گفتن شما بازدید کنندگان شما نیز از ایده های جدید است که شما باید چیزی جدید برای ارائه که شما را متوقف کرده اند و یادگیری است. من لازم نیست به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد به سایت شما و کسب و کار خود و هنگامی که مردم شروع به داشتن چنین تصور در مورد شما. بنابراین به عبارت دیگر: آن را به اندازه کافی برای ایجاد اولین برداشت خوب; شما باید برای حفظ شهرت خوب خود را به نگه داشتن خوانندگان علاقه مند به شما.

 7. ایجاد یک صفحه 404
 8. این صفحه که به نظر می رسد هنگامی که یک بازدید کننده کلیک بر روی یک لینک که خراب است یا این که کار نمی کند را در سایت خود. خوب 404 صفحه تغییر مسیر بازدید کنندگان به صفحه اصلی خود را. آن می تواند همچنین هدایت کاربر به پست های مرتبط را در سایت خود. هدف این است که به بازدید کنندگان خود را بهترین تجربه تا کنون. شما نمی خواهید به ایجاد این تصور از کسی که جدی نیست یا کامل در مورد کسب و کار خود را. و نه شما می خواهید به سایت خود (و با گسترش کسب و کار خود و) لمس حرفه ای. گوگل برخی از 404 ویجت شما می توانید نصب بر روی صفحه 404 خود را به آن چند ویژگی های مفید است. شما همچنین می توانید ابزار وب مستر گوگل برای پیدا کردن علل آدرس ها باعث ‘یافت نشد’ خطا است.

 9. اطمینان از گرامر صحیح پست
 10. پس از تکمیل خود را بنویسید تا بررسی آن را برای هر دستوری خطا. شروع به سمت راست از آغاز تا پایان. آیا فقط انتشار پست های خود را مانند آن. راه نوشتن شما می گوید زیادی در مورد شما. خوب نوشته شده است مقاله باعث می شود شما مانند یک حرفه ای مردم شما را به طور جدی. استفاده از حروف بزرگ در آغاز هر جمله و توقف کامل در پایان. مطمئن شوید که املای صحیح هستند. اگر شما مطمئن نیستید که چک فرهنگ لغت خود. حق استفاده از علائم نقطه گذاری در نقاط مناسب در صورت لزوم به عنوان مثال کاما نیمه روده بزرگ علامت سوال نقل قول, علائم, علامت تعجب و غیره.

 11. استفاده مناسب لنگر متن
 12. لنگر متن یک کلمه در قالب یک لینک در پست های خود را که یک بازدید کننده به سایت شما می توانید کلیک کنید و آن را مستقیم او را به یک صفحه دیگر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک موضوع خاص. این مهم است که شما استفاده مناسب از متن لنگر یعنی بازدید کنندگان و موتورهای جستجو باید قادر به در پیشبرد دانم چه صفحه است. لنگر متن قرار داده شده است در داخل تگ لنگر.

  [ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید